Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 13:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Guz ślinianki lewej przyusznej z atopowym zapaleniem skóry a MO ?  (Przeczytany 5770 razy)
Piotr86
« : 07-02-2010, 16:15 »

Witam! Mam 23 lata. Około pół roku temu stwierdzono u mnie chorobę (guz ślinianki lewej przyusznej). Na 30 marca tego roku mam planowany zabieg usunięcia guza. Obecnie oczekuję na zabieg. Staram odżywiać się dobrze, by to co jem zawierało nabiał, mięso, warzywa, owoce. W miarę możliwości piję soki (owocowe, warzywne), herbaty ziołowe. Faktem jest, że nie jem posiłków o stałej porze dnia. Nigdy nie stosowałem, nie stosuję żadnej diety. Od 9 miesięcy pracuję w zakładzie stolarskim, w którym istnieją jakieś czynniki szkodliwie wpływające na zdrowie. Jednym z nich jest pył wydzielany podczas cięcia materiału. Rok temu pracowałem w zakładzie zajmującym się obróbką szkła (hartowanie, malowanie, czyszczenie chemikaliami). Dodam, że od trzech lat choruję na atopowe zapalenie skóry, aktualnie biorę leki i maści. Chciałbym się dowiedzieć jak moje przypadłości się mają do MO? Czy przy obecnym stanie zdrowia nie będzie skutku ujemnego na zdrowiu, czy śmiało mogę rozpocząć stosowanie MO? Czy po zabiegu usunięcia guza i ewentualnej chemioterapii będę mógł stosować MO? Czy przy atopowej skórze oraz braniu leków i maść można stosować MO? Z góry dziękuję!
« Ostatnia zmiana: 07-02-2010, 18:46 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Iyana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2009
Skąd: małopolskie
Wiadomości: 143

« Odpowiedz #1 : 10-02-2010, 09:18 »

U wielu osób stosujących MO+KB+DP guzy znikają samoistnie. U mnie też się zmniejsza guz piersi. Kiedy go odkryłam we wrześniu 2009 był twardy i miał wymiary 8x3 a obecnie nie jest tak twardy i ma jakieś 5x1,5. Fakt, że skorzystałam też z trzech wizyt u bioenergoterapeuty, ale myślę, że zmniejszanie się guza to głównie wynik metod prozdrowotnych. Zmniejsza mi się także mięśniak macicy.
Jeśli Ci tez guz nie utrudnia życia znacząco to wdroż metody prozdrowotne i przesuń zabieg za min. pół roku.
AZS zniknie także po wdrożeniu metod prozdrowotnych.
Musisz jednak nauczyć się na nowo odżywiania i nie leczenia chorób nie zagrażających życiu. To wszystko jest na portalu i w książkach Mistrza. Jesteś młody więc u Ciebie choroby powinny bardzo szybko zniknąć.
Jeszcze jedna uwaga. Kiedy wdrożysz MO+KB+DP stosuj tylko te leki które ratują życie, bo AZS jest skutkiem osłabionego organizmu jako całości a nie skóry. Leki, które obecnie stosujesz na AZS nie leczą tej choroby a jedynie maskują zły stan organizmu. Jak oczyścisz i wzmocnisz organizm to AZS samo zniknie i pojawi się dopiero wówczas jeśli zaniedbasz organizm karmiąc go niezdrowym jedzeniem i lekami chemicznymi- to takie uogólnienie oczywiście.
« Ostatnia zmiana: 10-02-2010, 09:26 wysłane przez Iyana » Zapisane
Piotr86
« Odpowiedz #2 : 11-02-2010, 16:58 »

Witam ! Mam pytanie do skrótów "MO+KB+DP" ? Pierwsze dwie litery to mikstura oczyszczająca. Nie znam znaczenia dwóch kolejnych, proszę o wyjaśnienie ?
Guz ślinianki na dzień dzisiejszy nie utrudnia mi życia, chodzi oto, że istnieje możliwość "przedoperacyjnego porażenia nerwu twarzowego", w trakcie rozrostu guza, a co za tym idzie, ciąg innych zdarzeń ... Chętnie przesunąłbym zabieg, ale obawiam się, że może dojść do porażenia nerwu, przed zabiegiem. Mam dylemat ... co zrobić ? Jestem przekonany co do metod prozdrowotnych, tylko czy mówiąc o samym guzie nie jest za późno by je wdrożyć w życie, i nie usunąć guza najpierw a potem rozpocząć stosowanie mikstury i zacząć starać się prowadzić zdrowszy tryb życia niż dotychczas itd. Proszę o odpowiedz ! Życzę dużo zdrowia ! Piotr86. Pozdrawiam !

Zapoznaj się z tymi linkami:
http://so.pwn.pl/lista.php?co=skr%F3t&od=&from=os
http://forum.bioslone.pl/index.php?action=rules - przeczytaj całość, zwróć uwagę na pkt 10. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 11-02-2010, 23:44 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Iyana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2009
Skąd: małopolskie
Wiadomości: 143

« Odpowiedz #3 : 11-02-2010, 17:36 »

Cytat
Mam pytanie do skrótów "MO+KB+DP" ? Pierwsze dwie litery to mikstura oczyszczająca. Nie znam znaczenia dwóch kolejnych, proszę o wyjaśnienie
KB to koktajl błonnikowy, a DP to dieta prozdrowotna. Wszystko to jest opisane na Biosłone. Musisz to wszystko odnaleźć i przyswoić.
Cytat
Guz ślinianki na dzień dzisiejszy nie utrudnia mi życia, chodzi oto, że istnieje możliwość "przedoperacyjnego porażenia nerwu twarzowego"
Guz nie powstał z dnia na dzień. Masz go od przynajmniej roku (ale pewnie i dłużej). Jesteś młody, więc jest szansa, że organizm najpierw zajmie się tym guzem. Nikt nie zagwarantuje Ci, że przełożenie zabiegu nie spowoduje porażenia. Nie ma też pewności, że organizm najpierw zajmie się guzem.
Cytat
Jestem przekonany co do metod prozdrowotnych, tylko czy mówiąc o samym guzie nie jest za późno, by je wdrożyć w życie, i nie usunąć guza najpierw, a potem rozpocząć stosowanie mikstury i zacząć starać się prowadzić zdrowszy tryb życia niż dotychczas
Metody prozdrowotne nie kolidują z chęcią/koniecznością usunięcia guza. Możesz od dziś wdrożyć MO+KB+DP. Decyzję odnośnie wykonania zabiegu podejmiesz na kilka dni przed terminem. Gdybyś zdecydował się na operację, to odstawisz MO na czas zabiegu i być może na czas brania leków po zabiegu (jeśli będą naprawdę konieczne), KB i DP nie koliduje z żadnymi lekami/zabiegami.  

Zwróć uwagę na błędy przed wysłaniem postu.
« Ostatnia zmiana: 02-02-2011, 21:10 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!