Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 09:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Naderwane" uszy  (Przeczytany 7375 razy)
change
« : 08-05-2010, 19:27 »

Witam
Właśnie przypomniał mi się problem z młodości. Jak byłam bardzo mała to stopniowo nadrywały mi się uszy. Tak, że w obecnej chwili ucho dolne (na wysokości przekłuwania sobie ucha) nie jest zrośniete ze skórą twarzy tylko oddzielone. Jak byłam mała to pamiętam, że smarowali mi je neomecyną. Od kilku dni przypomniała mi si ta sytuacja, bo znów mi się "odrywa" (Jak biorę do góry to ucho to jest taka czerwona rana) z tym, że niedlugo styknie się z chrząstką. Chyba mi nie odpadnie co? smile Ma tak ktoś? Czy tylko ja smile
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #1 : 08-05-2010, 20:51 »

Jak byłam dzieckiem też tak miałam, ale nie wiem dlaczego. U mnie teraz jest wszystko w porządku, ale jak pamiętam uszy wyglądały jak nacinane, skóra popękana, ropa i strupy.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #2 : 08-05-2010, 21:03 »

ucho dolne (na wysokości przekłuwania sobie ucha) nie jest zrośniete ze skórą twarzy tylko oddzielone.
Hmm... Co dziwnego jest w tym, że u dołu ucho nie przystaje do głowy?

Są tu dużo lepsi, ale mnie wygląda to na miejscowy stan grzybiczy, a więc smarowanie alocitem powinno doraźnie załatwić sprawę.
Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
change
« Odpowiedz #3 : 08-05-2010, 21:20 »

No tak zapomniałam, że alocit jest dobry na wszystko. Ja nawet do kąpielki butelkę aloesu wlewam tak profilaktycznie dla dobra mej skóry. To chyba ucho powinno załapać. Spróbuje dzisiaj bezpośrednio. Powinno pomóc.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!