Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 22:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Artykuł: Leczenie próchnicy zębów naturalnym odżywianiem  (Przeczytany 5786 razy)
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« : 21-11-2010, 00:35 »

http://www.igya.pl/schorzenia-choroby/80-choroby-zebow/436-leczenie-prochnicy-zebow-naturalnym-odzywianiem.html

Artykuł jest za długi aby go tutaj zacytować.

Parę słów wyjaśnienia... cóż, jakiś czas temu między zębami zauważyłem ciemną plamkę która nie dała się usunąć szorowaniem szczoteczką ani nitkowaniem (stosuje sodę oczyszczoną zamiast past). Potrzeba matką wynalazców i odkrywców msn-wink Tak więc po krótkich poszukiwaniach trafiłem na powyższy artykuł, który jest zbieżny z metodyką i myśleniem biosłone. Tak jak my postrzegamy choroby ciała, w tym artykule podobnie odnosi się to do próchnicy zębów.

Miłego czytania
Zapisane
Timbuktu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 12.02.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 225

Oddajcie mi moje włosy wy złodzieje w fartuszkach!

« Odpowiedz #1 : 21-11-2010, 10:48 »

Zastanawiam się czy Hyde Park to dobre miejsce na taki artykuł. Dałbym go do "Zasady zdrowego stylu życia".
Ciężko w naszych czasach zdobyć organy i mięśni dziki żyjących zwierząt.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #2 : 21-11-2010, 21:17 »

Bardzo ciekawy i sensowny tekst. Przeczytałem jednym tchem. Niestety, dentyści zainteresowani są li tylko swoją intratną biznesową przedsiębiorczością. Bywają wyjątkowo cyniczni i prymitywni, proponując uśmiercanie, wyrywanie, implanty, mosty itp. itd. nawet wtedy, gdy jest to zupełnie niepotrzebne. Na pewno nie usłyszymy u dentysty, że stan uzębienia wiąże się ściśle z pokarmem, jaki spożywamy i z wchłanianiem tegoż pokarmu przez organizm.
Zapisane

I'm going through changes
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!