Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 23:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Miażdżycowe zapalenie żył  (Przeczytany 4205 razy)
Rafiki
« : 14-06-2010, 20:35 »

Mam pytanie odnośnie miażdżycowego zapalenia żył kończyn dolnych u starszego człowieka.
Nastąpiło już niestety gnicie palca, osoba ta nie uznaje lekarzy, ale zgodziłaby się na leczenie pijawkami leczniczymi.
Czy ktoś może słyszał o pozytywnym działaniu tej metody leczenia tak poważnych schorzeń?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Zapisane
Eva
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-06-2009r.
Wiadomości: 130

« Odpowiedz #1 : 14-06-2010, 22:33 »

Rafiki, moja mama 73 l. choruje na miażdżycę kończyn dolnych. Lekarz pierwszego kontaktu kierował ją na by-passy w najlepszym jego zdaniem wypadku, sugerując jednocześnie amputację. Przed wizytą u chirurga naczyniowego (miesiąc od tej diagnozy), postawiłam mamie pijawki . Chirurg wykonał dodatkowe badania mikro krążenia i uznał, że tętno jest wyczuwalne zarówno pod kolanem jak i na stopie. Odesłał mamę do domu twierdząc, że nie ma potrzeby dalszego leczenia. Było to rok temu,  ponieważ w maju br. zaczęła narzekać na przykurcz w czasie chodzenia (chromanie przestankowe) postawiłam jej kolejną porcję pijawek, nastąpiła poprawa, krążenie ewidentnie poprawiło się BEZ LEKARZA. Moim zdaniem warto spróbować tym bardziej, że rozpoczął się jak piszesz proces gnilny.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2010, 10:35 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!