Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak miesiączki  (Przeczytany 4809 razy)
Paulinas
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.03.2010
Wiadomości: 2

« : 12-04-2010, 23:33 »

Witam, w związku z tym, że od półtora miesiąca piję MO, zastanawiam się czy jest możliwy taki jej wpływ na cykl jaki wystąpił u mnie - do rzeczy: 2 miesiące temu przeszłam operację wycięcia torbieli z zatoki szczękowej, usunięcia jakiegoś kolca kostnego i przycięcia małżowin (pod narkozą) - pierwsza miesiączka po operacji spóźniła mi się o 7 dni. (normalnie miewałam cykle 26 dniowe, czasem 1-2 dni różnicy w terminie). Tym razem (2gi cykl po operacji) spóźnia się juz 14 dni i zaczyna mnie to niepokoić. Dodam, że przeszłam pierwszy etap diety oczyszczającej rozpoczętej w tydzień po powrocie ze szpitala, a potem były święta więc dieta na chwilę musiała zostać przerwana, a teraz wróciłam do etapu II. Czy w związku z powyższym spóźnianie się miesiączki ma związek z MO? Wspomnę jeszcze, że w ciąży nie jestem - 3 testy  ciążowe z wynikiem negatywnym.


Z postu jasno wynika, że jesteś kobietą, ale uzupełnij swoją płeć w profilu, zgodnie z Regulaminem Forum: http://forum.bioslone.pl/index.php?action=rules. // Olisha
« Ostatnia zmiana: 13-04-2010, 15:52 wysłane przez Olisha » Zapisane
olisha
« Odpowiedz #1 : 13-04-2010, 15:50 »

Ja odkąd piję MO mam miesiączki co czterdzieści parę dni. Całkiem to przyjemne, bo są rzadko msn-wink , aczkolwiek nie mam pojęcia jaki wpływ ma to na mój organizm, mam nadzieję, że żadnego. Na początku picia MO, miałam niezłe zawirowania - raz 20, raz 40 dni, a teraz już regularnie co 42-45 dni. Ciężko zliczyć w tym wszystkim owulację itp, ale cóż poradzić msn-wink . Wydaje mi się, że miesiączka wkrótce ureguluje się sama...
Zapisane
Paulinas
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.03.2010
Wiadomości: 2

« Odpowiedz #2 : 13-04-2010, 21:14 »

Serdeczne dzięki za odpowiedź, wiem chociaż, że nie jestem jakimś strasznym ewenementem, chociaż wydawało mi się, że skoro organizm ma się oczyszczać, to raczej w tę drugą stronę powinno zadziałać - jak czytałam w innych tematach tak własnie u wielu z Was się dzieje. No ale cóż - każdy organizm jakoś inaczej reaguje. Mam nadzieję, że to nic więcej jak właśnie wpływ MO.
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #3 : 24-04-2010, 16:45 »

Nieregularność okresu może być skutkiem zakażenia drożdżakiem, nie chcę się wymądrzać, ale tak wyczytałam. Gdyby prowadzono nad tym problemem szczegółowe badania pewnie w medycynie zaszłby totalna rewolucja.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!