Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 02:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inne, polecane przez Mistrza książki  (Przeczytany 21613 razy)
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« : 06-01-2011, 21:42 »

Chodzi oczywiście o książki napisane przez inne osoby niż Mistrz, a również godne uwagi.

Zauważyłam, że stare wątki są kasowane. Całe szczęście, że zapisałam sobie tytuły dwóch książek, które kiedyś polecał Mistrz:
Brennan Barbara Ann "Dłonie Pełne Światła" i
Choa Kok Sui "Stara sztuka uzdrawiania"

Czy są jeszcze jakieś książki polecane przez Mistrza. Pytam ponieważ nie chcę trafić na jakiś chłam tak jak ostatnio. Przeczytałam właśnie książkę Wandy Prątnickiej, ale po znalezieniu opinii na jej temat w internecie zrozumiałam, że straciłam tylko czas.
« Ostatnia zmiana: 11-10-2012, 18:51 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1 : 09-10-2012, 12:16 »

Dawid H. Newman - "Cień Hipokratesa"

Cytat
Zauważyłam, że stare wątki są kasowane. Całe szczęście, że zapisałam sobie tytuły dwóch książek, które kiedyś polecał Mistrz:
Brennan Barbara Ann "Dłonie Pełne Światła" i
Choa Kok Sui "Stara sztuka uzdrawiania"

Nie dziwi mnie, iż zostały skasowane; dziwi, że w ogóle były polecane(?).
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #2 : 09-10-2012, 14:36 »

Cytat
Czy są jeszcze jakieś książki polecane przez Mistrza. Pytam ponieważ nie chcę trafić na jakiś chłam tak jak ostatnio. Przeczytałam właśnie książkę Wandy Prątnickiej, ale po znalezieniu opinii na jej temat w internecie zrozumiałam, że straciłam tylko czas.

Potrzebuje Pani zatem opinii innych, aby wyrobić sobie własną? No dobrze, niektórzy tak mają. W takim razie od razu napiszę Pani, że to, co Pani wymieniła powyżej to nie tylko chłam, ale i niebezpieczny szlam, od którego najlepiej trzymać się z daleka. I nie ograniczam się w tych słowach do tych dwóch zaledwie tytułów.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #3 : 09-10-2012, 16:51 »

O! Bardzo ciekawe!
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #4 : 09-10-2012, 18:09 »

Nie miałem i nie mam do dziś pojęcia, co jest złego w poleceniu wartościowej literatury. Będę niewymownie wdzięczny, jeżeli ktoś zdoła mi to wytłumaczyć. Poważnie.
« Ostatnia zmiana: 09-10-2012, 18:17 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #5 : 09-10-2012, 19:10 »

Tak się składa, że "Starą sztukę uzdrawiania" pożyczył mi sam Mistrz, jak wszyscy wiemy jest bioenergoterapeutą, więc co złego jest w tym, że chciałabym poczytać na czym ta sztuka polega?
Interesuje mnie również anatomia, więc jeśli ktoś może polecić jakąś książkę z tym związaną będę wdzięczna. Przydałby się też atlas anatomii, a najlepiej gdyby były to książki stare, nowe wydania są skalane propagandą farmaceutyczną.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #6 : 09-10-2012, 19:46 »

Abi czy sądzisz, że można jeszcze te książki kupić? Chętnie się zapoznam.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #7 : 09-10-2012, 19:52 »

Cytat
Przydałby się też atlas anatomii, a najlepiej gdyby były to książki stare, nowe wydania są skalane propagandą farmaceutyczną.

Anatomia? Jak?

Cytat
Nie dziwi mnie, iż zostały skasowane; dziwi, że w ogóle były polecane(?).
Dla sprostowania: chodziło mi o Brennan Barbara Ann "Dłonie Pełne Światła". Drugiej nie czytałem.
« Ostatnia zmiana: 09-10-2012, 19:55 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #8 : 09-10-2012, 20:01 »

Tak się składa, że "Starą sztukę uzdrawiania" pożyczył mi sam Mistrz, jak wszyscy wiemy jest bioenergoterapeutą, więc co złego jest w tym, że chciałabym poczytać na czym ta sztuka polega?
Interesuje mnie również anatomia, więc jeśli ktoś może polecić jakąś książkę z tym związaną będę wdzięczna. Przydałby się też atlas anatomii, a najlepiej gdyby były to książki stare, nowe wydania są skalane propagandą farmaceutyczną.
W tym, że chciałaby Pani poczytać nie ma pewnie nic złego, ale proszę nie sądzić, że dowie się Pani z tej czy innej pozycji tego typu, jak owo uzdrawianie czy w ogóle bioenergoterapia naprawdę działają. I, powtarzam, dla własnego dobra lepiej się tym nie interesować, bo bywa pociągające. Nie wszystko złoto, co się świeci, a w tych tematach świeci się aż zanadto.
Zapisane
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #9 : 09-10-2012, 20:12 »

Trubadur-masz rację.
Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #10 : 09-10-2012, 20:15 »

Abi czy sądzisz, że można jeszcze te książki kupić? Chętnie się zapoznam.
Na allegro są, ale droższe niż w czasie, kiedy ja je kupowałam:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&change_view=1&order=d&sg=0&string=D%C5%82onie+Pe%C5%82ne+%C5%9Awiat%C5%82a
http://allegro.pl/listing.php/search?string=Stara+sztuka+uzdrawiania&category=0&sg=0&order=d&change_view=1

Słuchając radiabiosłone zanotowałam takie pozycje:
Frantisek Gel "Pogromca niewidzialnych drapieżników" (już zakupiłam)
John Henry Tilden - niestety nie znalazłam jego książek w języku polskim.

Cytat od: Gibbon
Anatomia? Jak?
Chodzi mi o atlas anatomii człowieka, im więcej ma stron tym lepiej, najlepiej gdyby posiadał ryciny, opis poszczególnych tkanek, ich budowy i funkcje.

W tym, że chciałaby Pani poczytać nie ma pewnie nic złego, ale proszę nie sądzić, że dowie się Pani z tej czy innej pozycji tego typu, jak owo uzdrawianie czy w ogóle bioenergoterapia naprawdę działają. I, powtarzam, dla własnego dobra lepiej się tym nie interesować, bo bywa pociągające. Nie wszystko złoto, co się świeci, a w tych tematach świeci się aż zanadto.
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Bez obaw, mam świadomość tego, że aby stosować tego typu terapię, nie wystarczy przeczytać książkę i nawet o tym nie myślę, czytanie nie szkodzi.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Jerzy
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 12.01.2009
Wiadomości: 150

« Odpowiedz #11 : 09-10-2012, 20:24 »

Zależy, co się czyta.
Zapisane

Koktajl błonnikowy 15.02.2009
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #12 : 09-10-2012, 20:56 »

Toksemia. Przyczyna wszystkich chorób - John H. Tilden

Od miesięcy szukam. Niedostępna ani nowa, ani używana.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #13 : 10-10-2012, 00:58 »

Gibbon, też byłabym też zainteresowana tą książką, ale faktycznie nigdzie jej nie ma. Daj znać, jeśli gdzieś namierzysz.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #14 : 10-10-2012, 06:10 »

Jeżeli się nie mylę, to przynajmniej w jednej z audycji był cytowany jej fragment. Może udałoby się pożyczyć lub poprosić o "zdjęcia"?
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #15 : 10-10-2012, 11:11 »

Cytat
I, powtarzam, dla własnego dobra lepiej się tym nie interesować, bo bywa pociągające. Nie wszystko złoto, co się świeci, a w tych tematach świeci się aż zanadto.

Powiało tajemniczością, jestem ciekawy co konkretnie Trubadurze masz na myśli bo nie lubię takiego straszenia poprzez rzucanie ogólnikami. Od razu przyznam, że nie czytałem żadnej z tych książek i możliwe że są do bani ale to można powiedzieć normalnie, przedstawić własną rzeczową opinię bez tworzenia klimatu zakazanego owocu. 
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #16 : 11-10-2012, 14:48 »

Jeżeli chodzi o pozycję: Brennan Barbara Ann "Dłonie Pełne Światła", to mogę pożyczyć. Dodam, że mnie nie "pociągnęło", wręcz przeciwnie.
« Ostatnia zmiana: 11-10-2012, 14:50 wysłane przez Gibbon » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #17 : 11-10-2012, 14:58 »

Jeżeli chodzi o pozycję: Brennan Barbara Ann "Dłonie Pełne Światła", to mogę pożyczyć.
A po co? Jest na Chomikuj. pl
Zapisane

Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #18 : 11-10-2012, 16:37 »

A po co? Jest na Chomikuj. pl
Już kiedyś pisałem na chomikuj.pl jest prawie wszystko łącznie z książkami p. J. Słoneckiego tylko czy na pewno autorowi i wydawnictwu podoba się takie udostępnianie...?
« Ostatnia zmiana: 11-10-2012, 17:26 wysłane przez Agata » Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #19 : 11-10-2012, 20:34 »

Czy ktoś może posiada?

Biologia świadomości. Fala życia.
Korpus Hipokratejski.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!