Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 22:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból dziąsła być może powiązanie z zatokami  (Przeczytany 6866 razy)
nowy
« : 05-11-2010, 18:26 »

Witam jestem mężczyzną lat 21. We wtorek zaczęła mnie boleć lewa strona głowy i ząb (a raczej takie miałem odczucie). Wziąłem aspirynę i się położyłem. Przebudziłem się pod wieczór tego samego dnia i oczywiście jak to po aspirynie przeszło mi. Wieczorem w środę ból powrócił to też postanowiłem położyć się wcześniej niż zwykle (ok 22:00) nie biorąc żadnych środków przeciwbólowych, miałem problemy z zaśnięciem, ale noc przespałem spokojnie i rano obudziłem się bez bólu. Lekki ból powrócił w czwartek popołudniu, a wieczorem się nasilił, umówiłem wizytę u stomatologa. W piątek (dzisiaj) po przebudzeniu się jak zwykle nie bolało mnie. Dopiero po południu zaczęło mnie boleć i wybrałem się na wcześniej umówioną wizytę. Opisałem pani stomatolog o co chodzi. Stwierdziła, że mam ładne zęby i przypuszcza że one nie są przyczyną i być może jest to spowodowane przez zatoki, zwłaszcza że miałem 3tygodniowy, nieleczony kaszel i lekki katar. Lewą dziurkę mam zapchaną już od jakiegoś czasu.

Opiszę ból: Mam wrażenie jakby bolała mnie lewa górna część dziąsła, jak ból się nasila to promieniuje między lewym okiem, a nosem. A nawet mam wrażenie, ze boli mnie w oczodole. Do wyciągnięcia wniosku przez panią stomatolog, że mogą to być zatoki skłoniło to, że powiedziałem jej że ból jeszcze bardziej się nasila jak schylę głowę w dół.
Co to może być Waszym zdaniem? Co powinienem zrobić?

p.s przed chwilą znowu zapiłem wodą aspirynę i chyba  klapnę się do wyrka.
Zapisane
Agnieszka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.11.2009, DP i KB 01.01.2010
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 690

« Odpowiedz #1 : 06-11-2010, 06:10 »

Znasz zasady Biosłone? Skoro nie pijesz MO, KB, czego od nas oczekujesz? Że potwierdzimy, że to ból zatok? Polecam przyjrzeć się forum, na które zalogowałeś się, poczytać (zarówno forum jak i książki tu polecane), zastanowić się i pomału wdrażać w życie miksturę, koktajle błonnikowe i zasady zdrowego odżywiania.
Jeśli zależy Ci na zdrowiu....
Tymczasem możesz possać olej.
PS. Po co aspiryna?
Zapisane

Aga smile mama Mateuszka (11 l.), Jasia (8 l.) Mareczka (6 l.), Oli (4 l.) i Łukaszka (2 l.)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!