Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grypa - nie grypa u 5 latka  (Przeczytany 39927 razy)
Izunia 3ch
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: VIII 2008r.
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #40 : 29-11-2009, 20:07 »

A ja sądzę, że organizm jest osłabiony po tej infekcji, u moich dzieci po zakończeniu grypy przez 1-2 dni utrzymywała się tak niska temperatura ciała, a później było już tylko lepiej (fakt, że przed grypą u jednego z synów zaobserwowałam niską temperaturę ciała, wtedy też Mistrz poinformował mnie, że to pewnie coś się kluje, no i się wykluło). Jeżeli chodzi o apetyt, to przez pierwsze parę dni nie jedli prawie wcale, ale to chyba najmniejszy problem.
Ja to chyba mam szczęście, bo mój mąż stoi za mną murem podczas infekcji u dzieci, a to jest bardzo ważne...
Zapisane

Ten, co popełnił błąd, niech nie upada na duchu, bo i błędy pomagają do zdrowia duszy...
Ignacy Loyola
Ell_anna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.02.2009
Skąd: okolice Warszawy
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #41 : 29-11-2009, 20:59 »

Bolozula jak synek?

Zdziwiłem sie tylko, ze przy tesciowej zona jakby stanęła troche po mojej stronie tłumacząc swojej mamie mój punkt widzenia. Musze przyznac ze mnie to zaskoczyło, ale sie bardzo ucieszyłem.

Świetna wiadomość, to znaczy, że jak uda wam się przewalczyć tę infekcję bez leków to jest szansa, że przekonasz żonę na dobre  msn-wink
Zapisane
bolozula
« Odpowiedz #42 : 29-11-2009, 21:20 »

Synek zaczyna coś jeść, widać jeszcze po nim wycieńczenie po chorobie, ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. No niska temperatura się utrzymuje tak około 35,2 stopni, ale podobnie jest ze starszym synem (12 latek). Starszy syn dziwnie przechodził tę grypę. Dostał około 39 stopni gorączki na około godzinę, a zaraz potem temperatura mu spadła do 35,6. Przeleżał tak 2 dni (miał bóle nóg), a teraz ma katar ropny.
« Ostatnia zmiana: 18-09-2012, 12:41 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Ewana
« Odpowiedz #43 : 30-11-2009, 18:05 »

Mój 12-letni syn ponad cztery lata ma temperaturę poniżej 36 stopni. Nie wiążę tego z chorobą, gdyż trwa to od czasu rozpoczęcia picia MO (4,5 roku). Kiedy jest zdrowy temperatura mieści się w granicach 35,5 - 36,0.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!