Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 23:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przypadek Agi  (Przeczytany 6886 razy)
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« : 26-09-2010, 10:19 »

W dniu 23.09.2010 - I wizyta wirtualna Pani Agi.


Wywiad:

1. 28 lat
2. Dolegliwości żołądkowo-jelitowe, lęki, niepokój i utrata nadziei na wyzdrowienie, bóle stawów, drgania mięśni. W tej chwili po MO zauważyłam, że mam gazy po każdym posiłku nie zależnie od tego co jem, nawet po wodzie. Wypadające włosy garściami i swędzenie skóry głowy, stwierdzona anemia i niedobór witaminy B12.
3. Rok temu miałam problemy z cerą, stosowałam oczywiście antybiotyki przez pół roku, mam usunięte migdały, stwierdzony gronkowiec złocisty, bieganie od lekarza do lekarza bez konkretnej diagnozy. Mam zapalenie tarczycy Hashimoto.
4. Dieta w dzieciństwie- od zawsze byłam łakoma na jedzenie, jadłam dużo słodyczy, dużo śmieciowego jedzenia,
Dieta w młodości - alkohol, fastfoody, ciasta i bułeczki z białej mąki bez końca.
Dieta aktualna - od 7 miesięcy zero glutenu, wyrobów z białej mąki, żadnych słodyczy, stosuję się do metod BIOSŁONE łącznie z MO, KB i DP II etap.
5. Praca wykonywana -  w tej chwili jestem na chorobowym do końca roku.
6. Nie ma innych niekorzystnych czynników środowiskowych, może trochę stresu spowodowanego przez złe samopoczucie.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=14851.0

Zalecenia/sugestie:


1. MO od 1/4 dawki i od jednej kropli cytryny (z uwagi na refluks).
2. KB z dodatkiem orzechów (o ile nie uczulają).
3. DP II etap (bez glutenu; mlecznych produktów, prócz masła i tłustej śmietany; rafinadów; połączenie wspólnym  
    mianownikiem z dietą wg grup krwi; raz w tygodniu co najmniej białko kolagenowe z przeważeniem surówkami plus
    3x2 żelki Haribo - wyprodukowane w Bonn).
4. Tamponowanie alocitem pochwy a ponadto podmywanie się mieszanką ziołową o nazwie VAGOSAN; obmywanie
    odbytu (po wypróżnieniach) zimną wodą i smarowanie miodem.
5. Kąpiele w dobrze ciepłej wodzie z dodatkiem soli kamiennej oraz oleju sojowego/z pestek winogron. Polewanie  
    zimną wodą od około 30 sekund do 3 minut - zaczynając od stóp do kolan. Za każdym razem starać się polewać  
    szczególnie te miejsca (receptory), które będą najwrażliwsze na zimno (odczuciowo mogą się zmieniać za każdym  
    kolejnym polewaniem), po uprzednim rozpoznaniu tych miejsc - raz/dwa
    razy w tygodniu.
6. Kuracja Slow Magiem (na pusty żołądek).
7. Mycie głowy szamponem przeciwłupieżowym, po uprzednim nasmarowaniu maścią ochronną z witaminą A. Po
   umyciu i lekkim przetarciu ręcznikiem włosów - posmarowanie skóry głowy alocitem, pozostawiając do samoistnego
   wyschnięcia.
8. Około miesiąca listopada wdrożyć kurację mieszanką ziołową na drogi moczowe lub nerfoseptem.
9. Rozważyć możliwość wprowadzenia KB cytrynowych za około pół roku, ale nie wcześniej niż ustąpienie objawów na
   oczyszczanie wcześniejszymi metodami.
10. Wodne maceraty z siemienia lnu - na refluks.
11. Można spróbować pić herbatę z melisy z dodatkiem herbaty zielonej (dobrej jakości) - na uspokojenie nerwów.
12. Ponadto: raz w tygodniu wątroba (jeśli z wieprza Cię uczula, to może być z drobiu ostatecznie np. z indyka -
     tylko najlepiej ją wymoczyć w mleku lub maślance kilka godzin, po uprzednim przekłuciu jej  w kilku miejscach
     widelcem); co drugi/trzeci dzień (w odpowiednim etapie DP) - kogel mogel; Kelp - 1 x dz.
« Ostatnia zmiana: 25-07-2011, 22:54 wysłane przez Aga » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!