Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 07:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bóle stawów i węzłów chłonnych  (Przeczytany 11078 razy)
martynus
« : 08-12-2009, 10:48 »

Stosuję MO i DP 4 dni i mam już silne bóle kości szczególnie w kolanach i nadgarstkach oraz bóle węzłów pachwinowych. Swędzenie skóry i drganie powieki. Wyczytałam, że są to naturalne objawy jednak przy dłuższym stosowaniu MO. Czy powinnam coś zmienić, wprowadzić czy spokojnie przeczekać?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 08-12-2009, 11:23 »

drganie powieki.
Slow-Mag: http://new.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/magnez
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #2 : 08-12-2009, 14:53 »

Piję MO już 2 lata i miałam rozmaite sygnały, które organizm postanawiał włączyć w którymś momencie, m.in. drganie powieki. Był czas, gdy lewa powieka drgała mi tak mocno, że też już zastanawiałam się nad włączeniem kuracji Slow-Mag, ale jakoś omijałam apteki msn-wink i nagle któregoś dnia stwierdziłam, że powieka już mi nie drga. Wniosek : czasem warto dać czas organizmowi nawet przy uciążliwych objawach oczyszczania, wtedy satysfakcja z tego, że organizm sam sobie poradził jest niesamowita  thumbsup.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Witalia
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-08-2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #3 : 08-12-2009, 15:25 »

Martynus, a czy picie Mikstury Oczyszczającej zaczęłaś od pełnej dawki czy zgodnie z zaleceniem Mistrza?

http://new.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Cytat
4. Aby uniknąć zbyt gwałtownej reakcji organizmu na początku, kurację lepiej jest rozpocząć od 1/4 zalecanej dawki, następnie po tygodniu, dwóch (gdyby wystąpiły gwałtowne reakcje to później, po ich ustąpieniu), można zwiększyć ilość składników do 1/2 pełnej dawki. Następnie, stosując te same środki ostrożności, można zwiększyć ilość składników do 3/4 pełnej dawki. Dopiero gdy ta ilość nie wywoła zbyt gwałtownych reakcji (albo miną), można zastosować pełną zalecaną dawkę.

Nie wiem, gdzie przeczytałaś, że silne objawy oczyszczania występują przy dłuższym stosowaniu MO - każdy organizm przecież jest inny i inaczej reaguje, nie ma tu żadnej reguły. Ja wdrażałam MO stopniowo, według powyższego schematu obserwując swój organizm, a wyraźne reakcje były od samego początku.
Zapisane
martynus
« Odpowiedz #4 : 09-12-2009, 07:15 »

Cytat
Martynus, a czy picie Mikstury Oczyszczającej zaczęłaś od pełnej dawki czy zgodnie z zaleceniem Mistrza?

Zaczęłam od połowy. Jednak na noc piję siemię z cytryną. Może to jest przyczyna?

Cytat
Nie wiem, gdzie przeczytałaś, że silne objawy oczyszczania występują przy dłuższym stosowaniu MO

Tak wywnioskowałam czyając inne posty w dziale "Analiza reakcji po MO i PMO".
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 09-12-2009, 11:09 »

Cytat
na noc piję siemię z cytryną. Może to jest przyczyna?
To może być przyczyna. Pijąc Miksturę Oczyszczającą, zwłaszcza w początkach stosowania, nie wdrażamy innych metod oczyszczania - może to powodować niebezpieczną kumulację toksyn.
    Silne objawy oczyszczania występują w różnych okresach, u niektórych od początku, u innych dopiero później. U osób ze znaczną toksemią bywa, że nasilają się dopiero po 1,5 roku picia MO. Jest to indywidualne.
Zapisane
martynus
« Odpowiedz #6 : 09-12-2009, 11:23 »

Dziękuje za informację. Odpuszczę sobie na jakiś czas siemię z cytrynką.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 09-12-2009, 11:32 »

Silne objawy oczyszczania występują w różnych okresach, u niektórych od początku, u innych dopiero później. U osób ze znaczną toksemią bywa, że nasilają się dopiero po 1,5 roku picia MO. Jest to indywidualne.
I decyduje o tym organizm, a nie najnowsze odkrycia uczonych amerykańskich.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!