Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 05:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Srebro koloidalne - zastosowanie  (Przeczytany 52934 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #20 : 22-12-2009, 18:31 »

Jednak, zastanówmy się czy srebro nie byłoby dobre np. w walce z candida? Oczywiście obok  MO i DP?
Jestem na tym forum nowa, lecz mam nadzieję że wymiana zdań, poglądów a nawet "burze mózgów" biggrin są tu możliwe?

Po pierwsze, my nie walczymy z candidą. Po drugie, pijąc srebro zniszczyłaś tylko bakterie i grzyby, a co z wadliwymi komórkami, które są przyczyną chorób? Możesz w ten sposób zaszkodzić tylko organizmowi i nabawić się poważnych chorób.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 22-12-2009, 18:58 »

Po pierwsze, my nie walczymy z candidą.
Albowiem Candida albicans nie jest jakimś mięsożernym monstrum. Jest po prostu oportunistą http://pl.wikipedia.org/wiki/Oportunizm Czyli że ta straszna kandydoza, którą tak zawzięcie straszy naiwnych medycyna sralna, jest w istocie objawem kondycji organizmu, a nie straszną chorobą - chorobą w ogóle. Poprawienie ogólnej kondycji organizmu jest równoznaczne z ustąpieniem zakażenia tym oportunistycznym pasożytem. Bez spełnienia tego warunku sine qua non zdrowia, czyli bez usunięcia martwiczej lub zasadniczo osłabionej tkanki, "leczenie" candidy jaki ma sens? Chyba tylko biznesowy w medycynie sralnej.
« Ostatnia zmiana: 22-12-2009, 19:16 wysłane przez Zibi » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #22 : 22-12-2009, 19:14 »

Sięgając pamięcią wstecz, leczono ludzi ziołami (chyba najmniejsze skutki uboczne), ale i one nie zdały egzaminu. Potem nastała era antybiotyków i szczepionek (persaldo strat na zdrowiu nad korzyściami). Obecnie, aby dalej produkować Homo patiens - wymyśla się metody terapii nazywanych medycyną naturalną (bardziej od samej natury), czyli medycyną nadnaturalną lub analną. Ponieważ i ta medycyna nie zdaje egzaminu (chorych przybywa), to już zaczęła pojawiać się nowa medycyna reformatorska, czyli medycyna ekologiczna. Ciekawi mnie, czym ta ostatnia medycyna będzie wabić bezwolnych nabywców usług medycznych i medykamentów? Może to będzie m.in. srebro koloidalne, czy nanokoloidalne...
« Ostatnia zmiana: 15-02-2011, 19:58 wysłane przez Zibi » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #23 : 22-12-2009, 19:53 »

Przekonał mnie Pan na 100%. thumbup heart
To odpowiedź dla Mistrza.
« Ostatnia zmiana: 22-12-2009, 19:59 wysłane przez Szpilka » Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 22-12-2009, 20:05 »

Jeszcze słowo o srebrze koloidalnym, że niby wydalane jest z organizmu w stu procentach. Może w warunkach normalnych tak być, kto wie, ale w sytuacji toksemii, gdy organizm ma problemy z wydaleniem toksyn powstających w naturalnych procesach metabolicznych, trudno oczekiwać, by akurat srebro koloidalne miało być w jakiś cudowny sposób wydalone. Niby dlaczego akurat srebro koloidalne? Bo tak twierdzi producent? A czy organizm coś o tym wie? Jeśli nie wie, to z pewnością srebro koloidalne odkłada się jako kolejne toksyczne złogi.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #25 : 22-12-2009, 20:11 »

bezwolnych nabywców usług medycznych i medykamentów...
Ludzi oszukanych przez lekarzy, media, terapeutów. Ludzi chorujących coraz więcej. Ludzi sponiewieranych przez służbę zdrowia za sprawą władzy. Ludzi umęczonych pracą, którym odbiera  zarobek w postaci podatków i rosnących opłat. Ludzi, którzy nie radzą sobie z wychowaniem dzieci ponieważ dzieci zostały dogłębnie zmanipulowane przez internet, media, szkołę. Ludzi, którzy są zagubieni i nie wiedzą jak wyjść z tej matni. Czy jest w ogóle wyjście ? Ludzi, którzy nie mieli szczęścia trafić na takie jak to forum. Ludzi, którzy nie potrafią posługiwać się komputerem ( nie z własnej winy). Ludzi, którzy nie studiowali medycyny. Ludzi, którzy nie mają takiego hobby jak my.
@Zibi, czy mamy na myśli te same osoby?
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 22-12-2009, 20:15 »

Może to będzie m.in. srebro koloidalne.
Albo jakiś inny najnowszy wynalazek, znany od tysięcy lat.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 22-12-2009, 20:30 »

Ludzi oszukanych przez lekarzy, media, terapeutów. Ludzi chorujących coraz więcej. Ludzi sponiewieranych przez służbę zdrowia za sprawą władzy. Ludzi umęczonych pracą, którym odbiera  zarobek w postaci podatków i rosnących opłat. Ludzi, którzy nie radzą sobie z wychowaniem dzieci ponieważ dzieci zostały dogłębnie zmanipulowane przez internet, media, szkołę. Ludzi, którzy są zagubieni i nie wiedzą jak wyjść z tej matni. Czy jest w ogóle wyjście? Ludzi, którzy nie mieli szczęścia trafić na takie jak to forum. Ludzi, którzy nie potrafią posługiwać się komputerem (nie z własnej winy). Ludzi, którzy nie studiowali medycyny. Ludzi, którzy nie mają takiego hobby jak my.
To wszystko smutna prawda, ale czy my mamy przyjąć, że skoro tak jest, to musi tak pozostać? Więc nie warto nawet kiwnąć palcem?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #28 : 22-12-2009, 21:31 »

 Mistrzu, oczywiście, że nie! Pan zrobił  najwięcej. I robi Pan nadal. Podziwiam Pana za to.To forum jest ratunkiem dla tych co mieli szczęście na niego trafić lub ktoś życzliwy im go wskazał (sama to robię wśród znajomych i nie tylko).
Mnie chodziło o coś innego. Może jestem nadwrażliwa ale często na forum mówi się lekceważąco o ludziach, co to nie znają się na rzeczy ( czytaj; nie znają zasad BIOSŁONE) i biorą antybiotyki,różnej maści mikstury, srebra etc. Pakują się w dziwne terapie. Uważam, że robią to poprzez zagubienie i inne powody, o których pisałam. Należy to dostrzec i zrozumieć i nadal pomagać jak dotąd.
Zapisane

Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #29 : 22-12-2009, 21:35 »

Mistrzu, oczywiście, że nie! Pan zrobił  najwięcej. I robi Pan nadal. Podziwiam Pana za to.To forum jest ratunkiem dla tych co mieli szczęście na niego trafić lub ktoś życzliwy im go wskazał (sama to robię wśród znajomych i nie tylko).
Mnie chodziło o coś innego. Może jestem nadwrażliwa ale często na forum mówi się lekceważąco o ludziach, co to nie znają się na rzeczy ( czytaj; nie znają zasad BIOSŁONE) i biorą antybiotyki,różnej maści mikstury, srebra etc. Pakują się w dziwne terapie. Uważam, że robią to poprzez zagubienie i inne powody, o których pisałam. Należy to dostrzec i zrozumieć i nadal pomagać jak dotąd.
Brawo, że to dostrzegasz.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #30 : 23-12-2009, 10:25 »

bezwolnych nabywców usług medycznych i medykamentów...
Ludzi oszukanych przez lekarzy, media, terapeutów. Ludzi chorujących coraz więcej. Ludzi sponiewieranych przez służbę zdrowia za sprawą władzy. Ludzi umęczonych pracą, którym odbiera  zarobek w postaci podatków i rosnących opłat. Ludzi, którzy nie radzą sobie z wychowaniem dzieci ponieważ dzieci zostały dogłębnie zmanipulowane przez internet, media, szkołę. Ludzi, którzy są zagubieni i nie wiedzą jak wyjść z tej matni. Czy jest w ogóle wyjście ? Ludzi, którzy nie mieli szczęścia trafić na takie jak to forum. Ludzi, którzy nie potrafią posługiwać się komputerem ( nie z własnej winy). Ludzi, którzy nie studiowali medycyny. Ludzi, którzy nie mają takiego hobby jak my.
@Zibi, czy mamy na myśli te same osoby?
Miałem na myśli pacjentów. Oczywiście ci, którzy nie znają tego Forum - mają pecha. Ci, którzy znają ideę tego Forum i dalej uganiają się za nowymi metodami walki z naturą, są ze wszechmiar toksyczni, nie tylko dla samych siebie, ale i dla otoczenia. Mądry człowiek powinien znać przyczyny rzeczy najistotniejszych dla niego, a jeśli nie zna, a wie gdzie ich szukać - jest też mądrym.
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #31 : 29-12-2009, 21:05 »

A zatem stosowanie zewnętrzne "dorywczo" nie jest zakazane. Jednak nasuwa się kolejne pytanie, bo przecież skóra ludzka jest warstwą przenikalną. Np. sterydy zawarte w maściach po dłuższym czasie stosowania mogą zacząć wywierać taki sam efekt, jak sterydy stosowane doustnie. Czy nie może stać się podobnie z zewnętrznie stosowanym srebrem koloidalnym, że zacznie przenikać i w końcu i tak stanie się źródłem odkładania kolejnych toksyn?
Z góry proszę o wybaczenie i zrozumienie, jeśli pytanie wyda się banalne, ale tak mi się nasunęło i się zastanawiam.
« Ostatnia zmiana: 29-12-2009, 21:07 wysłane przez Aggula » Zapisane
MG42
« Odpowiedz #32 : 15-09-2010, 19:18 »

Hipokrates podobno używał srebra do leczenia pacjentów
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #33 : 07-01-2012, 13:54 »

Dorwałem wczoraj książkę poświęconą w całości srebru koloidalnemu, opracowaną przez (co ciekawe) prezesa firmy farmakologicznej. Wypowiada się pozytywnie o zastosowaniu srebra. Jest jeden rozdział o szkodliwości i wzmianka o tym, że preparat NISZCZY FLORĘ BAKTERYJNĄ. Co mnie zaciekawiło to to, że ogólnie stosowane srebro koloidalne jest jonowe i po kilku dniach traci swoje właściwości w związku z tym trzeba samemu produkować owe sreberko przez generator. Generator można kupić za ok. 100 Euro.

Puknij się chłopie w głowę! /Mistrz
« Ostatnia zmiana: 07-01-2012, 17:02 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #34 : 15-01-2012, 13:32 »

Można oczywiście samemu produkować srebro koloidalne ale na początek lepiej przeczytać ten  ebook " Srebro koloidalne i Zdrowie" zanim się poda takie informacje na forum.
--
http://www.vibronika.eu/ebookSK.htm
--
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #35 : 26-09-2013, 21:31 »

Ciekawostka - zmarł 'papa smerf', Paul Karason, który z lekka nadużywał srebra koloidalnego:
http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/zmarl-czlowiek-o-niebieskiej-skorze,1,5579277,artykul.html
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!