Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 19:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Torbiel w zatoce szczękowej  (Przeczytany 19735 razy)
emcia
« : 24-10-2007, 14:38 »

Panie Józefie, czy torbiel w zatoce szczękowej może się wchłonąć dzięki piciu MO, bo lekarze uparcie twierdzą, że nie ma takiej możliwości i zawzięcie wysyłają mnie na operację.
« Ostatnia zmiana: 14-03-2009, 17:58 wysłane przez Mistrz » Zapisane
emcia
« Odpowiedz #1 : 25-10-2007, 11:35 »

U mnie ta torbiel jest duża i daje wiele nieprzyjemnych objawów. I nie wiem czy przełożyć tą operację i się jeszcze trochę pomęczyć czy poddać się operacji. MO piję 3 mc.
Chciałabym aby MISTRZ się wypowiedział czy torbiel może się wchłonąć bo lekarze uważają że nie ma takiej możliwości.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03-03-2011, 19:07 wysłane przez Heniek » Zapisane
doloress10
« Odpowiedz #2 : 27-10-2007, 00:53 »

Emcia nie chciałabym Cię smucić, ale wg mnie torbiel sama nie zniknie. Ja też miałam torbiel w zatoce szczękowej przez kilka lat, ale niestety mi się nie wchłonęła ani pod wpływem antybiotyków ani tez w wyniku picia MO. MO może wspomóc ciebie w oczyszczaniu organizmu z toksyn, ale raczej cudów nie zdziała jeżeli chodzi o torbiel w zatoce. Ja miałam zabieg pod narkozą metodą klasyczną Caldwella- Luca, czyli było cięcie nad zębami. Zabieg zniosłam bardzo dobrze, jednym minusem było tylko to, że policzek był opuchnięty, bo to jednak ingerencja w nasz organizm. Po zabiegu czuję się dobrze i mam komfort psychiczny, że nic już mi siedzi w zatoce.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #3 : 27-10-2007, 14:32 »

Mozesz dolaczyc picie oleju lnianego- rozpuszcza tluszczaki, to w tym przypadku moze tez pomoze. Trzeba probowac roznych sposobow, wzmacniac organizm by go zdopingowac do walki.
Possij zyworodke, ma wspaniale wlasciwosci- o czym pewnie czytalas.
MO pijesz 3 m- ce, wiec praktycznie dopiero zaczynasz.
Powodzenia i wytrwalosci !
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
emcia
« Odpowiedz #4 : 29-10-2007, 19:16 »

Cytat od: "dolores"
Emcia nie chciałabym Cię smucić, ale wg mnie torbiel sama nie zniknie. Ja też miałam torbiel w zatoce szczękowej przez kilka lat, ale niestety mi się nie wchłonęła ani pod wpływem antybiotyków ani tez w wyniku picia MO. MO może wspomóc ciebie w oczyszczaniu organizmu z toksyn, ale raczej cudów nie zdziała jeżeli chodzi o torbiel w zatoce. Ja miałam zabieg pod narkozą metodą klasyczną Caldwella- Luca, czyli było cięcie nad zębami. Zabieg zniosłam bardzo dobrze, jednym minusem było tylko to, że policzek był opuchnięty, bo to jednak ingerencja w nasz organizm. Po zabiegu czuję się dobrze i mam komfort psychiczny, że nic już mi siedzi w zatoce.

Witaj doloress10,

Dolores bardzo Ci dziekuję że mi odpisałaś ale proszę odpowiedz na kilka moich pytań. Jak długo trwała ta Twoja operacja? Ile dni leżałaś w szpitalu?Jak się czułaś po operacji i po wybudzeniu? Czy przed operacją bolała Cię głowa? Jak długo chodziłaś z tą torbielką i jak duża ona była? Bo u mnie to ona ma ponad 3 cm, strasznie boli mnie głowa ale ja się strasznie boję tej operacji bo mam niedomykalność zastawki sercowej.
Czy przed operacją robili Ci zwykły rentgen czy tomograf głowy? Proszę odpowiedz mi bo ja mam za 2 tyg.operację i strasznie się boję.
Dziekuję Pozdrawiam
Napisałam do Ciebie na emaila ale wystąpił jakiś błąd

Mój email emcia500@wp.pl
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #5 : 08-07-2008, 10:46 »

Ja również szykuję się do operacji usunięcia torbieli w zatoce szczękowej ( za tydzień). Wyczerpałam już wszystkie możliwości leczenia w sposób naturalny i nie mogę już dłużej zwlekać, tym bardziej, że istnieje prawdopodobieństwo wywoływania nawracających zapaleń tęczówki oka właśnie przez tę torbiel.
Moje pytanie dotyczy tego jak radziliście sobie po zabiegu, chodzi mi o okłady, smarowanie. Lekarze straszą mnie, że bez antybiotyku oni sobie tego nie wyobrażają, nawet każą przyjmować go jeszcze przed zabiegiem. Ja stoję twardo na stanowisku, że dam radę bez, a oni uważają mnie za wariatkę. Co wy na to?
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #6 : 08-07-2008, 11:10 »

Dziewczyny czy są jakieś standardowe dolegliwości kiedy ma się torbiel w zatoce szczękowej? i jakie były u Was? Przez przypadek stomatolog zrobił mojej córce zdjęcie zęba (bo ją niby bolał) i stwierdził że ząb jest zdrowy,a problemy jej są z  zatokami szczękowymi. Córka często skarży się na ból głowy, ma najczęściej zatkany nos (potwornie się boi co tam wyjdzie) Po 20 lipca będzie miała rezonans głowy.  Smutny
jakie w związku z tym Wy miałyście objawy?
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #7 : 08-07-2008, 19:54 »

U mnie problemem jest nawracające zapalenie tęczówki, szukając przyczyn zrobiłam prześwietlenie zębów. Okazało się, że mam torbiel, nic na zewnątrz nie widać, nic nie da się wyczuć, nie boli. To chyba nie jest standard.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!