Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 18:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biosłone legalnie w dokumentacji medycznej  (Przeczytany 7791 razy)
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« : 11-01-2011, 08:42 »

W załączeniu zamieszczam legalną dokumentację medyczną w której w punkcie "zachowanie zdrowotne" jest wpis www.bioslone.pl
Jak to mówią "kropla drąży skałę", ja przynajmniej gdzie tylko się da, wpisuję namiary na BIOSŁONE, zwłaszcza lubuję się we wpisach w dokumentacjach medycznych. Polecam!

Jest też druga strona na której są dane takie jak: wzrost, waga itp. - nie skanowałem, bo mało to istotne.
« Ostatnia zmiana: 24-06-2016, 19:24 wysłane przez ArtComp » Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #1 : 11-01-2011, 09:03 »

Prawidłowo. Nie jest istotne - kiedy będą żniwa zasianego ziarna wiedzy, ale fakt samego zasiania  thumbsup.
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #2 : 11-01-2011, 10:01 »

Podoba mi się. Jest to mały kroczek, który w przyszłości może przynieść wiele dobrego. Sam osobiście rozdaję znajomym i klientom adres Biosłone. Czy skorzystają? Nie wiem. Zauważyłem już, że moja żona zaczyna zmieniać zdanie na temat lekarzy i produktów przetworzonych. Na razie udało mi się sprawić, że pije KB, choć wcześniej pukała się po czole, widząc moje wydziwiania, jak to nazywa, z MO i KB. Ułatwia to też moje życie, bo powoli gluten zostaje wyeliminowany z naszych posiłków. Krok po kroku, własnym przykładem można wiele dobrego zdziałać.
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 07:50 wysłane przez Apollo » Zapisane
Mayko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.07.2009
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #3 : 11-01-2011, 10:16 »

Hm... moi znajomi również z zaciekawieniem słuchają filozofii Biosłone, ale największą przeszkodą dla nich jest przyzwyczajenie do tradycyjnych smaków, brak chęci zmian i silnej woli do trzymania się zasad. Natomiast zupełnie mi nie zależy na tym, aby brać lekarska i wielkie koncerny farmaceutyczne wpadły na trop tego forum i proponowanych metod. Myślę, że i tak już wiedzą, obserwują i mają nadzieję, że wygodnictwo ludzi wygra. Dlaczego mi nie zależy? Ponieważ dobrym rzeczom "ukręca się głowę". Gdyby większość ludzi leczyła przeziębienie bez leków oraz odstawiła suplementy diety - apteki i wielkie koncerny poniosłyby ogromne straty.

Ps. Jak wstawić pokaz slajdów w pps?

Zapisane

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
LoJack
« Odpowiedz #4 : 24-03-2011, 22:35 »

Prawidłowo. Nie jest istotne - kiedy będą żniwa zasianego ziarna wiedzy, ale fakt samego zasiania  thumbsup.

Czy oby nie za późno? Zbliża się wielkimi krokami tzw. GMO i itp.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!