Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO  (Przeczytany 92898 razy)
ewabrak
MO
« : 17-09-2007, 15:59 »

Czy dobrze myślę, że jeżeli chciałbym pozbyć się ciągle nawracającej owsicy, to dobrze będzie jeżeli rozpocznę oczyszczanie od jelita cienkiego, czyli stosując olej z winogron?
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:30 wysłane przez Solan » Zapisane
Grzegorz
MO
« Odpowiedz #1 : 17-09-2007, 19:49 »

Najlepiej przejść całą kurację (wszystkie oleje), bo nigdy nie wiadomo, jakie są zaniedbania. A pasożyty to inna sprawa, największy zbiór informacji znajduje się tu:
http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=5401
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

MO
« Odpowiedz #2 : 17-09-2007, 20:53 »

I oczywiście wykluczyć z diety wszelkie produkty zawierające cukier. To podstawa.
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:31 wysłane przez Solan » Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
ewabrak
« Odpowiedz #3 : 18-09-2007, 11:06 »

Niby wiem, że najlepiej całą kurację, ale to będzie trwało strasznie długo... a ja już nie mam siły walczyć z tym paskudztwem, bo to już trwa parę ładnych lat, co kilka tygodni po przeleczeniu problem wraca.
O higienę dbamy do przesady, co możliwe to wyparzamy, za każdym razem cała rodzina jest przeleczana, w badaniach robionych po kilka razy nic nie wychodzi  i... ciągle od nowa. Mąż nie zaobserwował u siebie ŻADNYCH objawów wskazujących na te robale, a u mnie ciągle to samo.
Jem czosnek, teraz piję balsam kapucyński, dodatkowo biorę w kapsułkach, stosowałam Cina Lehning 55, piłam zioła, robiłam  lewatywy, leki przeciwpasożytnicze biorę za każdym razem jakieś końskie dawki, słodycze odstawiłam zupełnie  i... znowu.
Ja już nie wiem gdzie szukać pomocy, po prostu żyć mi się nie chce.
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:32 wysłane przez Solan » Zapisane
Frogie
MO
« Odpowiedz #4 : 18-09-2007, 14:19 »

Ze swojej strony mogę Ci poradzić jedynie, byś się nie poddawała. MO naprawdę działa. Skoro tyle czasu już borykasz się z tym problemem, to 3 miesiące też dasz radę (bo tyle potrzeba, by skończyć olej z oliwek, a zacząć kukurydziany). Powołam się też na słowa Mistrza: jeżeli latami "zapracowywaliśmy" na swoje choroby, to i powrót do zdrowia musi trochę potrwać. Na szczęście nie aż tak długo smile. Według mnie lepiej zacząć oczyszczanie od początku układu pokarmowego, tak jak pisał Grzegorz.
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:33 wysłane przez Solan » Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

MO
« Odpowiedz #5 : 19-09-2007, 13:46 »

Ewabrak - jedna rada: nie żyjcie w zbyt sterylnych warunkach. Ja taki błąd popełniłam i to się mści. Okazuje się, że przesadna czystość to zły nawyk.  smile
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:33 wysłane przez Solan » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
ewabrak
MO
« Odpowiedz #6 : 20-09-2007, 13:14 »

Moi drodzy, dziękuję Wam za rady... Zaczynam stosować MO za kilka dni (jak dobrze wszystko pójdzie) od początku.
Czy wiecie może, gdzie kupić sok z aloesu? Pytałam w aptece, sklepie zielarskim, supermarkecie, nikt o tym nie słyszał.
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:33 wysłane przez Solan » Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

MO
« Odpowiedz #7 : 20-09-2007, 13:18 »

Dziwne... znajomi w różnych miastach i nie mieli problemu. A nie może i apteka sprowadzić? Z reguły sami proponują.
« Ostatnia zmiana: 20-07-2012, 21:35 wysłane przez Solan » Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

MO
« Odpowiedz #8 : 20-09-2007, 14:03 »

Sok z aloesu jest praktycznie we wszystkich aptekach. Pytaj o sok z firmy Laboratoria Natury. Są w 0,5 l. butelkach, to Ci da w sumie 1 l. w rozcieńczeniu z wodą. Ja rozcieńczam zawsz 0,25 l + 0,25 l. wody mam 0,5 l. alocitu, a następną ćwiarteczkę aloesu chowam do lodówki i robię ją w drugiej turze (tzn po wypiciu poprzedniego)
Smacznego smile
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Raf21
MO
« Odpowiedz #9 : 23-09-2007, 15:23 »

Dopiero co trafiłem na to forum i odnajduję tu bardzo wiele ciekawych informacji. Wiele osób wspomina o tym, iż piją/stosują MO, aczkolwiek nie mogę odnaleźć informacji co to jest.

Czy mógłby ktoś dla mnie wkleić tu linka odnośnie co to jest MO, jak to przyrządzić, kiedy stosować, itd.? smile
Byłbym bardzo wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: 12-01-2013, 00:43 wysłane przez Solan » Zapisane
Frogie
MO
« Odpowiedz #10 : 23-09-2007, 15:49 »

Raf21, regulamin forum zakłada, by najpierw zapoznać się z treścią książek, a dopiero potem zadawać pytania. Chodzi o uniknięcie sytuacji, gdy każda nowo przybyła osoba pyta o podstawowe kwestie.
Zajrzyj do działu "Często zadawane pytania"... Trochę tam się dowiesz, o co chodzi z całym MO.
W skrócie: MO to 3 składniki - odpowiedni olej, alocit (rozcieńczony sok z aloesu bądź Citrosept) oraz sok z cytryny. Do wypicia rano, na czczo.
smile
« Ostatnia zmiana: 12-01-2013, 00:44 wysłane przez Solan » Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

MO
« Odpowiedz #11 : 24-09-2007, 17:57 »

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej operacją tarczycy!!!!!! smile

Ewa, to wszystko co napisałam jest prawdą. Konsultowałam się w tej sprawie także z lekarzem specjalistą chorób pasożytniczych przewodu pokarmowego ze Szpitala Zakaźnego na Woli w Warszawie. Jej zdaniem takie oczyszczenie z pasożytów jest zupełnie realne, szczególnie gdy powiedziałam, że systematycznie oczyszczałam organizm Miksturą Oczyszczającą. Poza tym zdarza się, i to wcale nie należy do rzadkości, że tasiemce "same wychodzą" na przykład podczas silnych biegunek.

U wielu bardzo osób pasożyty obecne w przewodzie pokarmowym nie dają żadnych objawów bądź są one bardzo dyskretne. Mało tego, często też nie są wykrywane nawet w specjalistycznych badaniach. U mnie najprawdopodobniej były przyczyną wieloletniego atopowego zapalenia skóry dłoni. W tej chwili moje dłonie są zdrowe, gładkie, słowem zdrowe.


Nie miałam owsików. Więc nie mam w tej sprawie doświadczeń.

Pozdrowienia

Kawka
Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

MO
« Odpowiedz #12 : 24-09-2007, 18:28 »

Witaj Zibi!!

Nareszcie mam piękną szyję bez nie dodającej urody "wypukłości".

Wiesz, wszyscy się dziwili, że tak szybko doszłam do siebie po prawie 4 -godzinnej operacji.  Już podczas transportu z sali operacyjnej na oddział, a więc niezupełnie wybudzona miałam podobno uniesiony kciuk w geście OK.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

MO
« Odpowiedz #13 : 25-09-2007, 10:07 »

Witaj Kawka, cieszę się że wróciłaś i że jest wsztstko OK. Mnie to dopiero czeka

[ Dodano: 25-09-2007, 11:15 ]
właśnie dzwoniłam zarejestrować się i okazuje się że na kase chorych na październik już nie ma numerków do lekarza - tragedia
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Zibi
MO
« Odpowiedz #14 : 25-09-2007, 12:06 »

Jesteś dzielna, Kawko! Wierzę, że szybko dojdziesz do Siebie. Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie! thumbsup
« Ostatnia zmiana: 16-09-2011, 17:43 wysłane przez Zibi » Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

MO
« Odpowiedz #15 : 25-09-2007, 13:32 »

Jasne smile  Do zobaczenia.

Powiedz Zibi, gdzie się spotykamy i kiedy? Mam nadzieję, że sam Mistrz i dr Janus zaszczycą Nas swoją obecnością.  msn-wink

[ Dodano: 25-09-2007, 14:42 ]
Helusiu,

Mam dla ciebie malutką podpowiedź, jak przyśpieszyć wizytę u endokrynologa. Idź do swojego lekarza rodzinnego i poproś go o skierowanie do szpitala. Wówczas będą musieli przyjąc Ciebie w poradni endokrynologicznej poza kolejnością, z miejsca. Ja czekałam tym sposobem raptem dzień na wizytę. Poza tym najlepiej będzie, gdy do endo przyjdziesz z aktualnymi wynikami badań - TSH, FT3 i FT4, zrobionymi prywatnie, niestety. Lekarz rodzinny może dać Ci najwyżej skierowanie na zbadanie poziomu TSH.  Bez badań wizyta nic nie wniesie nowego. Rozumiem, że zdecydowałaś się na operację. Wiem, że to trudna decyzja. Ja odwlekałam decyzję o zabiegu, ale w niektórych przypadkach tylko ona jest w stanie pomóc.

Trzymaj się, będzie dobrze. W razie czego to chętnie będę Ciebie podtrzymywać na duchu. :okok:
Kawka
Zapisane
Zibi
MO
« Odpowiedz #16 : 25-09-2007, 14:12 »

Nie ma jeszcze ustalonego ani miejsca, ani terminu, ale z moich operacyjnych ustaleń wynika, że  może to być w porze letniej przyszłego roku, natomiast - co do miejsca, to padały różne propozycje: Lublin, Poznań, Łódź i inne.
« Ostatnia zmiana: 16-09-2011, 17:42 wysłane przez Zibi » Zapisane
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

MO
« Odpowiedz #17 : 25-09-2007, 18:10 »

A może w Warszawie? Tylko zastanawiam się, czy osoby z zach. i płd stron Polski nie będą miały za dalekiej drogi na nasze spotkanie.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

MO
« Odpowiedz #18 : 25-09-2007, 21:10 »

Tak, zawsze dla kogos bedzie za daleko.....wiec najlepiej gdzies posrodku.....i ktos sie musi podjac organizacji spotkania :tak:

[ Dodano: 25-09-2007, 22:14 ]
Kawko - duuuuzo zdrowka zycze!!! na pewno szybko wrocisz do formy, bo masz pozytywne nastawienie do swoich problemow - a wiec domyslam sie ,ze do zycia w ogole - a to podstawa.
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Kawka
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-09-2005
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 154

MO
« Odpowiedz #19 : 27-09-2007, 21:07 »

Dzieki evaa za życzenia.  :skromny:

Teraz może być już  tylko lepiej.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!