Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Grypa żołądkowa"  (Przeczytany 4280 razy)
Asicyna
« : 11-05-2010, 14:14 »

Jako, że już się nieco pozbieraliśmy, mogę napisać parę słów. Takie wiadomości z frontu.

Od zeszłego czwartku walczymy w domu z tzw. grypą żołądkową. Musiałam przerwać podawanie MO z oczywistych względów. U każdego z nas choroba miała inny przebieg - najpierw dorwało mojego męża - rano, w czwartek dostał biegunki. I cały czas beka  bash (Generalnie działa mi to ogromnie na nerwy - ile można tego słuchać. Cały czas trzymam się myśli, że jest chory). Potem, w ciągu dnia, nasz synek zaczął wymiotować. Rano jeszcze dostał MO. Mąż i ja też. Potem zjadł obiadek, na kolację zjadł banana i to z apetytem, a potem, o północy - wszystko zwrócił. Do tego pojawiła się u niego także biegunka. I od tamtej pory nie ma apetytu.  Smutny
Z drugiej strony - nie ma co się dziwić. Mnie dorwało z piątku na sobotę. Zaczęłam zwracać w nocy i szarpało mną (nawet, jak już żółci zabrakło) praktycznie przez całą sobotę. Strasznie, rozpaczliwie chciało mi się pić, ale nawet z 3 łyczki wody wystarczyły, żeby wszystko zostało wydalone tą samą drogą, którą weszło. Koszmar.
Od wczoraj udaje mi się już coś zjeść, ale nadal mnie mdli do kilku godzin po jedzeniu. Miewam też jeszcze zawroty głowy i znowu pobolewa mnie serce. I do tego mam zaparcie stulecia.
Mam nadzieję, że niedługo wszyscy dojdziemy do siebie. Dopiero wtedy wrócimy do picia MO. Wcześniej nie zaryzykuję.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2010, 18:24 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!