Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 04:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DP etap II czy powrócić do I ?  (Przeczytany 4080 razy)
aSSIN
« : 25-07-2010, 16:47 »

Lepiej się czułem podczas I etapu diety, po włączeniu owoców powrócił lekki niesmak w buzi związany z robieniem się malutkich kuleczek ropnych, naprawdę maleństwa, ale zaraz czuję to po smaku i zdarza mi się odchrząknąć takie coś.
Do tego problemy żołądkowe zniknęły podczas I etapu, a w drugim etapie zdarza się mi czuć dyskomfort związany z trawieniem. Nawet po migdałach mi źle na żołądku.

Dosyć gwałtownie wprowadziłem etap drugi bo w pierwszy dzień 2 jabłka, dwa dni później z 3 banany.

Czy powinienem wrócić do I etapu znów na trzy tygodnie czy lepiej jak na spokojnie zjem raz co jakiś czas produkt dozwolony w drugim etapie i będę obserwować reakcje ?

Sprawdź swój profil. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 28-07-2010, 21:40 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Iyana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2009
Skąd: małopolskie
Wiadomości: 143

« Odpowiedz #1 : 28-07-2010, 16:35 »

Drugi etap diety polega m.in na tym, że stopniowo wprowadzasz produkty dozwolone w tym etapie obserwując reakcje organizmu. Jeśli coś Ci szkodzi to tego nie jesz przez jakiś czas. Próbujesz czegoś innego i jeśli nie szkodzi to wprowadzasz na stałe i próbujesz potem kolejnej rzeczy.
Zapisane
aSSIN
« Odpowiedz #2 : 29-07-2010, 10:12 »

Jem codziennie 5 posiłków (niekiedy 6), z czego 3 to "posiłki obiadowe" - kasza/mięso/surówka.  Czy dieta nisko węglowodanowa, na której na pewno nie jestem poprowadziła by mnie ku lepszemu ? Czy w przypadku jedzenia tylu posiłków 10 ml alocitu jest w stanie ogarnąć większe ilości toksyn jakie napływają z większej ilości posiłków?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!