Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 18:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mętne oczy po MO - czy to normalne.  (Przeczytany 19580 razy)
Mike_zdw
« : 25-10-2007, 12:33 »

Witam serdecznie, mam takie pytanie w związku z oczami, ponieważ stosuje MO juz 4 miesiac biore dodatkowo paraprotex i witaminy zauważylem juz od jakiegos czasu ze mam dziwne objawy dotyczące oczu, tzn. mam wrazenie ze ciut zamazuje mi sie obraz i jest metny, ale nie ze wzgledu na slaby wzrok, takie dziwne to jest uczucie jakbym sie często zapatrywal w jakies punkty ktore patrze i byl lekko zakrecony tak jakby błędnik mi szfankował, co ciekawe nieraz jest dobrze..msn-wink Na jednym oku mam ciagle zapalenie spojowki ktorego nie moge wyleczyc i mam wrazenie ze takjakby to oko bylo wieksze i podkrazone nieraz mnie pieką oczy i sa zaczerwienione, bylem ostatnio u okulisty i powiedzial ze ze wzrokiem wszystko ok ale mam przewlekle zapalenie spojowki. Czy tak moze byc po detoksykacji MO i czy sa jakies sposoby aby temu zaradzic tzn np jakies oklady?? Prosze o rade

Pozdrawiam
Michał
Zapisane
Nela_23
« Odpowiedz #1 : 25-10-2007, 15:03 »

Panie Jozefie zy dziecku z oczopląsem można zakraplać nos alocitem?
Zapisane
Mike_zdw
« Odpowiedz #2 : 26-10-2007, 00:12 »

Grażynko czy tez masz podobne objawy?? MO stosuje juz prawie 4 miesiące jestem teraz na oleju kukurydzianym, od samego poczatku biore paraprotex teraz juz 3x po jednej do tego Vitamin Multiple "Olimpu" 1+1 1x dziennie, pół po południu i cała tabletke wieczorem Magnezinu 500mg oraz wieczorkiem jeszcze bio-selen + cynk i przed samym spaniem 2 tabl. czosnku z firmy Walmark. Jesli chodzi o MO z kukur. to od momentu przejscia na ten olej na maxa wszystkie objawy mi sie nasilily znow... napisze w pamietniku wszystko, a na temat oczu to najbardziej odczowam to na oku na ktorym mam to zapalenie spojowki:( od stosowania kukur. zauwazylem tez ze co jakis czas budze sie z zaropialymi oczami..  Jesli chodzi o to oko z zapaleniem to naprawde mam wrazenie ze jest minimalnie powiekszone, moze to rzeczywiscie jakies zapalenie?? i ono sie teraz oczyszcza... aha z tym okiem to juz mam tak od dluzszego czasu jeszcze przed stosowaniem MO teraz takjakby sie jeszcze ciut nasililo...Dzieki Zibi sproboje okladow z szalwi zobaczymy;)
Zapisane
Maldona
« Odpowiedz #3 : 26-10-2007, 16:23 »

Mam wrażenie, że dobrze czujesz Mike. Oczy są wrotami wątroby ( wg medycyny chińskiej), a przeszedłeś na MO z olejem kukurydzianym w okresie , gdy wątroba ma swoje minimum, czyli jest najsłabsza. Właśnie 28.10. kończy się ten okres i organizmowi łatwiej będzie uporać się z problemem dotyczącym Twoich oczu.
Prawie wszyscy mamy pogorszenie po przejściu na olej kukurydziany , bo nasze wątroby są bardzo obciążone nie tylko z powodu oczyszczania . Ja przerywałam parę razy , by powrócić jednak do MO z alocitem aloesowym za radą Mistrza . Potem poszło bez większych problemów ale na mniejszej dawce (1/2).

Masz wybór powyżej , a ja dodam od siebie sprawdzone krople homeopatyczne Oculoheel i jeśli zauważysz poprawę to kup dodatkowo tabletki o tej samej nazwie. Stosować wg załączonej ulotki, a tabletkę pod język do czystej buzi i poczekać do jej rozpuszczenia , Jedz po 15 min. , jeśli jesteś głodny. Stosować regularnie każdego dnia o tych samych godzinach.
Życzę szybkiej poprawy

[/b]
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #4 : 30-10-2007, 19:47 »

U mnie też coś dziwnego dzieje się z oczami. Ostatnio miałam przewlekłe zapalenie tęczówki oka lewego, które trwało również podczas zażywania MO z oliwy z oliwek. Od kilu dni przeszłam na olej kukurydziany i zaczyna się problem z okiem prawym (kiedyś to właśnie z nim miałam problemy). Co dziwne, że w oku lewym czuję poprawę, lekarz chce odstawiać krople do teg oka i zaczyna się zakraplanie oka prawego. Ciekawe, czy ma to związek z oczyszczaniem?
Zapisane
Baasior
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #5 : 27-11-2012, 15:37 »

Mike zdw jak u Ciebie z oczami. Mam identyczne objawy ale w sumie nie sotowałem MO tylko troche aloesu oraz tabletki na dyspepsje (nie wiem po co). Pytam bo mnie już to męczy najgorzej mi się patrzy na tv, jasne punkty mi się zbyt rozjaśniają i brak skupienia. Nie wiem czy stosować MO bo jeszcze mi się pogorszy. Co wy na to?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #6 : 27-11-2012, 21:27 »

I tak musi się pogorszyć. Nie masz na co czekać. Idealnego stanu nigdy nie będziesz miał.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Baasior
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #7 : 28-11-2012, 08:17 »

Ale przecież mikstury się stosuje właśnie po to żeby było dobrze, zanim sie pogorszy smile. Czegoś tu nie rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 28-11-2012, 20:36 wysłane przez Agata » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #8 : 28-11-2012, 09:52 »

Cytat
Czegoś tu nie rozumię.

I to na pewno.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #9 : 28-11-2012, 10:21 »

Ale przecież mikstury się stosuje właśnie po to żeby było dobrze, zanim sie pogorszy:). Czegoś tu nie rozumię.

Widzę, że nie wiesz o co chodzi w zdrowieniu wg Biosłone. Musisz przeczytać książki albo przynajmniej zapoznać się z materiałem zgromadzonym na Portalu wiedzy. Bez tego nie mamy o czym mówić bo nie wiesz o czym mówić możemy. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu to potraktuj tę uwagę poważnie. smile
Zapisane

Baasior
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #10 : 29-11-2012, 08:14 »

To może by ktoś to wytłumaczył a nie wymądrzał się... Ja dużo czytałem na ten temat, wiem, że muszą być diety, itd. Rozumiem, że przez okres przejściowy będzie gorzej a potem to minie, tak? Czy żeby pozbyć się grzyba oprócz diety i MO mam coś jeszcze stosować? Dodam, że mnie głównie chodzi o oczy i układ pokarmowy.
« Ostatnia zmiana: 29-11-2012, 20:40 wysłane przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #11 : 29-11-2012, 09:34 »

To może by ktoś to wytłumaczył a nie wymądrzał się... Ja dużo czytałem na ten temat
Nie wiem jak inni, ja raczej się wymądrzam, a ty nie ustawaj w czytaniu i poczytaj sobie na przykład o grzybicy zatok.
Zapisane
Robbxx
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-10-2010
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #12 : 29-11-2012, 09:43 »

Baasior, ty byś chciał, żeby tobie ktoś, tak jak lekarz w trzech zdaniach powiedział, że ma być tak i tak i za 3 miesiące oczy będą zdrowe. Tu nie ma tak. Wiedza i staż na Biosłone robią swoje. Ja też kiedyś miałem dużo problemów z oczami, chroniczne zapalenie spojówek, pękające naczynka itp. Po dwóch latach te problemy wystepują już bardzo sporadycznie. A wszystko zaczyna się od żołądka i całego układu pokarmowego. Jak to będzie zdrowe, to organizm naprawi też twoje oczy.
Zapisane
Baasior
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #13 : 29-11-2012, 09:51 »

To może by ktoś to wytłumaczył a nie wymądrzał się... Ja dużo czytałem na ten temat
Nie wiem jak inni, ja raczej się wymądrzam, a ty nie ustawaj w czytaniu i poczytaj sobie na przykład o grzybicy zatok.

Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy, i z zatokami mam wszystko ok. Poza tym nawet katar mam rzadko.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #14 : 29-11-2012, 10:18 »

Miałeś robiony rezonans książek albo artykułów?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #15 : 29-11-2012, 12:55 »

Cytat
Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy, i z zatokami mam wszystko ok. Poza tym nawet katar mam rzadko.
Czyli nie chcesz czytać?
Zapisane
Edit.mazur
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
MO: 01.11.2011
Skąd: Ostrowiec
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #16 : 29-11-2012, 13:10 »

Również tak mam z oczami, np. podczas czytania nagle mętnieje wzrok, trwa to chwilę poźniej wraca do normy, oczyszczanie organizmu robi różne nieprzewidziane objawy.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #17 : 29-11-2012, 14:11 »

Cytat
Nie wiedziałem że tu tacy "pomocni" ludzie przebywają.
A widzisz i się dowiedziałeś.
Generalnie to nikt nie ma obowiązku, szczególnie po takim wstępie:
 
Cytat
To może by ktoś to wytłumaczył a nie wymądrzał się

Cytat
A co do czytania, to nie rozumiem mam zamówić książkę czy jak.
To podstawa, bo inaczej będziesz co chwilę wypisywał głupoty irytując wszystkich.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #18 : 29-11-2012, 14:26 »

Dostałem pozdrowienia na PW:

Cytat
Aleś ty chopie durny
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #19 : 29-11-2012, 15:22 »

Dostałem pozdrowienia na PW:

Cytat
Aleś ty chopie durny
Hehehe, a ja nie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!