Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 17:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Złagodzenie objawów MO  (Przeczytany 5729 razy)
maniek23
« : 13-04-2010, 17:07 »

To mój pierwszy post na forum. Także witam wszystkich thumbsup
Tak się przedstawia stan mojego zdrowia (i wiedzy) na połowę listopada:
http://commed.pl/ogolne-problemy-ze-zdrowiem-vt34564.html
Do tego:biały nalot na języku i nadżerki na nim, chroniczny katar (ogólnie zawalone drogi oddechowe), alergia, męty w oczach, bóle uszu (jak się spocę na dworze), dolegliwości jelitowe o średnim natężeniu itd.

Do rzeczy. Piję MO 3 miesiące. Miesiąc temu wróciły mi dolegliwości psychiczne (traktuje je jako objawy stosowania mikstury), które bardzo mi przeszkadzają w życiu codziennym. Jestem rozdrażniony. mam huśtawki nastroju, zaburzenia emocjonalne. Na dzień dzisiejszy bardzo potrzebny mi jest równowaga psychiczno-emocjonalna (matura, dziewczyna).
Są dwa powody dla których chcę złagodzić/usunąć te objawy. Po pierwsze to chcę sobie ulzyć. A po drugie to uważam, że one są toksyczne.
W związku z tym proszę o pomoc. Zastanawiam się czy nerki i wątroba nie nadążają za wydalaniem uwalnianych toksyn. Czy napar na drogi oddechowe lub ostropest mogą pomóc? Proszę o rady.

Aha i nie najeżdżajcie na mnie, że chcę leczyć się objawowo. Szukam jakiegoś środka, który mi da trochę wytchnienia w tych objawach tu i teraz (wiadomo, że żeby pozbyć się tych objawów muszę po prostu zlikwidować przyczynę- toksemię).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!