Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 00:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zatkany nos  (Przeczytany 3689 razy)
maniek23
« : 17-06-2010, 20:22 »

Zakrapiam nos alocitem. Właściwie to stosuję zabieg od 3 dni. Wcześniej zakrapiałem nos przez okres marca i kwietnia. Wtedy jedynymi objawami był ból przy samym zakrapianiu i wydzielina zatykająca mi nos bezpośrednio po zakropieniu. Gdy teraz powróciłem do zakrapiania nosa to ból jest dużo większy. Bardzo silny. A katar trzyma się mnie przez cały dzień z różnym nasileniem. Dodając do tego alergię to smarkam cały dzień właściwie. Odczuwam silny ból zatok gdy schylam głowę w dół. Krople stosuje 2 razy dziennie- rano i wieczorem jedna lub dwie krople do każdej dziurki. Więcej nie zakrapiam bo nos mi się już zatyka i krople nie docierają tam gdzie powinny.
Właściwie to cieszę się z tych objawów, bo oczyszczają mi się zatoki w końcu. Problem polega w tym, że czasami nie mogę wysmarkać tej wydzieliny. Mam niedrożny nos. Zatykają mi się dziurki. Zastanawiam się czy może nie mam uszkodzeń jakiś przez co mam niedrożny nos. Rodzice namawiają mnie na wizytę u laryngologa. Pytanie do was: Czy jest sens sprawdzić czy wszystko mam 'na swoim miejscu'? Czy może po prostu taki jest stan moich górnych dróg oddechowych i po oczyszczeniu wszystko będzie sprawnie ''działało'?
Nie ukrywam, że męczy mnie ten nos. Katar nie jest dla mnie żadnym problemem ale wkurza mnie to, że ciężko mi jest to wydalić i zalega mi to w nosie.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2016, 19:06 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #1 : 21-06-2010, 14:55 »

U mnie zatkana raz jedna, raz druga dziurka. Po zakraplaniu nosa jest duży ból, a jakoś nie widać żeby się cokolwiek polepszało. Zastosowałem jedną parówkę na głowę, niewiele to pomogło. Lepsze efekty daje w moim przypadku ssanie oleju.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!