Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chemtrails  (Przeczytany 33353 razy)
Piotrek123
« : 19-07-2010, 12:04 »

Widziałem tylko szczątkowe informacje na ten temat na tym forum, a jest to kwestia godna dyskusji. Co raz więcej osób zaczyna dostrzegać w tej teorii spiskowej po prostu prawdę.

http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=113      Tutaj ciekawa dyskusja na ten temat, są tam ciekawe filmiki, artykuły. Co o tym myślicie drodzy forumowicze ? Może nie tylko nasze jedzenie, leki, stres są przyczyną problemów ze zdrowiem. W sumie to takie zabiegi to doskonały sposób na zwiększenie obrotów w świecie bezdusznych karteli farmaceutycznych i ich naturalnych popleczników. Wydawać by się mogło, że w XXI wieku takie zabiegi nie mogą przejść. Ale moi drodzy popatrzmy na ten świat ściągając różowe okulary. Życie ludzkie nie jest nic warte. Liczy się tylko mały odsetek ludzi, który dla realizacji swoich planów jest w stanie dopuszczać się takich rzeczy. Przecież chyba nie wierzycie w oficjalne komunikaty odnośnie np. Wojen Światowych. Zapraszam do dyskusji. Zagadnienie stricte związne ze zdrowiem.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1 : 24-03-2011, 09:55 »

Zjawisko chemtrails nie jest teorią (spiskową). Raporty ujawniają prawdę!

http://zatruteniebo.wordpress.com/raport-tellera/
Zapisane

eljot
« Odpowiedz #2 : 24-03-2011, 10:49 »

Uratowani! Uratowani jesteśmy! Bocian! Patrz! Bocian! Jak on żyje, to znaczy, że my też możemy. Bocian, bociuś smile
thumbup
Zapisane
LoJack
« Odpowiedz #3 : 24-03-2011, 21:54 »

Czytałem o tym, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem, dlaczego. smile To co mi nie pasuje, to to, że ponoć nad USA, Rosją i Izraelem też są widoczne te smugi, co przeczy tej teorii. Swoich by chyba nie truli?
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 10:04 wysłane przez Apollo » Zapisane
JohnnyW
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 11.02.2011
Skąd: Oświęcim
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #4 : 25-03-2011, 08:10 »

Może dlatego: "Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publiczne" - Marshall McLuhan.
Zawsze byłem ciekaw naszego świata i kręciło mnie odkrywanie różnych sekretów naszej cywilizacji. A największa jazda zaczęła się, kiedy w moje ręce wpadł internet, a z monitora wylało się tysiące stron o tematyce ufo, starożytnych cywilizacji, rządu światowego, przemysłu medycznego na reptilianach kończąc. Dla mnie wtedy większość tych rzeczy była zbyt niesamowita, żeby utargać to na trzeźwo. Ale z biegiem czasu i wałkowaniem wielu z tych tematów miesiącami odkryłem, że nie wszystko tak do końca można nazwać "teorią spiskową". Temat chemtrails jest dla mnie faktem od kiedy zacząłem pić MO + KB. Dobra, żartuje. Od kiedy zacząłem uważnie obserwować niebo i to co się na nim dzieje. Na własne oczy widziałem jak na czystym niebie przelatuje samolot tworząc smugę, która unosiła się i powiększała coraz bardziej. Po dwóch godzinach całe niebo zrobiło się mleczno-szare. Dowodów tego zjawiska jest wiele, a ja zachęcam Was do ich odkrywania. A dlaczego "oni" to robią? Nie wiem. Na to też jest wiele teorii... niekoniecznie spiskowych.

A co do kwestii, że nie robiliby tego swoim. Można na to spojrzeć z tej strony. Ludzie rządzący tą planetą nie potrzebują utożsamiania się z jakąkolwiek narodowością. Polityka to teatr dla mas. Istnieją tylko oni (pasterze) i my (owce, które doją i strzygą). Wszystko jedno jakiej owca jest maści. I tak nadal jest owcą:)
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 10:05 wysłane przez Apollo » Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #5 : 25-03-2011, 08:19 »

Swoich by chyba nie truli?
To chyba miał być żart. Szczepionki i cała "służba zdrowia" też nie jest przeznaczona dla "swoich" obywateli?
Zapisane

JohnnyW
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 11.02.2011
Skąd: Oświęcim
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #6 : 25-03-2011, 09:10 »

Otóż to. Korporacje farmaceutyczne nie rozróżniają narodowości. Są ponad nimi i granicami państw. A ludzi dzielą na "swoich", czyli właścicieli oraz resztę mniej lub bardziej urobionych pa(ja)cjętów.
Swoją drogą jak rozmawiam z ludźmi i staram się im przekazać wiedzę biosłonejską, to widzę jak wielu z nich patrzy na mnie, jakbym im streszczał jeden z odcinków Startrek'a. Z tego Hipokratesa to dopiero był spiskowiec. "Nie leczyć się? To co, mam umrzeć?", "Mordercze wirusy i bakterie zabijają tyle ludzi na świecie, a ja mam pić aloes?" Następnym razem powiem im, że na tym forum wspólnymi siłami tworzymy działo laserowe, którym zmieciemy z tej planety cały ten medyczny bajzel. Może wtedy uwierzą. msn-wink
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 10:06 wysłane przez Apollo » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #7 : 01-11-2013, 13:55 »

Są lekarze, którzy ostrzegają przed chemtrails:
 - http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/neurolog_ostrzega_przed,p1090395786

" tony nanocząstek związków glinu rozpylane przez Chemtrails są: "...o wiele bardziej reaktywne i indukują intensywne stany zapalne w wielu tkankach. Wraz z tym jak wzrasta lista chorób neurodegeneracyjnych, w tym demencji Alzheimera, choroby Parkinsona i choroby Lou Gehriga (ALS), które są silnie związane z narażeniem na aluminium w środowisku, przedmiotem szczególnej troski jest wpływ tych nanocząstek na mózg i rdzeń kręgowy."

Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 01-11-2013, 14:23 »

Cytat
Chemtrails są prawdziwe i są niebezpieczne, mimo tego wiele osób wciąż zaprzecza ich istnieniu. Cóż, jeśli były weteran wojsk lotniczych, chemicznych i bioinżynierii środowiska lub inni badacze nie są wystarczająco przekonujący, to może neurolog pomoże ludziom otworzyć oczy na fakt, że miliony ton rakotwórczych i wyniszczających mózg nanocząstek jest zrzucanych z powietrza przez nasz rząd.
Chyba na tego neurologa i redaktora zrzucili te wszystkie miliony ton hehehe.
Ktoś sobie zdaje sprawę z logistyki wytworzenia, zmagazynowania, przewiezienia, załadunku i kosztów rozpylenia milionów ton trujących substancji? A może ktoś wie ile w ciągu roku na przykład w takiej Polsce przewozi się towarów transportem lotniczym?
Brednie jakich mało.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #9 : 01-11-2013, 22:05 »

Można by dociekać czy to prawda czy nie, gdyby nie to, że co jakiś czas polityk któregoś państwa przyzna się, że wie o opryskach. I tylko wymyślają, że a to globalne ocieplenie, a to coś innego. Faktem jest natomiast, a skład chemiczny zbadano już niejednokrotnie, że to co spada na nas, bardzo niekorzystanie wpływa na nasze zdrowie. A skoro wiemy już, że globalne ocieplenie to bzdura, czy może być inny ważny powód rozpylania trujących substancji?
Dziś od rana zapowiadała się ładna pogoda, ale na północno-wschodnim niebie naszego kraju zaczęły latać samoloty po których pozostawały smugi, które wkrótce zamgliły całe niebo. Akurat kiedy każdy przebywał dziś na zewnątrz.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #10 : 01-11-2013, 22:09 »

Na pierwszy rzut oka to brednie. Może. Ale nie sposób przeczytać np. te trzy art. i choć chwilę się nie zastanowić.
http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsdowodyzbrodn.htm
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowy_doradca_obamy,p1235632826
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/06/20/teoria-chemtrails-zostala-potwierdzona-jestesmy-zatruwani-z-powietrza/
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #11 : 01-11-2013, 23:04 »

Cytat
Niesamowite zdjęcia przedstawiają sytuację nad Oceanem Atlantyckim, w rejonie Nowej Fundlandii. Obserwacja wykazała, że smugi powstałe w wyniku przelotu samolotów, utrzymywały się nawet przez 14 godzin,
No to strasznie wielkie cwaniaki rozpylają te chemtrails, wybrali rejon Nowej Funlandii ze względu na zagęszczenie populacji do wytrucia? A sami poginają dzień i noc w maskach gazowych?
Kto wie ile ton ładunku może zabrać samolot do rozpylania? Jak ktoś wie niech sobie podzieli albo pomnoży przez te miliony ton hehehe.
Oczywiście samoloty rozpylające są niewidoczne dla radarów, natomiast na te widoczne obrona powietrzna różnych państw przymyka oko.
Oczywiście decydentom od masowego trucia ludzi nie chce się zadysponować lotów nocnych tylko dzienne i to akurat przy świetnej pogodzie, żeby spisek było doskonale widać.
Ale żeby nie było, że rżnę głupa to sam widziałem opisywane smugi.
Zapisane
Golem
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 12.02.2013-1.02.2014
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #12 : 02-11-2013, 06:35 »

Częsty widok nad moją głową.
Wspomnę, że w pobliżu nie ma lotniska.

http://jdmshop.eu/x/chem3.jpg
http://jdmshop.eu/x/chem.jpg
Zapisane
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #13 : 02-11-2013, 23:21 »

Chyba was dopada jesienna deprecha
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 04-11-2013, 17:20 »

Chyba was dopada jesienna deprecha

Zgadzam się. Nie ma co siać paniki. W zależności od warunków atmosferycznych pojawia się smuga kondensacyjna – spaliny samolotu, tak więc w zależności od prądów powietrznych, temperatury, wysokości, utrzymuje się dłużej bądź krócej. Zdarza się też, że lata mnóstwo samolotów nad naszymi głowami i nie ma w ogóle smugi kondensacyjnej.

Wiem to stąd, bo czasem lubię obserwować samoloty przelatujące nad moją głową. Mam lornetkę, więc nie sprawia mi problemu rozpoznanie typu statku powietrznego. Jeżeli nie znam danego lotu, to polecam stronę lotnictwa cywilnego http://www.flightradar24.com. Mogę określić, po którym samolocie długo utrzymuje się to, co niektórym dodaje emocji, niepotrzebnego strachu. Klikacie na samolot i macie dane o wysokości, korytarzu powietrznym po którym porusza się samolot, prędkość, numer lotu, typ maszyny, współrzędne, czyli szerokość i długość geograficzną.  

Jak dotąd nie udało mi się zaobserwować podejrzanego wojskowego samolotu, które z wiadomych względów nie są rejestrowane na flightradarze. A tak przy okazji, to zobaczcie, ile w tym momencie przelatuje samolotów nad Londynem, a Warszawą. Różnica jest kolosalna, zanieczyszczenia powietrza też.

Tutaj jest ciekawy opis, samoloty pasażerskie a zanieczyszczenie atmosfery. Jeden lot przez Atlantyk pochłania 60 tys. litrów paliwa, czyli więcej niż przeciętny kierowca zużyje przez 50 lat. Co roku samoloty pasażerskie wyrzucają z dysz silników odrzutowych około 140 ton dwutlenku węgla i 750 kilogramów tlenków azotu. Związki te niszczą ochronną warstwę ozonową, a smugi kondensacyjne zostawiane na niebie sprzyjają powstawaniu chmur, które niczym ekrany odbijają energię cieplną emitowaną z Ziemi i zatrzymują ją w atmosferze (efekt cieplarniany). Zanieczyszczenia, które dostają się do atmosfery na wysokości ok. 10 km, gdzie latają odrzutowce, pozostają w powietrzu sto razy dłużej niż emitowane przy powierzchni ziemi. Ocenia się, że samoloty pasażerskie zanieczyszczają atmosferę cztery razy bardziej niż kominy stojące na ziemi.
« Ostatnia zmiana: 04-11-2013, 17:32 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rosa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #15 : 04-11-2013, 17:47 »

Skoro_loty_są_takie_drogie,_to_dlaczego_co_niektóre_linie_lotnicze_sprzedają_bilety_znacznie
poniżej_ceny_opłacalności?_Jak_to_jest,_że_bilet_do_Londynu,_kosztuje_80_zł.?
Nie_wierzę,_że_liniom_taka_ciągła_promocja_opłaca_się,_kto_ma_lecieć_ten_i_tak_zapłaci_czy_to_80
czy_też_800_zł._Ktoś_do_tego_musi_dopłacać,_chociażby_po_to,_aby_ktoś_tracił_zdrowie,
bo_na_tym_jest_największy_zarobek._Jeśli_linie_lotnicze_nie_zarabiają_na_pasażerach_to_na_czymś
innym_muszą_zbijać_interes.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #16 : 04-11-2013, 18:34 »

Skoro_loty_są_takie_drogie,_to_dlaczego_co_niektóre_linie_lotnicze_sprzedają_bilety_znacznie
O, tego jeszcze nie było!

Chyba was dopada jesienna deprecha
Niby mnie? Nigdy nie czułem się mniej depresyjnie.
Teoria chemtrails w stopniu skretynienia śmiało może się równać z reptilianami.
Zapisane
Kukułka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #17 : 04-11-2013, 20:14 »

Chemtrails to niestety kolejna mieszanka trucizn dodawana do naszego życia i to już jest pewne. Geoinżynieria to nie żarty.
 http://marucha.wordpress.com/2013/11/04/jak-minister-vincent-r-rozsypuje-pieniadze-w-chemtrails/
Zapisane
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #18 : 04-11-2013, 21:29 »

Cytat
Jak dotąd nie udało mi się zaobserwować podejrzanego wojskowego samolotu, które z wiadomych względów nie są rejestrowane na flightradarze.

Te co widać to tylko te które posiadają na wyposażeniu ADS-B (transponder modu S i jest on włączony) a nie jest to obowiązkowym wyposażeniem nawet w USA (zamierzają wprowadzić taki obowiązek w 2020 a EU w 2017).
Wojsko w każdym państwie rządzi się swoimi prawami, ale uwierzcie mi nasz system OP działa sprawnie i jest regularnie sprawdzany przez naszych sąsiadów ze wschodu (nie piszę o zapowiedzianych wizytach), więc żaden niezidentyfikowany, czy "niewykrywalny" (bo takich nie ma) nie może sobie ot tak latać i rozpylać co mu się podoba.
Kwestii dodatków do paliwa nie poruszam bo na tym się nie znam, pytajcie chemików ale spaliny same w sobie są szkodliwe to nie ulega wątpliwości. Wysoka jakość paliw lotniczych podyktowana bezpieczeństwem lotów, balansowaniem na krawędzi opłacalności przewoźników, trwałością podzespołów itp. nie dopuszcza do mnie myśli że mogłyby być tam jakieś dodatki do rozpylania.

Cytat
Ale żeby nie było, że rżnę głupa to sam widziałem opisywane smugi.

Cytat
Teoria chemtrails w stopniu skretynienia śmiało może się równać z reptilianami.

Podpisuję się smile
Zapisane
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #19 : 04-11-2013, 21:41 »



Wiem to stąd, bo czasem lubię obserwować samoloty przelatujące nad moją głową. Mam lornetkę, więc nie sprawia mi problemu rozpoznanie typu statku powietrznego. Jeżeli nie znam danego lotu, to polecam stronę lotnictwa cywilnego http://www.flightradar24.com. Mogę określić, po którym samolocie długo utrzymuje się to, co niektórym dodaje emocji, niepotrzebnego strachu. Klikacie na samolot i macie dane o wysokości, korytarzu powietrznym po którym porusza się samolot, prędkość, numer lotu, typ maszyny, współrzędne, czyli szerokość i długość geograficzną. 

Jak dotąd nie udało mi się zaobserwować podejrzanego wojskowego samolotu, które z wiadomych względów nie są rejestrowane na flightradarze. A tak przy okazji, to zobaczcie, ile w tym momencie przelatuje samolotów nad Londynem, a Warszawą. Różnica jest kolosalna, zanieczyszczenia powietrza też.

Kiedyś miałem noclegi w gospodarstwie agroturystycznym przy lotnisku wojskowym przez parę miesięcy. Ciężko było książkę poczytać ciągły ruch w dzień i w nocy. Na tej podanej stronce rzeczywiście każdy może sobie poobserwować ruch lotniczy i szybko stwierdzić, czemu akurat w nad danym miastem jest kilka przelotów a skąd się biorą te tzw. 'smugi' we wszystkich kierunkach kilkakrotnie razy więcej niż przelotów. No ale wiadomo to tam tylko oszołomy znowu jakieś teorie snują.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!