Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 03:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alergia a psiak  (Przeczytany 29955 razy)
periocare
« Odpowiedz #20 : 18-07-2010, 13:58 »

Przede wszystkim rasa York oraz Bischon  nie ma sierści tylko włosy, takie same jak i my.
Uczulać może to co na nich przyniesie ze spaceru.

Odnośnie wpisu Fiony- tez mi się tak zdaje! Podobnie jak corinne terrier.



Pamiętaj, że na naszym forum przestrzegamy poprawnej pisowni. Zdania zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Więcej nie będę poprawiał Twoich postów, będą lądować w koszu //Rysiek
« Ostatnia zmiana: 18-07-2010, 14:02 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Catherine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 25.10.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #21 : 02-11-2012, 12:09 »

A czy w czasie stosowania BPP nie przeszkadza w niczym to, że w domu mamy psa? Zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna stosowanie metod prozdrowotnych? Moja siostra ma uczulenie na roztocza, sierść psów, kotów i jakieś tam pyłki. Przez jakiś czas brała leki przeciwhistaminowe, ale niewiele pomagały, a raczej wysuszały jej zatoki i potem były problemy. Od jakiegoś czasu ich nie bierze, ale ciągle kapie jej z nosa (tak od kilku lat) i kilka miesięcy temu zaczął się kaszel jak od astmy, trudności w zaczerpnięciu głębszego oddechu, lekkie świsty itp. Wreszcie przekonałam ją do metod BPP, ale pytanie o psiaku mnie nurtuje.

Druga sprawa, dlaczego ktoś ma "alergię" na sierść kota (chociaż mówią, że to substancje zawarte w ślinie zwierzęcia uczulają, a nie sierść), drugi na pyłki itd? Z czego wynikają te różnice?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!