Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Andrzejt - KC - objawy oczyszczania  (Przeczytany 9714 razy)
andrzejt
« : 27-04-2010, 12:45 »

Ja piję Koktajl cytrynowy od tygodnia. Po 3 dniach myślałem, że ze mną koniec, nogi z waty, bóle łydek, drżenie rąk i uczucie jakbym w głowie miał mgłę. Dzisiaj minęło, chce mi się żyć. Wiem, że to nie koniec objawów oczyszczania i jestem na nie przygotowany. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.
« Ostatnia zmiana: 27-04-2010, 13:35 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 27-04-2010, 14:56 »

Cytat
Wiem, że to nie koniec objawów oczyszczania i jestem na nie przygotowany. Pozdrawiam i wytrwałości życzę.
To co, że wydaje Ci się, że jesteś przygotowany! Doświadczenie i wiedza autora metody wskazują, żeby ją wdrażać po około 7 miesiącach od rozpoczęcia Mikstury oczyszczającej i innych metod prozdrowotnych, a Tobie zwyczajnie brakuje wiedzy, skoro uważasz - nie wiem: że to kwestia wytrwałości, determinacji, silnej woli? Bzdura - możliwości układów wydalniczych nie przeskoczysz determinacją.

Zatrujesz się własnymi toksynami, spuchnie Ci wątroba, cały spuchniesz.

Chcesz się brać za swoje zdrowie, rób to z głową, nie wyłączaj myślenia. Potem dopiero są jęki i żale: ach, tak długo stosuję miksturę i och, tak cierpię, za co!
Zapisane
andrzejt
« Odpowiedz #2 : 27-04-2010, 15:13 »

Droga Grażyno. Dzięki za słowa otuchy
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 27-04-2010, 15:18 »

To są słowa otrzeźwienia, kubeł zimnej wody na rozgorączkowaną głowę, której się wydaje, że wie. Guzik wiesz. Najpierw trzeba kilka razy przeczytać książki, artykuły i posłuchać przewodników. Po to tu jesteśmy, kadra i stali bywalcy. Nie interesuje mnie dodawanie otuchy komuś, kto na własne życzenie szuka kłopotów.

Wesprę chętnie działania, ale te racjonalne.
Zapisane
andrzejt
« Odpowiedz #4 : 27-04-2010, 15:38 »

Co masz na myśli pisząc "działania, ale te racjonalne" bo trochę się pogubiłem ....MO piję od 7 miesięcy
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 27-04-2010, 15:52 »

A to przepraszam, moja wina, że potraktowałam jak "nowego". Pisałeś jednak:

Miksturę oczyszczającą rozpocząłem stosować od września 2009 i od oleju z pestek winogron uznając, że przewód pokarmowy i wątrobę mam OK. (...) Po 3 miesiącach przyznam się , że się przestraszyłem i wycofałem się z mikstury oczyszczającej.
Czyli, stosowałeś MO tylko 3 miesiące i to od razu od wersji z olejem winogronowym, zatem twój organizm dopiero zaczął się oczyszczać. Kubeł zimnej wody jak najbardziej na miejscu.
Zapisane
andrzejt
« Odpowiedz #6 : 27-04-2010, 15:53 »

Podoba mi się twój upór i konsekwencja.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #7 : 27-04-2010, 15:55 »

Chciałabym móc to samo powiedzieć o Tobie. Ale na razie widzę, że preferujesz ryzyko.
Zapisane
andrzejt
« Odpowiedz #8 : 27-04-2010, 16:13 »

Obiecuję, że będę dzielił się na bieżąco swoimi obserwacjami dotyczącymi mojego oczyszczania.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!