Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wytrwaliśmy bez chemii  (Przeczytany 6072 razy)
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« : 14-02-2010, 14:05 »

Dwa dni po tygodniowej jelitówce u chłopców zaczął się katar, zarówno u Natana (16m-cy) jak i u Jasia (3 lata). Dwa pierwsze dni rzadki i przeźroczysty, później u Jasia żółto - zielony i coraz bardziej zapychający lewą dziurkę. Gardło bardzo czerwone. 4. dnia pojawił się kaszel suchy, podawałam prawoślaz i od początku kataru zakraplałam śliniaki inhalolem. Czasem maść majerankowa pod nosek. Zaczęłam Jaśka oklepywać i po trzech dniach kaszel ustąpił a odrywało się strasznie, katar przeistoczył się w postać pierwotną tzn. rzadki i przeźroczysty. U Natana przebieg identyczny wyłączając kaszel. Nie gorączkowali, apetyt nieco mniejszy niż zwykle i nie miałam szans, żeby ich utrzymać w łóżkach. Jedli często z jednego talerza karmiąc się nawzajem. Wymiana bakterii idealna, ale na szczęście po 10 dniach koniec! Wczoraj poszaleli pierwszy raz na dworze i na pewno na dobre im to wyszło! A ja pierwszą noc nie wstawałam do nich smile
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 14-02-2010, 16:48 »

Czy dzieci przed infekcją piły MO?
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #2 : 14-02-2010, 20:23 »

Jasio się zbuntował, pił przez 2 tygodnie a od miesiąca ma przerwę. Natanek pił przez ponad półtora m-ca pół łyżeczki.
Fantastyczny widok: budzi się rano i woła mniam mniam patrząc na swoją porcję MO w małym kieliszeczku. Myślę, że Jasio przekona się niedługo do picia MO.
A jeśli Jasio nie pił MO to te infekcje nie były formą oczyszczania?
« Ostatnia zmiana: 14-02-2010, 20:25 wysłane przez Beza » Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #3 : 14-02-2010, 20:40 »

A jeśli Jasio nie pił MO to te infekcje nie były formą oczyszczania?

Były formą oczyszczania.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!