Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Detox robi swoje  (Przeczytany 100362 razy)
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« : 28-09-2007, 16:16 »

właśnie mnie rozłożyło po detoxie mianowicie: opryszczka (wprawdzie w jednym miejscu na ustach ale gigant), boli mnie całe ciało, kłuje, drży itp. bolą mnie kości gałki oczne po prostu wszystko, zatoki pełne biały nalot na migdałach – czuje się jakbym miał wszystkie choroby z mojego życia naraz – jedynie na razie gorączki nie mam ale pewnie to kwesta czasu……… wydaje mi się że to po detoxie gdyż jestem od 3 miesięcy na oleju z kukurydzy (alocit z aloesu) a 2 tygodnie temu wprowadziłem detox i chyba właśnie on zaczął działać.
Mistrzu zdradził Pan że w nowym opracowaniu pisze Pan właśnie o detoxie – może Mistrz podpowiedzieć co powinienem zrobić? odstawić? przetrzymać? – zażywam 1 kapsułkę dziennie przed posiłkiem – próbowałem tydzień temu 2 dziennie ale źle się czułem więc zmniejszyłem znów do jednej. Pije dużo płynów no ale na razie leże plackiem.

Pozdrawiam i życzę lepszych doznań z tym preparatem
Marcin
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #1 : 28-09-2007, 20:40 »

Marcin a może po prostu jesteś przeziębiony. Teraz pogoda temu sprzyja. Wokoło pełno chorych czyli i wirusów, bakterii. Może to tylko zbieg okoliczności, a Ty zwalasz na detox
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Konrad
« Odpowiedz #2 : 29-09-2007, 23:35 »

Niewatpliwie cos sie dziej , albo sie oczyszczasz albo zlapales  jakies przeziebienie . Ale chyba to 2 gie , ja mialem bardzo podobne objawy jak sie chyba oczyszczalm z candidy i rozny bakteri po antybiotyku . Mialem plamy przed oczami szybko sie meczylem , kulo mnie wszedzie, bolalo itd. czulem sie poprostu jak bym mial zaraz zamknac oczy na zawsze , moze wracasz teraz do zdrowia. Trzymam kciuk za ciebie , nie nalezy sie martwic , moim zdaniem to idzie w dobra strone msn-wink

Pozdrawiam Konrad
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3 : 30-09-2007, 12:30 »

Odstawiłem detox i wszystko przeszło, no prawie wszystko - wiadomo, opryszczka i naloty na migdałach jeszcze są  - ale ewidentnie była to sprawa oczyszczania. Tyko teraz mam pewne opory co do stosowania detoxu  - widocznie świetnie na mnie działa oczyszczająco tyle że trochę się boję, bo jak mam za każdym razem tak się czuć ?? hmmm…………………, z drugiej strony przecież poświęcenie musi być msn-wink …………

Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie !
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Pewu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 21.9.2007
Skąd: Katowice
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #4 : 30-09-2007, 12:34 »

Marcin, zmniejsz sobie trochę dawkę, ja miałem to samo, przy dawkowaniu 3x1 i na razie powróciłem do 1 tabletki dziennie, czuje się już lepiej, dopiero za tydzien-dwa zwiększę dawke do 2 tabletek. Powoli, powoli i jakoś przeżyjesz(przeżyjemy) smile
Zapisane
Einstein
« Odpowiedz #5 : 30-09-2007, 14:59 »

Kurde ja ten Detox łykałem w dawkach uderzeniowych po 6-10 kapsów dziennie i nie było tak ostro. Tzn oczyszczałem się ale bez jakiś wysypek czy mocniejszych gorączek itp. Wystarczyło odstawić na dzień i osłabienie przechodziło.

Natomiast Paraprotex... to u mnie wywoływało drgania trzustki, wątroby. Normalnie podejrzewałem, że wątroba tak zasuwa z przerabianiem toxyn.
Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #6 : 30-09-2007, 17:10 »

A ja tam paraprotex (6 tab. dziennie) jak cukierki mogłem jeść, zero reakcji. Detox+ planuję na styczeń.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #7 : 30-09-2007, 18:24 »

A przez jak długi okres można zażywać Detox?

Marcin poważnie oczyścić się musisz ale zmniejsz dawkę :orany:
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #8 : 30-09-2007, 19:38 »

Cytat
A przez jak długi okres można zażywać Detox?

Maksymalnie przez 7 miesięcy.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #9 : 30-09-2007, 22:44 »

Tak. Z detoksem trzeba ostrożnie. Należy pamiętać, że producent zaleca 1 kapsułkę dziennie. Jeśli w celu przeprowadzenia kuracji zwiększamy dawkę, to należy przerywać stosowanie detoksu po wystąpieniu gwałtownych reakcji organizmu świadczących, że wątroba nie jest w stanie wydalić toksyn uwalnianych z komórek do krwiobiegu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #10 : 01-10-2007, 09:00 »

No nic za 2 dni zaczynam od nowa zażywać detox zostało mi jeszcze ok. 30 kapsułek, a co tam połażę jeszcze trochę po ścianach  - zostanę polskim spidermanem msn-wink

Zastanawia mnie inna rzecz, mianowicie choćby na przykładzie wyżej wypowiadającego się Einsteina który łyka detox w ostro przeholowanych dawkach i nic ?? tak więc wnioski mogą być tylko dwa:

1. Einstein i jego podobni msn-wink nie są tak naszprycowani toksynami jak ja który po jednej kapsułce prawie odchodzę z tego świata…….

lub

2. każdy wymaga innej formy oczyszczania, czyli na jednego zadziała detox a na drugiego np. melisa z citroseptem lub sama MO.

Jeżeli 2 odpowiedź jest prawdą to jak odpowiednio dobierać formę oczyszczania? pozostają tylko testy ? a może da się to przewidzieć i szybciej ukierunkować terapię ?

jak sądzicie ?

pozdrawiam
Marcin
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 01-10-2007, 16:35 »

Gdzieś na forum polecałem dość miarodajne badania, coś około 100%.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #12 : 01-10-2007, 16:59 »

Poczytaj Grażyno tutaj → http://mikstura.kei.pl/forum/topics1/944.htm
Zibi, lomax i ja też piszemy o działaniu Detoxu.
Zapisane
Einstein
« Odpowiedz #13 : 02-10-2007, 19:18 »

Cytat
co się właściwie z Wami dzieje po detoxie, jeszcze tego nie brałam, co to za uczucie?


Coś jakby lekkie przeziębienie z lekką gorączką u mnie ale dopiero po tygodniu czy 2 mega dawek.

Właśnie zdałem sobie sprawę że ustąpiły mi mroczki przed oczami po wstawaniu do pionu i drętwienie kończyn! Już od parenastu tygodni tego nie było.

Teraz 3 miechy przerwa w detoxie (tyle powinno być czy więcej?) i testuję dietę kwaśniewskiego (nieco zmodyfikowaną pod candidę ofc). Potem jeszcze raz detox końskie dawki albo może za miesiąc jeszcze paraprotex bo coś czułem, że to dawało niezle, choć z tego co czytałem detox-legendarna wilcacora powinien być lepszy..
Zapisane
Pewu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 21.9.2007
Skąd: Katowice
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #14 : 02-10-2007, 21:23 »

Grażyna,  nie był to dla mnie "totalny zgon" ale jednak nie czułem się dobrze, trafiło mnie takie mocne przeziębienie (gorączka, ból głowy, mięśni, totalnie zero sił, nos i gardło tak zapchane jak nigdy) czyli raczej byłem wyłączony w ten cały tydzień, teraz stosuje tylko jedną tabletkę dziennie i obyło się bez większych rewelacji, prócz częstego kataru smile
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #15 : 08-10-2007, 07:39 »

U mnie się uspokoiło, ale zażywam detoxu 1 kapsułkę co drugi dzień – oby do końca opakowania msn-wink
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
grzybiaz
« Odpowiedz #16 : 16-12-2007, 01:36 »

A ja mam pytanie. Co najlepiej zastosować aby pomóc wątrobie przerobić tę wielką ilość toksyn na Detoxie? Niestety nie mam rezerwowej, a chciałbym się zlitować nad tą co mam. Co sądzicie o liv 52? Można go dołożyć do Detoxu? Może coś innego?
« Ostatnia zmiana: 06-09-2010, 20:51 wysłane przez Solan » Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #17 : 16-12-2007, 09:57 »

Zacytuję A. Janusa:
"1. Osłaniające komórkę wątroby - preparaty oparte na bazie Ostropestu plamistego i Karczocha amerykańskiego - Sylvit 80 i 150, Sylimarol lub Liv.52 - zioła hinduskie. "
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #18 : 16-12-2007, 09:59 »

Cytat od: grzybiaz
co sadzicie o liv 52? mozna go dolozyc do detoxu?

Można. Doktor Janus w swojej nowej książce poleca m.in. Liv. 52 do osłony komórek wątroby w dawce 3-4 razy dziennie po 2-3 tabl. przed posiłkiem.

To mnie Grzegorzu wyprzedziłeś msn-wink
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #19 : 16-12-2007, 18:29 »

Ja uważam, że najrozsądniej jest wprowadzić Detox+ po półrocznym stosowaniu Mikstury oczyszczającej.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!