Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 01:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Okropne plamy na całym ciałku w przeciągu godziny  (Przeczytany 32905 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #20 : 04-09-2010, 09:29 »

Moja, 19 letnia dziś, córka  miała w dzieciństwie podobny incydent. Występowała w przedszkolu i kiedy po nią przyszłam to dziecko było całe w plamach (jak synek Bezy), miała też gorączkę. Drugiego dnia plamy nasiliły się a wezwana lekarka skierowała dziecko do szpitala na neuroinfekcję. Pojechałam i leżałam tam z dzieckiem. Wszyscy lekarze z oddziału badali dziecko i każdy stawiał inna diagnozę. Nie mogli dojść do porozumienia. W końcu padło na  posocznicę  crybaby
Na szczęście do takiej diagnozy potrzebne było specjalistyczne, potwierdzające badanie krwi. To odciągnęło nieco wyrok. Na nasze szczęście wrócił wtedy z urlopu ordynator tego oddziału. Obejrzał dziecko, roześmiał się i powiedział - samo przejdzie a na diagnozy swoich lekarek popukał się po głowie. Plamy rzeczywiście szybko zniknęły. Przy wypisie  stwierdzono, że był to jakiś niezidentyfikowany wirus.
Moim zdaniem mogło też być tak pod wpływem silnego stresu (nie lubiła przedszkola, występ publiczny) a jest osobą, która  tłumi emocje.
Zapisane

pollo
« Odpowiedz #21 : 04-09-2010, 09:30 »

Cytat
Orzechy laskowe to bardzo silny alergen.


Można spróbować i obserwować reakcje organizmu. To była tylko propozycja na zastąpienie czymś Nutelli.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #22 : 04-09-2010, 09:32 »

Wyrzucić Nutellę  .
Zapisane

pollo
« Odpowiedz #23 : 04-09-2010, 10:38 »

Co do orzechów to nie można też eliminować wszystkich pokarmów, które potencjalnie mogłyby zaszkodzić. Orzechy są wysokoenergetyczne, mają wiele cennych witamin i minerałów, dlatego myślę, że można je wypróbować i odstawić w razie jakiś silnych reakcji.

Jeżeli chodzi o owoce Bezo, to nie jestem pewna czy trochę ich nie za dużo w diecie małego. Szczególnie przy takim stanie jelit, jaki opisujesz.
« Ostatnia zmiana: 04-09-2010, 10:39 wysłane przez Apollo » Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #24 : 04-09-2010, 11:45 »

Stan jelit jest niepokojący u młodszego, Natana. Jasio mu kupy książkowe rodem z Bioslone.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #25 : 04-09-2010, 12:12 »

Bezo, który Twój synek ma plamy, Jasio czy Natan?
Zapisane

pollo
« Odpowiedz #26 : 04-09-2010, 12:20 »

Ja też się już pogubiłam biggrin.
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #27 : 04-09-2010, 12:28 »

Jasio miał plamy a Natanek sikał różowym moczem po zjedzeniu buraków i to właśnie o nim była mowa i jego jelitkach, ale to w zupełnie innym temacie http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=15143.0
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!