Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 09:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Smutek i zmęczenie często towarzyszy zdrowieniu  (Przeczytany 21940 razy)
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« : 12-06-2010, 14:58 »

Stosujęc dietę prozdowotną i miksturę oczyszczającą, czekam kiedy pojawi się blask w moich smutnych oczach.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #1 : 12-06-2010, 15:17 »

Lilijko, podoba mi się to, co napisałaś. Myślę podobnie.

Stosujęc dietę prozdowotną i miksturę oczyszczającą, czekam kiedy pojawi się blask w moich smutnych oczach.

A może spróbować wywołać ten blask w oczach wcześniej? Na początek tak trochę na siłę, nawet udając... Patrzeć na siebie w lustrze z uśmiechem, uśmiechać się do ludzi, zauważać pozytywne rzeczy? Nagle ludzie zaczną Cię postrzegać jako radosną osobę, przejrzysz się w ich oczach i może nawet nie zauważysz momentu, kiedy ten błysk nie będzie już udawany?
Może to głupie, ale na niektórych działa. A jeśli na Ciebie też?  smile
« Ostatnia zmiana: 12-06-2010, 16:17 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #2 : 12-06-2010, 19:51 »

Czemu jesteś smutna, Amelio? A może tak na zlot, na zlot... Nie ma smucenia na zlocie.

A może spróbować wywołać ten blask w oczach wcześniej? Na początek tak trochę na siłę, nawet udając...

Agatko i Grażynko! Ten smutek w oczach to skutek ciągłego zmęczenia, które było dla mnie niezrozumiałe, dopóki nie znalazłam przyczyny. Próbuję odnaleźć harmonię w sobie i poukładać sobie życie, po wielu przebytych chorobach oraz emocjonalnych zawirowaniach.
« Ostatnia zmiana: 12-06-2010, 20:13 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 12-06-2010, 20:05 »

No to już jesteś na dobrej drodze. Człowiek upada i powstaje. F.Dostojewski
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #4 : 13-06-2010, 09:46 »

Cytat
Człowiek upada i powstaje. F.Dostojewski

Aż przywali po raz ostatni i już się nie podniesie. Za to do tego momentu zabawa jest przednia.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #5 : 14-06-2010, 21:19 »

Cytat
Ten smutek w oczach to skutek ciągłego zmęczenia, które było dla mnie niezrozumiałe, dopóki nie znalazłam przyczyny.

Amelio, podpowiedz może, co to za przyczyna, mam ostatnio podobnie. Jestem stale zmęczona, nawet czuję się wyczerpana i ten smutek w oczach Smutny.
« Ostatnia zmiana: 14-06-2010, 21:43 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #6 : 14-06-2010, 21:25 »

Długo by pisać, ogólnie powiem - przyczyną jest brak harmonii duszy i ciała. Mam nadzieję, że ten kryzys jest przejściowy, bywają gorsze i lepsze dni.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #7 : 14-06-2010, 22:40 »

Helusiu i Amelio, czy pijecie codziennie koktajle błonnikowe? Wiem dobrze, co znaczy zmęczenie (stres i ZJD doprowadziły mnie do zmęczenia chronicznego). Wiem też, że żadna kawa nie postawi mnie tak na nogi, jak regularnie pite koktajle. Myślę, że to przede wszystkim zasługa siemienia lnianego, chociaż, gdy dawniej piłam maceraty z siemienia, to jednak takiego efektu nie było. Ja piję koktajle owocowe i zawsze dodaję banana - czuję taką potrzebę, więc może to też ma jakiś wpływ.

Ewentualnie zastanowiłabym się jeszcze nad przyjmowaniem magnezu (Pan Słonecki opisał dokładnie jak dawkować i kiedy brać).

Poza tym, czasem organizm potrzebuje zwolnić i w ten sposób nam to sygnalizuje. Wtedy trzeba po prostu o siebie dbać i tak jak napisała Amelia - przeczekać, aż kryzys minie.
 
« Ostatnia zmiana: 14-06-2010, 22:43 wysłane przez Agata » Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #8 : 15-06-2010, 15:39 »

Dzięki Ci Scorupion  lol.
 
Cytat
Człowiek upada i powstaje. F.Dostojewski

Aż przywali po raz ostatni i już się nie podniesie. Za to do tego momentu zabawa jest przednia.

Tak się uśmiałam   lol śmiałam się na głos, aż cała podskakiwałam!
To dopiero dystans do tego całego zbytku na tym świecie.

"Ach marność, wszystko marność nad marnościami." /Salomon/

 Dziewczyny - zakopać dołki, nie wpadać w dołki, śmiać się, stanąć w lustrze i mówić:

 "jesteś super, kocham cię!".
« Ostatnia zmiana: 15-06-2010, 21:01 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #9 : 15-06-2010, 20:03 »

Cytat
przyczyną jest brak harmonii duszy i ciała
Tak Amelio, zapewne masz rację, zgadzam się, tylko czasami trudne jest to do pogodzenia.
Agata, koktajle piję codziennie ( z pokrzywą), banan jest dla mnie za mdły i za słodki, nie lubię bananów. Slow mag przyjmuję od dłuższego czasu, ale tylko wieczorem przed pójściem spać.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2010, 21:02 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #10 : 15-06-2010, 21:01 »

Nie wiem, co Ci Helusiu poradzić, sama jestem na początku zdrowienia. Niestety toksemia u mnie jest bardzo silna, o czym świadczy brzydki i biały język. Czekam więc na poprawę. Ponadto, co jest obiecującym sygnałem, moja wątroba ciągle się oczyszcza, o czym świadczą dziwne ruchy pod prawym żebrem i różne złogi w tym, co schodzi smile Musimy być dzielne i myśleć pozytywnie. W końcu nastąpi poprawa.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2010, 21:03 wysłane przez Amelia » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #11 : 24-06-2010, 12:14 »

Nie wiem, co Ci Helusiu poradzić, sama jestem na początku zdrowienia. Niestety toksemia u mnie jest bardzo silna, o czym świadczy brzydki i biały język.
A co Ci jeszcze dokucza?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #12 : 26-06-2010, 18:21 »

Najdokuczliwsze są takie objawy: kołatania serca, uczucie dyskomfortu i ciężkości w okolicy serca, lekkie zawroty głowy, stałe uczucie gorąca- jakbym miała gorączkę (a wcale jej nie mam), lekkie oszołomienie i "zaćmiony" i umysł, jak po "prochach" (nigdy nie brałam, ale wyobrażam sobie, taki stan), ciągle zmęczone i przekrwione lekko oczy, bóle, drętwienie i mrowienie mięśni, czasem uczucie niedowładu dłoni.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #13 : 26-06-2010, 19:18 »

Też ostatnio odczuwam kołatania serca. Dochodzą do tego dziwne bóle rozchodzące się po całej klatce piersiowej, które wręcz mnie paraliżują.

Szczerze mówiąc co dzień to nowy objaw. Oczyszczania mam już po dziurki w nosie biggrin.
« Ostatnia zmiana: 26-06-2010, 19:21 wysłane przez Pollo » Zapisane
Chris
« Odpowiedz #14 : 27-06-2010, 21:04 »

Cytat od: Amelia  12-06-2010, 15:58
Cytat
Stosujęc dietę prozdowotną i miksturę oczyszczającą, czekam kiedy pojawi się blask w moich smutnych oczach.

Amelio, Pan Józef napisał "Medycyna przyzwyczaiła nas do tego, że wyzdrowienie to zwalczenie objawów chorobowych, co skutkuje szybką poprawą samopoczucia, nie bacząc na długofalowe konsekwencje zablokowania procesu oczyszczania organizmu z toksyn." Dzieląc się moim doświadczeniem, mogę Ci powiedzieć, że cierpliwość popłaca. Po przeczekaniu początkowego okresu oczyszczania w którym faktycznie samopoczucie ma się gorzej, powoli zaczniesz dostrzegać, że to co wcześniej sprawiało Ci trudność, przychodzi dużo łatwiej. W moim przypadku "przyśpieszaczem" powrotu dobrego nastroju była jazda na rowerze. Może warto spróbować? Głowa do góry, będzie dobrze.  thumbsup
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #15 : 28-06-2010, 14:22 »

Chris, podniosłeś mnie na duchu, dziękuję smile.
« Ostatnia zmiana: 28-06-2010, 23:56 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #16 : 28-06-2010, 14:41 »

Bierzesz leki na to kołatanie?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #17 : 28-07-2010, 12:52 »

Piję MO od paru dni, a już mam podobnie jak Amelia, biały język, od 3 dni cały czas czerwone oczy i podkrążone (ogólnie wyglądam bardzo kiepsko na twarzy), ogólne otępienie, zmęczenie brak energii, lekko kręciło mi się raz w głowie i jeszcze wypryski wyskakują na twarzy, już dawno się tak kiepsko nie czułem Smutny

Zastanawiam się czy to są efekty oczyszczania, bo dopiero 4-5 dni piję MO...
Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #18 : 28-07-2010, 16:25 »

Cytat
Człowiek upada i powstaje. F.Dostojewski

Aż przywali po raz ostatni i już się nie podniesie (...)
Nie ma takiego upadku, żeby nie dźwignąć się z kolan do Nieba...
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #19 : 28-07-2010, 17:30 »

Cytat
już dawno się tak kiepsko nie czułem Smutny

Ja już tak się czuję od paru miesięcy..nie wiem kiedy to się w końcu skończy Smutny.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!