Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 20:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zaraz rok na MO a tu czerwony mocz  (Przeczytany 4794 razy)
Macin61
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.11.2009
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 80

« : 05-10-2010, 21:11 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie po długiej nieobecności (w pisaniu bo przepatruję forum co kilka dni). Dziś miałem zaskakujące doświadczenie. 1 listopada minie rok jak stosuję MO. Do tej pory robiłem sobie kilkakrotnie test buraczkowy ( z ciekawości bo zawsze miałem czerwony mocz) a po MO nie był przebarwiony aż do dziś  Smutny. Zjadłem po obiedzie 2 gotowane buraki i po ok 4 godzinach poszedłem się wysikać. Jakież było moje zaskoczenie jak zobaczyłem czerwony mocz. I stąd moje pytanie czy to normalne? Czy po roku picia MO możliwe jest żeby powróciły nadżerki jak z przed roku?? Nie stosuję niczego oprócz MO. Staram żywić się bez konserwantów i innych świństw bez chleba mleka i innych mlekopodobnych artykułów. Od 1 listopada 2009 roku nie wziąłem żadnej tabletki nawet wit. C (do tej pory 3 antybiotyki na rok). Nie wiem czy mam powody do niepokoju???? Pozdrawiam Maciek
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #1 : 05-10-2010, 23:37 »

Nie masz żadnych powodów do niepokoju, bowiem rok na MO to jeszcze nie jest długo a w twoich jelitach odsłoniła się jakaś nowa nadżerka. Jelita jak wiesz oklejone są złogami, patologicznym śluzem oraz kamieniami tzw kałowymi. Pijąc MO cytryna rozpuszcza wszelkie patologie i tym samym j.wyżej, odsłania jelito a na nim nadżerki oraz wyłomy w nabłonku. Zadaniem MO jest wygoić je i po zagojeniu mocz nie powinien się już zabarwiać na czerwono.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2010, 00:48 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Macin61
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.11.2009
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 80

« Odpowiedz #2 : 06-10-2010, 06:40 »

Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. Powiem szczerze, że myślałem iż rok czasu to już dużo. Ale to nie ma co się widzę śpieszyć. 33 lata zasyfiałem swój organizm a teraz w przeciągu roku chciałbym się wyleczyć. Piję Mo dalej i obserwuję. Pozdrawiam smile
Zapisane
cyber
« Odpowiedz #3 : 07-10-2010, 01:56 »

Hmm, nie dziwie się, że odsłaniają się Tobie nowe nadżerki. Jak nie pijesz koktajli błonnikowych ze ścierniwem powstałym ze zmielonych pestek to jeszcze 15 lat pewnie będą się pojawiać nadżerki u Ciebie. Sama miksturka nie załatwi wszystkiego w układzie pokarmowym.
Ja jestem w szoku - po 1/2 roku stosowania MO i KB zapomniałem co to czerwony mocz - jedynie delikatne zabarwienie pojawia mi się jak najem się macerowanych buraków i to jedząc 3 dni pod rząd.
A spróbuj napić się samego soku wg wzoru mistrza i wtedy zobaczysz czy faktycznie masz nową odsłonę w jelicie ?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!