Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczy moich przyjaciół....  (Przeczytany 3564 razy)
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« : 07-07-2010, 18:12 »

   Stefan powiedział, że poznam ich bez problemu. Bo będą wyglądać jak trzy wielbłądy. Dwugarbne wielbłądy.
Kłopot tylko w tym, że na międzynarodowym lotnisku im. Jomo Kenyatt`y w stolicy Kenii, Nairobi, wszyscy przyjezdni wyglądają jak dwugarbne wielbłądy. A ja, chociaż Stefana znam chyba od sześciu lat, to do tej pory nigdy się nie spotkaliśmy. Dlatego na wszelki wypadek na dużej kartce papieru wypisałem ich imiona, niech to oni mnie rozpoznają. No i tak się stało. Co prawda, Jacka zobaczyłem z daleka.
Przyjechali pełni nadzieii na spotkanie magii Afryki. Nie wiem czy im się to uda. Ja nie potrafię już jej dostrzec. Pewnie za długo tu jestem. Pora wracaćdo domu. Chociaż z drugiej strony...Wiem, że tu wrócę. Jest coś co przyciąga.
Na razie jednak moi przyjaciele rozpoczynają swoją fotograficzną wyprawę do Kenii.
Oczy moich przyjaciół patrzą na to samo. To ja jestem ich przewodnikiem i opiekunem. Oczy moich przyjaciół patrzą na to samo...Wdychają to samo powietrze...Widzą te same kolory... Jemy te same potrawy...
Ale czy na pewno widzimy to samo?
Stefan to człowiek komputerów, programista, zapalony fotograf...

http://www.kombi3n.website.pl/Kenya/kenya_2010.php

Jacek z kolei, to artysta. Projektuje, rysuje, maluje...

http://kombi3n.website.pl/Kenia/

Czy nasze światy mogą być takie same?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!