Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 09:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WHO – Światowa Organizacja Chorób i Depopulacji  (Przeczytany 9984 razy)
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« : 07-10-2010, 23:34 »

Co myślicie o tym artykule ? Czy myślicie, że jest to prawda w 100% ? Czy prawda jest taka, że jedząc mięso codziennie i nie jedząc prawie wcale węglowodanów wyjdzie to nam bardziej na zdrowie ?

Ty artykuł:
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/07/who-swiatowa-organizacja-chorob-i-depopulacji/

-Mam nadzieję, że wypowiedzą się eksperci. Pozdrawiam smile
« Ostatnia zmiana: 07-10-2010, 23:47 wysłane przez Rob » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1 : 11-10-2010, 16:46 »

Tu artykuł:
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/07/who-swiatowa-organizacja-chorob-i-depopulacji/
-Mam nadzieję, że wypowiedzą się eksperci. Pozdrawiam smile
Nie wypowiedzą się bo blog został dziś zablokowany.
Zapisane

Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #2 : 16-10-2010, 22:39 »

Po tych linkach, wraz portalem prawda.xlx.pl poważnie mam problem z uwierzeniem w cokolwiek. Jestem zszokowany i z pewnością nie mam zamiaru być bydłem i to roboczym. Ten świat to jakiś obłęd. Nie wiem czy warto za dużo wiedzieć. Lepiej spełniać swoje cele i odżywiać się w miarę zasady, że to dawka czyni truciznę.
Zapisane

Pragmatism
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #3 : 17-10-2010, 10:28 »

Ten świat to jakiś obłęd. Nie wiem czy warto za dużo wiedzieć.
Bardzo podobała mi się pokazywana w TV kobieta z Ukrainy, na pytanie dziennikarza o panującej grypie powiedziała "włączysz TV grypa jest, wyłączysz TV grypy nie ma".
Już bardzo dawno temu stwierdziłam, że nadmiar informacji zabija.

Zastanawiam się co to za różnica umrzeć ze strachu, czy od serwowanych nam trucizn? disgust
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #4 : 17-10-2010, 16:22 »

Otóż to, ja nigdy nie oglądałem tv. Nigdy również nie interesowało mnie zdrowie. Szczepionki wydawały mi się kosmicznie drogie, więc oszczędzałem nieświadomie zdrowie. Teraz gdy odbudowuję zdrowie czytam to wszystko. Gdybym był bogaty pewnie bym przeszedł przez wszystkie te szczepionki, najlepszych niby lekarzy, później przeszedł bym przez medycyne naturalną aż zgłupiałbym bo przecież już nic nie pomoże takiemu laikowi. Człowiek zatoksyczniony nie umie myśleć racjonalnie, również nie umie odróżnić prawdy od fałszu. Ja tak mam. Kiedyś tak nie miałem- byłem zdrowszy i mądrzejszy. Teraz łatwo jest mi wmówić wszystko, ale czasem te wszystkie zdania z różnych publikacji to taki paradoks. Czytałem na różnych forach jak też obczernia się Biosłone, że niby niewiadomo jaki skutek przyniesie owa Mikstura za 20 lat. I człowiek mógłby znowu oszaleć jednak jest jakaś wiara, że ta metoda pomaga i chyba o wiarę tutaj chodzi.

Nie. Idzie o wiedzę, której oczerniającym brakuje, a zatem posiłkują się wiarą w nasze rzekome błądzenie. //Abir

Stingowi chodziło pewnie o silną wiarę w naszą wiedzę. //Zibi
« Ostatnia zmiana: 17-10-2010, 18:33 wysłane przez Zibi » Zapisane

Pragmatism
Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #5 : 17-10-2010, 19:03 »

Sting, po prostu zawierz w swoją intuicję i swój rozum, te niektóre rozdmuchane afery mają za zadanie nas wystraszyć. Zastraszonym łatwiej manipulować.
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #6 : 17-10-2010, 19:22 »

Cytat
Stingowi chodziło pewnie o silną wiarę w naszą wiedzę. //Zibi

Dokładnie. Wierzę, że jesteście dobrymi ludźmi i tak jak sobie pomogliście teraz pomagacie innym. Mimo wszystko nieskromnie uważam, że mam nosa do tego co dobre a raczej do ludzi. Zawsze wyczuwałem dobrych ludzi na swojej drodze po krótkim czasie a co lepsze zawsze demaskowałem tych fałszywych i szybko uciekałem od takich. Moja intuicja zawsze wyczuła to, ale z artykułami na innych portalach trochę mam teraz problem. Pewnie dlatego, że nie widzę gestów i nie prowadzi się chociażby konwersacji sieciowej. Jak mnie nikt stąd nie wygoni to zagoszczę tu na dłużej. smile
Zapisane

Pragmatism
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!