Niemedyczne forum zdrowia
20-08-2018, 09:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmetyki naturalne  (Przeczytany 131908 razy)
Daniel_K

MO: 31.04.2014

« Odpowiedz #220 : 17-05-2014, 09:56 »

Na syfy.
« Ostatnia zmiana: 17-05-2014, 10:01 wysłane przez Daniel_K » Zapisane

"Gdy zbyt długo patrzysz w odchłań, odchłań zaczyna patrzeć w ciebie" - Fryderyk Nietsche
Savage7
*

MO: 01.01.2007
Wiedza:

« Odpowiedz #221 : 20-07-2018, 22:35 »

Ostatnio żona zakupiła rewelacyjny wegański dezodorant w kremie a perfect match(a). Producent zapewnia, że jest on wolny od konserwantów i jakiejkolwiek "chemii". Używamy go zamiast antyperspirantu i zapewniam was, że jest od niego lepszy. Ja przez lata stosowałem Rexonę bo jest chyba najbardziej skuteczna, ale do tego wegańskiego jej daleko. Tak że jeśli ktoś ma kłopoty z silnym poceniem to kupować w ciemno. Jest wart swojej ceny i wystarcza na bardzo długo. Jedyny mankament to kremowa postać w pudełeczku. Trzeba skombinować sobie jakąś szpatułkę do "wyskrobywania" go.

https://bioana.pl/pl/p/Dezodorant-w-kremie-a-perfect-matcha-NOWA-RECEPTURA/20

Na stronie dystrybutora można kupić także dezodoranty w formie sztyftu. Jako prezent dostałem od żony ten:
https://bioana.pl/pl/p/Dezodorant-w-sztyfcie-waldnebel/122
Co prawda jest to męski zapach, ale jestem z niego mniej zadowolony, więc oboje używamy tego pierwszego w słoiczku.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!