Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin forum - dyskusja  (Przeczytany 4168 razy)
Jarek
« : 05-12-2009, 15:08 »

Cytat
14. Z uwagi na dużą ilość postów pojawiających się na forum każdego dnia, co może uczynić je nieczytelnym, ilość zarejestrowanych użytkowników została organiczna do 600. Zalogowanie nowych użytkowników jest możliwe tylko po usunięciu kont dotychczasowych użytkowników, zgodnie z niniejszym regulaminem.
To jakiś bezsens albo mydlenie oczu. Jaki jest prawdziwy powód wprowadzenia takiego ograniczenia? Chodzi o to, żeby forum stało się już całkowicie "forum wzajemnej adoracji"? Skąd wiadomo, że nowi użytkownicy będą pisać bardziej bez sensu od starych? A nawet jeżeli, to można im ograniczyć możliwość pisania, np. w początkowym okresie. Prawda jest więc raczej taka, że ktoś chce właśnie tego czytania zabronić. Jeżeli tak, to forum traci częściowo sens.
Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #1 : 05-12-2009, 16:40 »

Mnie też bardzo zaskoczył ten punkt w Regulaminie. Z taką praktyką się jeszcze nie spotkałem. Może rzeczywiście lepiej ograniczyć możliwość pisania, przez jakiś początkowy okres, zamiast tego myku z ilością użytkowników. Albo wprowadzić możliwość pisania, dopiero po zdaniu testu z wiedzy podstawowej msn-wink Możliwość PW bym raczej zostawił wszystkim, bo może się tak przecież zdarzyć, że ktoś będzie potrzebował pomocy w trybie pilnym i będzie chciał się skontaktować z którymś z forumowiczów, który na przykład z podobnym problemem już sobie poradził.

Ja szczerze mówiąc nie zauważyłem jakiejś zalewającej forum fali pytań nowych użytkowników, a jak już się pojawiają, to raczej zawsze znajdzie się ktoś, kto im wszystko z grubsza skróci i nakieruje, gdzie szukać wiedzy. W początkowym okresie wychodzenia z Matrixa takie coś może być bardzo potrzebne. Sam pewnie nie byłbym tu dziś, gdyby na początku mojej przygody z forum, nie pozwolono mi się wyżalić w poście, a kilku forumowiczów nie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jak najbardziej propagowane tu metody mi pomogą.

Poza tym takie informacje od ludzi będących jeszcze obiema nogami po stronie pacjentów, a jedynie nieśmiało spoglądających w stronę prawdziwej profilaktyki prozdrowotnej mogą pokazać, co jest jeszcze nie do końca przekonująco opisane, jakie wątpliwości ich jeszcze trapią, powstrzymujące przed zrezygnowaniem z działań medycznych i wzięciem zdrowia we własne ręce.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!