Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 10:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spadek masy ciała  (Przeczytany 3976 razy)
Asik6891
« : 15-04-2010, 16:18 »

Witam! Jestem tutaj nowa. Od 9 dni stosuje DP, MO i KB. Myślałam, że od razu po zastosowaniu MO zacznie mnie przeczyszczać itp., jednak jest wręcz odwrotnie. Chodzę do toalety rzadziej niż wcześniej, zanim zaczęłam stosować dietę itp. Dodaję już więcej siemienia lnianego do koktajli, ale dalej nie widzę różnicy. Do MO stosuję olej z pestek winogron, gdyż nie miałam nigdy problemów z żadną częścią układu pokarmowego- a przynajmniej tak mi się wydaje. Czy MO może zacząć działać dużo później?
Kolejne pytanie brzmi: po jakim czasie można się spodziewać widocznej utraty masy ciała? To bardzo ważne.
Zanim zaczęłam stosować się do zaleceń biosłone, zrobiłam test buraczkowy (mimo, że bardzo często jadłam buraki, lecz nigdy nie zauważyłam czerwonego moczu) i wyszedł negatywny- mocz był normalnego koloru. Wszędzie słyszę, że to niemożliwe, gdyż każdemu test wychodzi pozytywnie. Więc moje pytanie brzmi, czy to rzeczywiście niemożliwe? Może źle wykonałam test? chociaż stosowałam się to podanych zaleceń. Mam 24 lata jeśli to w czymś pomoże. Mimo negatywnego testu buraczkowego, stosuję dietę profilaktycznie, mam nadzieję, że to nie stanowi problemu.
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #1 : 15-04-2010, 18:05 »

Czy MO może zacząć działać dużo później?
U każdego jest inaczej. Zdarza się, że działa po kilku dniach i to bardzo intensywnie, ale bywa też, że mijają 2 lata a ostre objawy nie następują.

po jakim czasie można się spodziewać widocznej utraty masy ciała? To bardzo ważne.[/u]
Nie ma takiej daty i nie jest powiedziane, że schudniesz. DP, MO I KB to nie dieta odchudzająca.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!