Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mikstura - czy może być inny olej( i kilka pytań)  (Przeczytany 3790 razy)
wikrap1
« : 24-03-2010, 17:19 »

Nie mam żadnych schorzeń, więc powinienem użyć oleju z pestek winogron? Jeszcze go nie zdobyłem. Czy mogę go na razie zastąpić np. olejem lnianym, albo olejem z ryżu? Mam też oliwę z oliwek. Czy na razie można ją stosować mimo braku schorzeń?

Mam sporego, kilkuletniego aloesa na parapecie. Jak wycisnę z niego odpowiednią ilość soku i zmieszam z wodą, to będzie alocit?

I czy ten olej z winogron również może być tłoczony na zimno i na gorąco? Bo na butelce w tesco nie było zaznaczone, że olej jest tłoczony na zimno. Czy takiego właśnie powinienem szukać?
« Ostatnia zmiana: 24-03-2010, 18:50 wysłane przez Wikrap1 » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 24-03-2010, 17:51 »

A co ze znoszeniem witania w kolejnych postach? W tym poście http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=13131.msg99893#msg99893 otrzymałeś wskazówkę - przeczytaj wreszcie Regulamin.

Trafiłeś na forum 4 dni temu, nie czytałeś książek (wymienionych w Regulaminie), a to podstawa. Tam jest wszystko wyjaśnione. Czytając artykuły na Portalu wiedzy o zdrowiu pogłębisz wiedzę książkową. Wiedza zacznie Ci się układać.  

Zastosuj normalną oliwę z oliwek (tłoczoną na zimno lub rafinowaną - obojętnie) i gotowy (standaryzowany) sok z aloesu ze sklepu zielarskiego. Gdy już przeczytasz książki, korzystaj z wyszukiwarki na forum, dowiesz się - dlaczego tak, a nie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 24-03-2010, 21:35 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!