Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biegunki i wymioty u prawie 2-latki  (Przeczytany 34260 razy)
Livia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: lipiec 2008
Wiadomości: 100

« Odpowiedz #20 : 28-01-2010, 12:14 »

Właśnie tak zrobiłam. Była wysypka, na kilka dni odstawiłam jajka, w tym czasie wysypka zniknęła. Kilka dni temu podałam jej jajko i wysypka znów się pojawiła. Zrobię jeszcze jedną próbę z jajkiem w innej postaci (wcześniej był omlet). U mojego syna było tak, że jajka gotowane uczulały go, a  smażone nie. Zobaczymy. Byłoby szkoda, bo jajka jej bardzo smakują.
Zapisane
beatrycze69
« Odpowiedz #21 : 08-02-2010, 10:44 »

Apropo biegunek i wymiotów. Mój synek, niespełna dwulatek, od przedwczoraj ma obfite biegunki i do tego wymioty. Dziwne jest to, że one występują tylko nocą, (zaznaczam tylko nocą). Wymiotuje po kilka razy, a nad ranem ma te biegunki. W dzień wszystko się normalizuje.
Mało tego, synek ma super apetyt, pije dużo, nie jest osłabiony, nie gorączkuje, zachowuje się normalnie. Sama nie wiem co zrobić. Mąż radzi, aby jeszcze tę noc przeczekać, a jutro ewentualnie skonsultować się z lekarzem. Podajemy mu smectę ale beż żadnych skutków.
Synek nie pije jeszcze MO. Bardzo chę wdrożyć w życie tę miksturę jemu jak i drugiemu mojemu synkowi, ale na razie trwają dyskusje z moim mężem który jeszcze nie jest do "niej" przekonany Smutny
Chyba nie jest przygotowany na momenty oczyszczania u dzieci, bo widzi co się ze mną dzieje:)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!