Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nieustanne biegunki  (Przeczytany 5876 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« : 27-07-2010, 19:39 »

Mam je od ładnych paru lat z różnym nasileniem. Przez ostatnie 3 miesiące po 3 razy dziennie. MO piję od trzech lat. Czy wspomagając się enterolem zrobię błąd czy też nie?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Mika-Pika
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 05.12.2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #1 : 27-07-2010, 20:14 »

Czy jadasz gluten?
Zapisane

mikapika
Iyana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2009
Skąd: małopolskie
Wiadomości: 143

« Odpowiedz #2 : 27-07-2010, 20:22 »

Czy wspomagając się enterolem zrobię błąd czy też nie?

Przecież to chemiczny probiotyk działający doraźnie. Zdecydowanie lepszy byłby koktajl błonnikowy (1-3 dziennie przez minimum kilka miesięcy) a dobrze byłoby włączyć także dobrą kapustę kiszoną (najlepiej z beczki- koniecznie bez octu). No i jak pisze Mika-Pika: odstaw gluten, nabiał.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #3 : 29-07-2010, 21:24 »

Kurde jak odstawić gluten... wszystko ma gluten smile
Co do koktajlu błonnikowego, to wiem, że najlepiej pić przez cały czas, ale żeby kilka miesięcy czekać na zahamowanie biegunek...
« Ostatnia zmiana: 29-07-2010, 21:34 wysłane przez Hajdi » Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Stańczyk
« Odpowiedz #4 : 29-07-2010, 21:34 »

Kurde jak odstawić gluten... wszystko ma gluten smile
Jesz ten gluten, czy nie?
Zapisane
Iyana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2009
Skąd: małopolskie
Wiadomości: 143

« Odpowiedz #5 : 29-07-2010, 21:39 »

Kurde jak odstawić gluten... wszystko ma gluten smile
Co do koktajlu błonnikowego to wiem, że najlepiej pić przez cały czas ale żeby kilka miesięcy czekać na zahamowanie biegunek???

Nie wszystko ma gluten- nie przesadzaj. Mika-Pika wie co mówi, bo też walczyła z biegunkami.
A czy Ty w ogóle kiedykolwiek piłeś KB? Wyobraź sobie, że ja się pozbyłam uporczywych zaparć tylko po KB i to bardzo szybko.
Pij KB o następującym składzie: 0,5 łyżki siemienia lnianego, 1 łyżka ostropestu, 2 łyżki pestek dyni i 0,5 łyżki nasion słonecznika. Doraźnie wspomóż się surowym ryżem- pełną łyżkę połknij bez gryzienia popijając chyba szklanką wody (albo pół szklanki- nie pamiętam dokładnie).
Koktajle to w wielkim uproszczeniu enterol + zestaw dobrych witamin- tyle, że to wszystko jest produkowane przez Twój organizm więc jest o niebo zdrowsze i łatwiej przyswajalne.
Swoją drogą to przy tych dolegliwościach wskazana byłaby dieta prozdrowotna http://www.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!