Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 23:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krople z alocitu a oddech  (Przeczytany 5099 razy)
aSSIN
« : 21-07-2010, 11:17 »

Dzisiaj pierwszy raz ssałem olej, a od jutra zaczynam zakraplać nos alocitem. Od dłuższego czasu spływa mi już gęsta wydzielina po ściance gardła i mniej lub bardziej sobie z tym radziłem ( duże ilości wody, częste posiłki, orbitka od czasu do czasu). Wystraszył mnie lekko fragment książki, mówiący "usuwanie kolonii drożdżaka z jamy nosowej i zatok wiążę się z uwolnieniem niewyobrażalnych ilości ropnej, nierzadko cuchnącej wydzieliny (...) ".

Czy zakraplanie nosa będzie równoznaczne z oddechem shreka ? Spotykam się z dziewczynami i byłoby to dla mnie strasznie męczące.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 21-07-2010, 17:52 »

Raczej dla nich. Przez pewien czas tak może się dziać, ale bez tego i tak - prędzej czy później - tak się stanie. Wszystko zależy od drogi, jaka wybierze sobie organizm do usuwania toksyn.
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #2 : 10-09-2010, 14:46 »

Cytat
ale bez tego i tak - prędzej czy później - tak się stanie
Ja jeszcze nie stosowałam zakraplania alocitem (mam inne priorytety), ale ostatnio dopadło mnie oczyszczanie zatok i elegancko wszystko spływa (początkowo na żółto, raczej luźne) a potem przezroczyste. Czułam, że z bardzo głebokich zakamarków to pochodzi.. Teraz trochę spływa gardłem. Nie lubię, kiedy nie mogę tego przełknąć. Jaki jest dobry sposób na rozrzedzenie tej wydzieliny oprócz częstego popijania wody z cytryną?


Nie stosujemy zakraplania alocitem, a kroplami z alocitu. Proszę nie stosować skrótów myślowych, gdyż forum służy edukacji i trzeba się wyrażać precyzyjnie smile. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 10-09-2010, 15:29 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #3 : 10-09-2010, 15:15 »

Cytat
Jaki jest dobry sposób na rozrzedzenie tej wydzieliny oprócz częstego popijania wody z cytryną?
Ja właśnie po wodzie z cytryną mam kluchę biggrin. Kiedyś miałam ją bez względu na to, co jem. Teraz już nie ma. Jedynie, gdy czasem się kwaśnego nałykam w nadmiarze.
« Ostatnia zmiana: 10-09-2010, 15:18 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!