Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 20:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najnowsze wieści z miasta New Jersey  (Przeczytany 12923 razy)
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« : 23-12-2010, 11:36 »

Ja mam od 3 dni coś w rodzaju - tykania, takiego jakby zatykania lekkiego jak przy połykaniu normalnym. Mogę to jeszcze porównać do pulsowania lekkiego. Ostatnio jestem trochę przemęczona i może przez to. Mniej śpię i zapisałam się na kolejne studia....
Nie wiem co z tym fantem zrobić. Gluten nadal jem, ale nie jestem uczulona i nie widzę powodu żebym nie jadła.
Niestety koktajli nie jestem w stanie jeść (pisałam o moim trybie życia, że nie jestem emerytką  i nie mam wolnego zawodu, że mogę sobie w ciągu dnia przygotowywać jedzenie) , więc może brakuje mi trochę cynku.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 23-12-2010, 11:42 »

może brakuje mi trochę cynku.
Co tam trochę cynku... Najlepiej od razu sztabkę!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #2 : 23-12-2010, 13:37 »

Nie rozumiem insynuacji.  Nie bez powodu ten minerał jest wiązany z szumami w uszach.
Zapisane
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #3 : 23-12-2010, 14:36 »

A ciekawe jaki jest powód nieodstawienia przez Ciebie glutenu, skoro on jest również wiązany z szumami w uszach (może to właśnie one są na gluten "uczulone"). Myślę, że ktoś już dał na forum CYNK, że tak jest.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #4 : 23-12-2010, 15:34 »

Nie rozumiem insynuacji.  Nie bez powodu ten minerał jest wiązany z szumami w uszach.


 I cały wysiłek Biosłone poszedł na darmo.
Zapisane
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #5 : 23-12-2010, 19:46 »

Czytam sobie właśnie co inni piszą na temat glutenu, ale sporo rzeczy mnie nie dotyczy. Mam to tykanie w uchu od 2-3 dni i pierwszy raz w życiu. Niektórym się wydaje, że jak przeczytali jakąś "prawdę objawioną" na tym forum to nie może być inaczej. Ja rozmawiam z wieloma osobami, także z innych krajów (USA, Anglia, Niemcy....) i nie uważam tego forum jako "prawdy objawionej, jedynej na świecie.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 23-12-2010, 20:05 »

I co tam sugerują przyjaciele z USA, z Anglii, z Niemiec?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
scorupion
« Odpowiedz #7 : 23-12-2010, 21:34 »

No przecież, że brakuje cynku.
Zapisane
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #8 : 23-12-2010, 22:05 »

To zależy w jakiej sprawie. Czytając tu niektórych mam wrażenie, że nie dopuszczają innego źródła informacji, nawet nie chcą o nim wiedzieć, bo przecież "prawda objawiona" jest tylko jedna.
Oprócz kolokwialnego "żarcia" jeszcze wiele innych rzeczy wpływa na zdrowie. Na temat ruchu i sportu wypowiadają się tylko nieliczni, bo przecież "zwierzątka jak nie muszą to się nie ruszają", to są stwierdzenia według mnie infantylne.
Moja koleżanka interesuje się zdrowym odżywianiem od kilkunastu lat i mieszka w New Jersey. Pytałam ją o gluten, czy też o to czy "toksemia, zanieczyszczenie itd. jest przyczyną wszystkich czy może prawie wszystkich chorób, rozmawiałam także z osobą która skończyła chemię, medycynę i inne kierunki. Nikt, kto ma naprawdę dużą wiedzę naukową, empiryczną i inną, nie daje odpowiedzi na każde pytanie, poza osobami na tym forum.
Poza odżywianiem jest jeszcze coś, ale przekornie nie napiszę o co chodzi.

Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #9 : 23-12-2010, 22:23 »

Pytałam ją o gluten, czy też o to czy "toksemia, zanieczyszczenie itd. jest przyczyną wszystkich czy może prawie wszystkich chorób, rozmawiałam także z osobą która skończyła chemię, medycynę i inne kierunki. Nikt, kto ma naprawdę dużą wiedzę naukową, empiryczną i inną, nie daje odpowiedzi na każde pytanie, poza osobami na tym forum.
Bo to taka wiedza tajemna, o glutenie, o toksemii, a my tutaj nic rozumiemy?

Mogłabyś jednak napisać, o czym rozmawiacie, jakie mają argumenty znajomi, to chyba nic tajemniczego?
« Ostatnia zmiana: 24-12-2010, 02:27 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Iza38K
« Odpowiedz #10 : 23-12-2010, 22:26 »

Cytat
Bo to taka wiedza tajemna, o glutenie, o toksemii, a my tutaj nic nie rozumiemy?
Bo nie jesteś z New Jersey :-).
« Ostatnia zmiana: 24-12-2010, 02:28 wysłane przez Machos » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #11 : 23-12-2010, 22:34 »

Mamy na forum człowieka, który doskonale rozumie, co my tutaj heroicznego robimy. Świat zjeździł, czy zlatał wzdłuż i wszerz i też po pewnym czasie zaczął rozumieć "prawdę" jak to mówisz Magdemo. Mało tego, że nas rozumie, sam zaczął robić tak jak my. Skoro tak do Ciebie tytuły i światowi ludzie przemawiają, no to masz http://www.hospicjum.waw.pl/tomasz-dangel.html

A to są linki do naszego portalu o zdrowiu, którymi możemy się pochwalić
http://www.hospicjum.waw.pl/linki.html
http://www.usgecho4d.pl/linki.html

Tomek. Jeszcze raz dzięki. Robisz kawał dobrej roboty!
« Ostatnia zmiana: 24-12-2010, 01:25 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #12 : 23-12-2010, 22:41 »

Dziękuję za link, poczytam. Różne rzeczy są tożsame dla wielu podjeść. Niektórzy jedzą makrobiotycznie, jedzenie nieprzetworzone, "raw foods" itp. Nic niezwykłego się nie dowiedziałam, ale za to innego i ja tę inność mojej koleżanki, wegetarianki akceptuję i nie wciskam jej mojej "prawdy".
Jeśli chodzi o wchłanianie pierwiastków z jedzenia, czyli wspomnianego cynku, to oczywiście oprócz niemożności wchłaniania przez "dziurawe jelita" (to wyrażenie prawie jak mantra tu), może go po prostu nie być w pożywieniu i stąd niedobór. No pewnie jakbym piła koktajle z pestek dyni, i nie jadła "oblepiacza jelit" to by był smile.
Zapisane
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #13 : 23-12-2010, 22:45 »

Napisałam dokładnie nazwę miasta, ale niczemu to nie miało służyć jak tylko informacji smile
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 23-12-2010, 22:58 »

Jeśli chodzi o wchłanianie pierwiastków z jedzenia, czyli wspomnianego cynku, to oczywiście oprócz niemożności wchłaniania przez "dziurawe jelita" (to wyrażenie prawie jak mantra tu), może go po prostu nie być w pożywieniu i stąd niedobór.
W jakim pożywieniu nie ma cynku?!

A co się dzieje z tym "oblepiaczem", kiedy są dziurawe jelita? Tylko oblepia?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 24-12-2010, 06:55 »

Różne rzeczy są tożsame dla wielu podjeść.
Te wzniosłości to prosto z New Jersey, jak należy domniemać...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #16 : 24-12-2010, 06:57 »

Napisałam dokładnie nazwę miasta, ale niczemu to nie miało służyć jak tylko informacji smile
A czy aby przypadkiem dokładnie nie jest to nazwa stanu?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 24-12-2010, 07:15 »

Napisałam dokładnie nazwę miasta, ale niczemu to nie miało służyć jak tylko informacji smile
A czy aby przypadkiem dokładnie nie jest to nazwa stanu?
Miasto - stan... Jakie to ma znaczenie? Ważne, że w Hameryce, bo tam ludzie są takie mondre...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #18 : 24-12-2010, 08:32 »

Super. Zafundowaliście mi humor na cały dzień, ale się uśmiałam, teraz mogę iść do kuchni i przygotować kolację wigilijną dla mojej rodziny z.................. Polski.
Wesołych Świąt dla wszystkich, którzy wyznają jedyną prawdę objawioną, ja też się do nich zaliczam. heart
Zapisane
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #19 : 24-12-2010, 09:12 »

Napisałam dokładnie nazwę miasta, ale niczemu to nie miało służyć jak tylko informacji smile
A czy aby przypadkiem dokładnie nie jest to nazwa stanu?
Miasto - stan... Jakie to ma znaczenie? Ważne, że w Hameryce, bo tam ludzie są takie mondre...

Rozumiem, że jeśli na tym prywatnym forum z czymś się nie zgadzam lub coś skrytykuję to z mojej wypowiedzi zostanie wycięty nieistotny fragment i będzie opisywany i dopisywany smile.
Istota tego co chciałam przytoczyć jest taka, że nie znam osoby która posiadła wiedzę absolutną ...ups przecież tu takie są.
Na świecie żyje wiele innych ludzi stosujących inne, swoje metody odżywiania i mają się dobrze.
Z wielu wypowiedzi na tym forum wieje wg. mnie zielonym jadem na inne zdanie, ot co. Kończę tym ten wątek.
« Ostatnia zmiana: 24-12-2010, 11:00 wysłane przez Magdemo » Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!