Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 01:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ostre objawy żołądkowe po spożyciu MO  (Przeczytany 7083 razy)
Asicyna
« : 24-05-2010, 11:02 »

Mam pytanie: Czy ktoś z was miał gwałtowną reakcję po spożyciu MO? Dzisiaj rano, po wypiciu MO, oczywiście na czczo, najpierw miałam silny odruch wymiotny. Ciężko było, ale nad nim zapanowałam. Następnie dostałam jednocześnie: ślinotoku, zrobiło mi się słabo i zaczęłam się strasznie pocić. Pół godziny dochodziłam do siebie.
Nie wiem, co to ma znaczyć.
Może mam jakiś osłabiony żołądek po grypie żołądkowej? Zrobiliśmy sobie 2 tyg. przerwy od MO (faza pierwsza - oliwa z oliwek), właśnie ze względu na tę grypę. Myślałam, że był to bezpieczny margines bezpieczeństwa, podczas którego odbudowała się równowaga elektrolityczna w organizmie i odpoczął sobie żołądek, a tutaj taki ZONG!

Spotkało kogoś coś podobnego? Nie wiem, co teraz zrobić - pić przez dzień, czy dwa po pół porcji MO?


Później...

Alarm odwołany. Już wiem, co zrobiłam nie tak.   
Nie wiem, z jakiego powodu ubzdurałam sobie, że 10ml = 2 łyżki stołowe.  bag
I tak zaczynaliśmy picie MO.
A wczoraj wydawało mi się jeszcze, że coś mało tego soku z cytryny udało mi się wycisnąć (to takie małe, chyba nie do końca dojrzałe cytrynki były), więc wycisnęłam dla siebie i męża po 1,5 cytryny.  wacko
Jeszcze raz przeczytałam przed chwilą zalecenia Mistrza, przejrzałam tabelę miar kuchennych i mnie oświeciło, że zafundowałam nam od początku dawkę uderzeniową.  frusty
« Ostatnia zmiana: 24-05-2010, 11:27 wysłane przez Asicyna » Zapisane
krzysiek
« Odpowiedz #1 : 24-05-2010, 12:02 »

Wow, ja na początku dawałem całą łyżkę... ale żadnych efektów nie miałem  thumbup
Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #2 : 24-05-2010, 12:08 »

Krzysiek, no więc - efekty są. Nawet mi to zdarzenie na tyle dało do myślenia, że sama swój błąd odkryłam.

A żołądek zawsze miałam słaby. Podobne atrakcje zdarzały mi się np. po zjedzeniu świeżej marchwii. I to nie raz.
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #3 : 24-05-2010, 12:20 »

Hmmm. Za zacząłem od proporcji 2:2:2 olej:alocit:sok z cytryny (w łyżkach stołowych)  i tak kontynuuję. Pół cytryny wystarcza na 2 łyżki soku no chyba, że cytryna jest malutka . Trwa to prawie 3 miesiące i ...nic jeśli chodzi o "objawy". Oprócz tego, że czuję się świetnie, leciutko i w pełni życiowej energii.   clap
Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
Asicyna
« Odpowiedz #4 : 24-05-2010, 13:39 »

Z sokiem z cytryny przesadziłam na pewno. Co do reszty - chyba jednak grypa żołądkowa dała mi bardziej w kość, niż przypuszczałam.

Hmmm. Za zacząłem od proporcji 2:2:2 olej:alocit:sok z cytryny (w łyżkach stołowych)

Ja też tak zaczęłam, a w zasadzie razem z mężem zaczęliśmy. Jemu nic nie jest. Tzn. akurat po MO, bo poza tym, to książkę można napisać.

KB też mi dzisiaj nie podpasował. Wmusiłam go w siebie, ale nie smakował mi wcale. Wcześniej nie miałam z tym problemu.

"Zdziwniej i zdziwniej..."
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #5 : 24-05-2010, 14:19 »

Może być, że się wydelikacił żoładek...nie jestem znawcą. Skoro jednak przed infekcja było OK...
Może zmniejszyć dawkę o połową na poczatek.
Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #6 : 24-05-2010, 16:57 »

Cytat
Czy ktoś z was miał gwałtowną reakcję po spożyciu MO? Dzisiaj rano, po wypiciu MO, oczywiście na czczo, najpierw miałam silny odruch wymiotny. Ciężko było, ale nad nim zapanowałam. Następnie dostałam jednocześnie: ślinotoku, zrobiło mi się słabo i zaczęłam się strasznie pocić. Pół godziny dochodziłam do siebie.
Dwa razy mnie to spotkało przy normalnej dawce MO. Miało to miejsce zaledwie parę miesięcy temu, czyli po ponad dwóch latach picia mikstury. Mdłości, zawroty głowy, słabość, mroczki w oczach. Już różne akcje się przerabiało, więc nic mnie nie zdziwi smile.
Zapisane
krzysiek
« Odpowiedz #7 : 24-05-2010, 17:19 »

Z tego, co rozumiem, to cytryna jest po to, żeby rozpuścić kamienie kałowe, więc chyba można jej brać więcej, licząc, że nie nadwyrężymy przełyku i żołądka. Co innego z alocitem... Czy komuś się zdarzyło, że jego organizm przestał reagować na alocit na skutek przedawkowania?

« Ostatnia zmiana: 24-05-2010, 17:53 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Asicyna
« Odpowiedz #8 : 25-05-2010, 08:57 »

Dwa razy mnie to spotkało przy normalnej dawce MO. Miało to miejsce zaledwie parę miesięcy temu, czyli po ponad dwóch latach picia mikstury. Mdłości, zawroty głowy, słabość, mroczki w oczach. Już różne akcje się przerabiało, więc nic mnie nie zdziwi smile.

Po dwóch latach!!!! No jestem w szoku.

Co innego z alocitem... Czy komuś się zdarzyło, że jego organizm przestał reagować na alocit na skutek przedawkowania?

Krzysiek, no właśnie z alocitem sprawa wygląda właśnie tak, że organizm się do niego przyzwyczaja. To właśnie z tego powodu Mistrz zaleca zmianę na citrosept po 6 miesiącach picia MO i nie poleca dodawania do mikstury czystego soku z aloesu.


Dzisiaj wypiłam normalną tzn. zalecaną dawkę MO i wszystko było w porządku.  clap
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #9 : 10-07-2010, 12:20 »

Też mam po MO odruch wymiotny i ślinotok. Dzisiaj utrzymuje mi się już od rana. Zjadłam śniadanie przed 7 i do teraz nie mam ochoty na jedzenie Smutny. Ostatni raz takie reakcje miałam tydzień temu.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!