Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 11:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jakiego dentystę polecacie?  (Przeczytany 7952 razy)
Putonghua
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-03-2009
Skąd: Warszawa i okolice
Wiadomości: 16

« : 24-07-2010, 16:13 »

Mam do Was prośbę. Czy moglibyście polecić mi jakiegoś sprawdzonego, dobrego dentystę, który byłby otwarty na naszą ideę, i który zechciałby, za radą Lacky’ego, zostawić mi rozwiercony ząb (np. leczony kanałowo) i potraktować go srebrem koloidalnym.

Mnie osobiście zależy na terenie Warszawy i jej okolicach na wschód: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Sokołów Podlaski i ich okolice, ewentualnie Ostrołęka, Biała Podlaska.

Można by też pisać o polecanych stomatologach na terenie całej Polski, żeby powstał wątek ogólnopolski. Mam nadzieję, że nie tylko ja skorzystam.
« Ostatnia zmiana: 24-07-2010, 16:30 wysłane przez Putonghua » Zapisane
Putonghua
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-03-2009
Skąd: Warszawa i okolice
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #1 : 09-08-2010, 17:33 »

Niestety nie dostałam namiaru na dentystę otwartego na nas, Biosłonejczyków. Może więc ktoś z Was jest w stanie polecić chociaż stomatologa, który stosuje zabezpieczenia podczas usuwania plomby amalgamatowej? Z tego co do tej pory wyczytałam, usuwanie amalgamatu może być bardziej ryzykowne niż samo użytkowanie takiej plomby. A, o ile się orientuję, z tym zabezpieczeniem jest w Polsce problem.

Piszcie o dentystach w całej Polsce, chociaż mnie osobiście zależy bardziej na województwie mazowieckim, podlaskim czy lubelskim.

« Ostatnia zmiana: 09-08-2010, 17:35 wysłane przez Putonghua » Zapisane
Maciass26
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.05.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #2 : 09-08-2010, 22:33 »

http://www.znanylekarz.pl/13546/janusz-klepacz/stomatolog-protetyk/warszawa

Usuwał mi zepsute zęby mądrości po głodówce, chciał przepisać antybiotyk,nie wziąłem recepty. Maść propolisowa według przepisu Lackiego zrobiła swoje. Po wyrwaniu kazał mi się stawić do kontroli na następny dzień i był zdumiony brakiem opuchlizny. Jeżeli się zdecydujesz, to proszę przesłać pozdrowienia od faceta od głodówek.

Świetny stomatolog, pełen profesjonalizm i apetyczna asystentka Aneta smile. Nie powinno być problemu, jeśli chodzi o zastosowanie srebra koloidalnego, otwarty na wiedzę.
Zapisane

Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz.
WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA!
Putonghua
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-03-2009
Skąd: Warszawa i okolice
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #3 : 10-08-2010, 18:38 »

Maciass, dzięki wielkie za pomoc. Powoli wątpiłam, że jakiś namiar dostanę i już chciałam wybierać się do dalekiego Radomia. Znalazłam w necie tamtejszy gabinet „Szwedental”, który deklaruje stosowanie jakichś zabezpieczeń podczas usuwania amalgamatu. Zadzwoniłam dzisiaj i dowiedziałam się, że koferdam (ślinochron) to i owszem, ale, żeby stosować maskę na nos, potrzebny byłby anestezjolog do podawania tlenu. A takowego nie ma.

Jeśli się wybiorę do pana Klepacza, a chyba to zrobię, na pewno pozdrowię i dam znać o efektach współpracy. Na razie nie mogę się do niego dodzwonić. Opinie w necie pan Klepacz ma rzeczywiście świetne.

Dopiero dzisiaj doczytałam w Twoim starym wątku o neuroinfekcjach, że kiedyś proponowałeś taki wątek o dentystach, jak ten mój bieżący  smile.

Maciass, powiedz mi jeszcze, czy pan Klepacz słyszał o naszym forum, portalu? Od Ciebie może?
Zapisane
Maciass26
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 1.05.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #4 : 10-08-2010, 20:37 »

Na pewno podawałem przepis na MO i chyba stronkę Biosłone, ale nie pamiętam dokładnie.
Zapisane

Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz.
WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA!
Putonghua
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-03-2009
Skąd: Warszawa i okolice
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #5 : 11-08-2010, 15:01 »

Dzisiaj w końcu udało mi się dodzwonić pod numer podany na portalu znanylekarz.pl. Niestety zgłosiła się jakaś fundacja i okazało się, że pan Klepacz nie jest już dostępny pod tym numerem i nikt nie potrafił podać mi aktualnego. W necie pod jego nazwiskiem pojawia się tylko ten numer do fundacji.

Maciass, czy może masz możliwość zdobyć aktualny numer do pana Klepacza?
Zapisane
Putonghua
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-03-2009
Skąd: Warszawa i okolice
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #6 : 12-08-2010, 19:25 »

No i wyjaśniło się zamieszanie z danymi pana Klepacza. Musiałam wpisać samą nazwę gabinetu, bez nazwiska, w wujka gugla, żeby pojawił się aktualny adres: ul Grochowska 162 oraz nr tel. (22) 612-09-99. Linki do ogłoszenia: http://www.9494.pl/Solident-Gabinet-Stomatologiczny.5.155003.html oraz http://www.zumi.pl/1685001,Jkk_Solident,Warszawa,firma.html. Nazwisko pana Klepacza tam nie pada, ale to na pewno jest jego gabinet. Jest on tak rozchwytywany, że co najmniej miesiąc trzeba czekać na wolny termin.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!