Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 07:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stan żylaków po MO  (Przeczytany 3991 razy)
Dania
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01.09.2010
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 49

« : 07-12-2010, 20:34 »

jak tam z Twoimi żylakami? Czy je masz? A może pajączki?

I tu pytanie do Was Wszystkich, czy u kogoś z Was nastąpiła ewentualna poprawa ich stanu? 

Żylak na prawej nodze całkiem znikł (choć wcześniej był największy) a na lewej wyraźnie się zmniejszył. Nie mam także prawie żadnych pajączków na udach i łydkach. W ogóle przy dodatkowo znacznie zmniejszonym cellulicie nogi mam jak dwudziestka! Wszystkie widoczne zmiany żylne dokonały się w pierwszym miesiącu picia MO a większość z nich miałam ponad 14 lat.

Żyły mojego męża (lat 48) także wyglądają dużo lepiej. Poprawiły się również na początku przygody z miksturą.

Nie wiem, Samciu, czy jest to dla Ciebie ważna informacja, bo oczywiście metody NIA nie stosujemy.
« Ostatnia zmiana: 07-12-2010, 21:17 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #1 : 08-12-2010, 15:36 »

Daniu, czy oprócz biosłonejskich metod stosujesz dodatkowo jeszcze jakieś zabiegi?
Zapisane
Dania
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01.09.2010
Skąd: Lubuskie
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #2 : 08-12-2010, 20:57 »

Nie, Amelio, nic nie stosuję. Szczerze mówiąc żylaki i pajączki znikły wbrew moim oczekiwaniom. Spodziewałam się poprawy stanu organizmu, ale w nie sądziłam, że stanie się to tak szybko i spektakularnie. Wtedy nawet nie wykluczyłam z diety glutenu. Zrobiłam to dopiero po miesiącu z MO. Choć muszę dodać, że od kilku lat jadłam mało chleba i innych mącznych produktów.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!