Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 16:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usuwanie plomb amalgamatowych  (Przeczytany 18159 razy)
am_magister
« : 22-06-2010, 19:18 »

Skoro już temat drążycie to co właściwie dodatkowo można zrobić, jak się przygotować do usunięcie plomb algamatowych. MO, KB i dieta, ale może coś doraźnie, może te glony spróbować?
Wiadomo, ze rtęć niezłe spustoszenie w organizmie robi. Ma ktoś pomysł?
Zapisane
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #1 : 22-06-2010, 23:56 »

AM_magister, mam dla Ciebie jedną podstawową radę w kwestii usuwania wypełnień amalgamatowych, a mianowicie poczytaj, jak taki zabieg powinien być wykonany fachowo i spróbuj znaleźć stomatologa, który wykona to w taki sposób. Myślę, że nawet specjalne przygotowanie się poprzez zażywanie wcześniej różnych preparatów nic nie pomoże, jeżeli zabieg zostanie wykonany niewłaściwie. Wiem, co piszę, bo od kilku miesięcy próbuję przywrócić mój organizm do równowagi po takim niefortunnym usuwaniu amalgamatów. Poniżej kilka linków do filmów o fachowych zabiegach, tylko obawiam się, że w Polsce to tylko marzenie.
http://www.youtube.com/watch?v=MgIUrj7s3PA    
http://www.youtube.com/watch?v=4qvNf4NVZvI&feature=related

Ja wiem jedno na pewno - że moja wspaniała przygoda z ideą forum Biosłone, z piciem MO i pozostałymi zmianami w moim codziennym funkcjonowaniu sprawiła, że mój organizm jest już na tyle silny, że radzi sobie z tą trudną sytuacją całkiem nieźle, aczkolwiek mam za sobą kilka trudnych miesięcy.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2010, 15:15 wysłane przez Solan » Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #2 : 23-06-2010, 08:22 »

Wiem co piszę bo od kilku miesięcy próbuję przywrócić mój organizm do równowagi po takim niefortunnym usuwaniu amalgamatów.
Balbino, napisz co się dzieje z Twoim organizmem po usunięciu amalgamatów. Moja dentystka wymieniła mi te plomby na białe, a ja dopiero potem doczytałam, że to powinno być jakoś specjalnie usuwane, i że może źle wpłynąć na organizm. Ale powiem Ci, że nie widzę u siebie żadnych reakcji, które mogłabym wiązać z tym zdarzeniem.
Zapisane

Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #3 : 23-06-2010, 15:08 »

Jedną z najtrudniejszych i najbardziej uciążliwych reakcji jest rozsypany system hormonalny. Mam niedoczynność tarczycy - Hashimoto - i po kilkunastu latach wyprowadzania jej na prostą wróciłam prawie do punktu wyjścia zarówno z wynikami, jak i samopoczuciem Smutny. Jest już lepiej, chociaż wyniki dalej niestabilne i samopoczucie kiepskie i trwa to od grudnia 2009 roku, więc troszkę mnie to zmęczyło. Ja miałam wymieniane 3 duże wypełnienia w zębach trzonowych w ciągu 3-ech dni w sposób daleki od jakiegokolwiek zabezpieczania pacjenta i daleki od zachowania jakichkolwiek, chociaż minimalnych standardów bezpieczeństwa. Niestety o standardach i podstawowych wymogach bezpieczeństwa zaczęłam szukać informacji dopiero w momencie, kiedy połączyłam różne dolegliwości z faktem zabiegu na moich zębach i nie były to dobre informacje dla mnie. W przypływie większej ilości energii i czasu postaram się opisać całą moją historię ku przestrodze dla innych.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2010, 15:17 wysłane przez Solan » Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #4 : 15-03-2012, 09:58 »

Odgrzewam kotleta smile - chciałbym usunąć u siebie plomby amalgamatowe (mam aż 3) i czytam, że to faktycznie nie takie proste (wychodzi na to, że bardziej można się zatruć, głównie rtęcią (opiłki i opary) przy usuwaniu, niż podczas "życia" z nimi.
Mam pytanie do Mistrza - czy zalecałby Pan jakąś dodatkową suplementację (niekoniecznie chodzi mi o suple, ale np. konkretne produkty żywnościowe ze względu na dane składniki chroniące organizm przed rtęcią) w okresie usuwania tych plomb, jak np. dr Janus R. Vorreiter ?
http://www.chinmed.com/praktyka/prakt_art/terapia_wyprowadzajaca.htm
« Ostatnia zmiana: 15-03-2012, 12:03 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #5 : 15-03-2012, 10:03 »

Pytanie tylko na ile plomby amalgamatowe są groźniejsze od tych, wyhodowanych w chińskich laboratoriach, o których nic nie wiemy?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!