Swędzenie skóry całego ciała

<< < (2/9) > >>

Oak:
Uzupełnię tylko że "swędzenie" skóry w różnych częściach ciała - bardzo często może świadczyć o problemach związanych z wątrobą.(ale zazwyczaj towarzyszą temu również inne objawy) Można pokusić się o  nieco zmienne menu - może ta monotonia odgrywa kluczową role w ww sytuacji. Żółty stolec też świadczy o pewnych nieprawidłowościach związanych z trawieniem. Koktajle błonnikowe OK  - ostropest b.ważny - ale wykluczaj/zmieniaj pewne produkty żywnościowe i obserwuj jak na wprowadzone zmiany reaguje organizm. Sądzę ze jest to prawidłowe postępowanie. Nie powiem ci co ci dolega nie będę snuł domysłów, ale twoim najważniejszym narządem jest mózg, wiec użyj go i obserwuj - działaj na zasadzie akcja / reakcja = wniosek

Łukasz:
Koszule to pewnie nie są za bardzo bawełniane. Nosze takie barchanowe z targu żeby cieplej było :) ale wcześniej żadnej reakcji na nie nie było. Pomieszczenia w domu wietrzymy codziennie. Myślę że od suchego powietrza to raczej nie jest bo po kąpielach  w tym oleju mam bardzo natłuszczoną skórę.  Glukozę mam w normie bo sobie zbadałem mamy gleukometr w domu. Trzustka w badaniach wychodziła mi zawsze ok. jeszcze kiedyś jak się badałem. Jedynie to ten alat podwyższony.   Może przydałoby się badania powtórzyć ale się boje ze może wyjdzie coś źle i się nie badam.  Te jajka na boczku wcinałem codziennie bo się super po nich czułem miałem niesamowitą energie i mniej się męczyłem.  Dodawałem nawet żółtka do koktajli. Może masz racje trzeba by się przyłożyć solidniej do tej diety. Może dużo łatwiej będzie jak zostanie wydana ta książka z przepisami co wspominałaś na zlocie.

Łukasz:
Na wątrobę wskazuje jedynie ten stolec. Mocz natomiast nie jest ciemny ma normalną barwę. Białek nie mam zażółconych skóra bardziej blada niż żółta. Mam tylko jeszcze oczy podkrążone takie ciemne pod nimi. Ostropest dodaje do koktajli i robie sobie też zmiany na esentiale forte. 

Oak:
Musisz przetrwać ten ciężki okres, czasem musi być przez jakiś okres gorzej, aby później mogło być lepiej. Stolec równo-znacznie może świadczyć o problemach z enzymami trawinnymi czyli trzustka, czy też drogami zółciowymi. Zazywczaj gdy białka oczu są zażółcone to jest już nieciekawie, a podkrążone oczy mogą wynikać ze 50 różnych czynników (pasożyty, przemęczenie, zapalenie nerek czy też najzwyklejsze nie wyspanie) dlatego nie warto analizować tego dogłębnie a skupić się na działaniu globalnym.
MO na bazie Kukurydzianego - Systematycznie
KB systematycznie + 2 lyżki stołowe ostropestu podzielone na porcje w ciągu całego dnia.
Essential - jest b.dobrym środkiem, powiedziałbym doskonałym (widziałem badania kolegów którzy ostro na pieńku mieli z wątrobą) niestety stosowanie "na zmianę" nie wystarczy podobnie jak z ostropestem b.ważna jest systematyka w stosowaniu.
Oczywiście finalnie pewne restrykcje dietetyczne we własnym zakresie/ czyt obserwacji.

Łukasz:
Dzięki Oak za rady. Z tym stosowaniem chodziło mi ze biorę np. esential z 3 mc i potem przechodzę na ostropest żeby organizm się do jednego nie przyzwyczaił. Wydaje mi się ze jak bym stale jedno stosował to po jakimś czasie przestałby działać.
Kiedyś brałem MO z olejem kukurydzianym ale nie za bardzo mi służył. Miałem zażółconą skórę i b jasny stolec. Jestem teraz na oleju z pestek winogron i na citrosepcie. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona