Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 06:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 38 39 [40]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stanisław - chory przewód pokarmowy, błędy żywieniowe  (Przeczytany 503045 razy)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #780 : 10-03-2015, 11:15 »

No to wreszcie jesteś zadowolony! Na pewno od razu lepiej się poczułeś jak przeczytałeś, że masz nadżerki w żołądku!
No to teraz kombinacja 3 leków, 7 dni i będziesz zdrów...do następnego razu...
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #781 : 11-03-2015, 11:50 »

Nie zamierzam brać antybiotyków, zresztą na razie nawet nikt tego nie zlacał.
« Ostatnia zmiana: 15-03-2015, 10:54 wysłane przez Agata » Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #782 : 11-03-2015, 12:53 »

Stanisław, radzę Ci rozpocznij od mieszanki na drogi oddechowe, tam jest dużo siemienia to i żołądek się zagoi po jakimś czasie. Ponadto postaraj się kupić dobry olej lniany (ja kupuję na targowisku) i codziennie wypij chociaż 1 łyżkę.
Jest to równocześnie i wspaniała lecytyna dla mózgu. No i cierpliwości Ci życzę, ale małymi kroczkami pójdzie do przodu.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #783 : 11-03-2015, 13:54 »

Mnie od niedzieli przez miesiąc nie będzie w Polsce i nie będę miał możliwości picia siemienia codziennie.

Dzisiaj rano znów miałem silne bóle żołądka i ciągle mam nudności. Przy nacisku ręką między żebrami pod mostkiem odczuwam silny ból.

Nie wiem w sumie, co mam jeść - zalecono mi dietę opartą na lekkostrawnym jedzeniu, głównie gotowanej marchwi i innych gotowanych warzywach oraz ryżu białym - a obawiam się, że takie jedzenie wręcz mi szkodzi a nie pomaga. Boję się, że to de facto Candida Albicans u mnie powoduje te silne bóle w żołądku (w gastroskopii wyszły pojedyncze afty pokryte hematyną).
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #784 : 11-03-2015, 14:20 »

Nadżerki bywają bardziej bolesne od wrzodów. Jedzenie jakie ci zaproponowali rzeczywiście szkodzi, spróbuj zwiększyć znacznie ilość tłuszczu, a zmniejszyć węglowodanów. Jeżeli taka dieta miałaby pomóc, różnicę zauważysz od razu.

No i cierpliwości Ci życzę, ale małymi kroczkami pójdzie do przodu.
Chyba cierpliwości Stanisławowi nie brakuje, szósty rok szczęśliwie drepcze małymi kroczkami.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #785 : 11-03-2015, 15:30 »

Cytat
nie będę miał możliwości picia siemienia codziennie.
Zawsze możesz zabrać ze sobą zmielone ziarenka, zalać gorącą wodą i wypić na czczo. Lepsze to niż nic. A na nadżerki doskonałe.
Zapisane
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #786 : 11-03-2015, 22:44 »

Do tego kraju nie wolno przywozić wszelkich produktów roślinnych, ziaren itd., więc musiałbym raczej na miejscu kupować, ale i tak pewnie nie miałbym możliwości picia tego każdego dnia.

O 19:00 dzisiaj zjadłem zupę, którą sobie sam zrobiłem (z marchwi, pietruszki, selera, oliwy i wody) i przez dwie godziny czułem się po niej bardzo dobrze, a potem znów zaczął pobolewać żołądek. Dodatkowo, od pół godziny czuję ból w jelitach i jakby zbliżającą się biegunkę. Ciekawe, czy to ma związek z tym, że dzisiaj nie zjadłem na czczo tej gotowanej poprzedniego dnia marchwi (przez ostatni tydzień jadłem ją regularnie, ale odstawiłem teraz z powodu zaparć, które u mnie powodowała).
Zapisane
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #787 : 11-03-2015, 23:52 »

No i miałem właśnie ostrą, wodnistą biegunkę. confused
Zapisane
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #788 : 12-03-2015, 17:43 »

I dzisiaj znów rwące bóle żołądka po kilku godzinach po jedzeniu. confused Piję siemię od wczoraj, ale oczywiście w parę dni mnie to nie postawi na nogi. Boję się tych nagłych biegunek, cały dzień mi się przelewa w jelitach i przeraża mnie myśl, że być może będę musiał zrezygnować z wyjazdu
Zapisane
Stanisław
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.07.2009
Wiadomości: 400

« Odpowiedz #789 : 13-03-2015, 17:52 »

Nawet po krótkim czasie po jedzeniu mam ucisk w żołądku. confused Nigdy czegoś takiego nie miałem. Od dwóch tygodni jem tylko lekkostrawne rzeczy, zero glutenu, zero smażonego, oczywiście zero słodyczy, alkoholu, a żołądek ciągle boli tak samo. Dawniej takie stany miewałem tylko na drugi dzień po przepiciu alkoholowym. A teraz ciągnie się i ciągnie confused Ogólnie gehenna.
Zapisane
Strony: 1 ... 38 39 [40]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!