Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 08:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Początek stosowania MO  (Przeczytany 5070 razy)
Grażka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 8.10.2010: córka 10 lat od 26.10.2010; syn 7 lat od 30.10.2010
Wiadomości: 32

« : 14-10-2010, 10:51 »

Chciałam prosić o ocenę czy przyjęty przeze mnie plan wdrożenia MO jest prawidłowy. Pytam w kontekście mojej nieudanej próby stosowania MO przed kilku laty, z uwagi na "ostrą jazdę" prawie od początku picia MO.

Tak więc, do rzeczy. Jutro mija tydzień kiedy zaczęłam pić MO w dawce 1/4. Planuję taką dawkę kontynuować jeszcze przynajmniej przez dwa, trzy tygodnie i przejść na takie same okresy czasu kolejne dawki, to jest 1/2, 3/4 i w końcu cała. Zakraplam nos alocitem. Piję raz dziennie koktajl - i tu pierwszy grzech - z grejpfruta. Nie lubię warzyw, a wiem, że owoce w pierwszej fazie DP są niewskazane - czy to duży błąd?
Co do DP to podstawowym wykroczeniem jest używanie miodu do herbaty, po prostu czuję taką potrzebę. Poza tym, na ile mogę to stosuję DP.

Jak do tej pory spektakularnych objawów oczyszczania nie było. Straszna senność trzy dni temu i łamania grypowe. Nieraz pojawiają się jakby kołatania serca. Czy to właściwy moment, żeby dołączyć slow mag?
« Ostatnia zmiana: 14-10-2010, 10:55 wysłane przez Apollo » Zapisane
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #1 : 14-10-2010, 14:02 »

Co do dawki mikstury, podstawową kwestią są reakcje oczyszczające organizmu, jeśli są zbyt silne to zmniejszać, jeśli nie ma reakcji, to stopniowo zwiększać.
Lepiej by było, aby był koktajl warzywny, a nie owocowy. Pierwszy etap trwa tylko 3 tygodnie, więc bez koktajlu też nie będzie najgorzej.
Slow-mag jak najbardziej można, a nawet trzeba zastosować.
« Ostatnia zmiana: 14-10-2010, 16:50 wysłane przez Apollo » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #2 : 14-10-2010, 22:49 »

Koktajl bardzo smaczny wychodzi z ogórkiem kiszonym, z sokiem z kapusty kiszonej, samą kapustą. Grejpfrut bywa podejrzewany o różne niebezpieczne działania - począwszy od interakcji z lekami (to raczej same leki są niebezpieczne), przez powodowanie alergii aż po niejasny wpływ na poziom insuliny. Z doświadczenia naszego Mistrza:

Mistrzu ja się od razu podłącze do posta, a co Pan sądzi o zastosowaniu np soku z Grapefruita czerwonego ?
Bez sensu. W ogóle nie jestem za stosowaniem tego owocu czy soku z niego do czegokolwiek, bowiem często reakcja po jego zastosowaniu, przypominająca proces oczyszczania, jest w rzeczywistości reakcja alergiczną, szczególnie jeśli jest to grejpfrut czerwony. Innymi słowy: grejpfrut choremu raczej zaszkodzi, a zdrowemu do niczego nie jest potrzebny.
Cytat
Pije koktajle błonnikowe codziennie z grejpfrutem i pietruszka
Niech Pani zmieni grejpfrut na inny owoc. Jest ich tyle, to po co Pani akurat grejpfrut? On może wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Odradzam.
Zapisane
joamod
« Odpowiedz #3 : 19-10-2010, 09:52 »

Witam, bardzo proszę o poradę. Ubiegłej jesieni, postanowiłam zastosować MO z powodu ciągłych wzdęć i boleści brzucha. Stosowałam MO przez ok. dwa miesiące, po tym okresie zauważyłam, że na myśl o smaku kwaśnym przechodzą mnie ciarki. Nie mogłam się zmusić do wypicia MO. Żałuję bardzo, ponieważ czułam się znacznie lepiej, wzdęcie minęły. Obecnie również jak o tym myślę, czuję niechęć, wręcz stres. Może powinnam znacznie zmniejszyć proporcję soku z cytryny? Zastanawiam co jest nie tak? Wiem, że organizm sam daje nam znać, że coś mu nie służy, ale dlaczego? Nigdy nie miałam problemu z piciem kwaśnych, gorzkich soków. Mam nadzieję na rozwiązanie tej kwestii i powrót na właściwą ścieżkę prowadzącą ku zdrowiu!
« Ostatnia zmiana: 19-10-2010, 17:17 wysłane przez Apollo » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 19-10-2010, 12:02 »

Bardzo obiecująco wygląda ocet jabłkowy jako zamiennik soku z cytryn w Miksturze oczyszczającej: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4602.msg41856#msg41856
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grażka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 8.10.2010: córka 10 lat od 26.10.2010; syn 7 lat od 30.10.2010
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #5 : 25-10-2010, 07:34 »

Dziękuję za przytoczenie tej opinii o grefrutach. Umknęło mi to gdzieś na forum. Stosuje go do koktajlu z uwagi na "zasłyszane" działanie odchudzające. Pomyślałam sobie,  że jak połączę jedno z drugim będzie OK.

Chciałam się też odnieść do octu jabłkowego. Przez pewien czas piłam rano łyżeczkę octu z ciepłą wodą z miodem. W efekcie, może po godzinie, istne symfonie w jelitach. Nie mogłam siedzieć w pracy z uwagi na te burczenia. Więc chyba w moim przypadku lepsza cytryna.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!