Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 09:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nagłe pogorszenie wzroku  (Przeczytany 4381 razy)
Ludka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.2009
Wiadomości: 45

« : 10-01-2011, 10:32 »

Nigdy nie miałam problemu z oczami. Jakieś 3 tygodnie temu miałam straszną migrenę i od tego czasu bardzo pogorszył mi się wzrok. Widzę strasznie niewyraźnie. Nie wiem, czy może to być objaw oczyszczania (zrobiłam teraz pauzę z MO na kilka dni), czy też może wiązać to z czymś co męczy mnie już od kilku lat - tasiemiec- dzięki temu problemowi trafiłam na forum. Nie wiem jaki  jest to rodzaj tasiemca, bo zauważyłam go będąc na urlopie i nie zaniosłam go do laboratorium. Lekarka dała mi w ślepo leki, ale ich nie wzięłam. Postawiłam na MO, DP i KB. Od czasu do czasu widzę w kale też inne pasożyty. Od kilku miesięcy męczą mnie też mdłości (potrafią mnie nawet obudzić w nocy), albo straszny głód. Nie mam pojęcia co robić. Wyczytałam na forum, że jeżeli jest to tasiemiec uzbrojony, to trzeba sięgnąć jednak po chemię - ale jak to stwierdzić? Męczy mnie nie tylko czytanie, pisanie, ale normalne patrzenie, bo wszystko mi się rozlewa!
« Ostatnia zmiana: 10-01-2011, 17:59 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!