Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zamiast antyperspirantów  (Przeczytany 250662 razy)
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #40 : 11-06-2009, 17:18 »

Tequila, ile kosztuje ten dezodorant Forever Living, o którym piszesz? Na podanej przez Ciebie stronie są tylko informacje dla dystrybutorów, nie ma możliwości bezpośredniego zakupu. Jeśli Ty jesteś takim dystrybutorem, to może bym od Ciebie jeden taki kupiła na próbę? Odezwij się, dobrze?
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #41 : 11-06-2009, 18:46 »

Zazula, dezodorant o który pytasz kosztuje 33,10 zł i ja też używam go już ok. 12 lat. Inne zwłaszcza antyperspiranty wywoływały silne swędzenie pod pachami więc odstawiłam je definitywnie. Chociaż od czasu kiedy piję MO używam tego też sporadycznie bo mam okresy kiedy zupełnie nie mam nieprzyjemnego zapachu potu więc wtedy robię przerwę. W okresach głównie przy przejściach na inny olej czy tak jak teraz kiedy piję Alocit z citroseptu miewam dni ze wzmożonym zapachem / coś się we mnie oczyszcza chyba smile/  i wspomagam się do pracy dezodorantem.
Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #42 : 12-06-2009, 11:09 »

Ja stosuję jedynie alocit pod pachy. Rewelacja!
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #43 : 16-06-2009, 07:30 »

 
Do kompletu z kąpielami - raz w tygodniu w wannie z dodatkiem pół kilograma soli i pozostałe dni tylko z dodatkiem oleju.
Czy do kąpieli w soli jednocześnie wlewamy olej, czy są to oddzielnie działające składniki i nie powinno się ich mieszać? A jeśli osobno, to jak po takiej kąpilei w soli natłuścić, nawilżyć skórę?
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #44 : 16-06-2009, 16:16 »

Cytat
Czy do kąpieli w soli jednocześnie wlewamy olej
W książce (dział "Z gabinetu bioenergoterapeuty") Pan Józef pisze, że jednocześnie. 
Zapisane
Matylda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: maj 2007
Skąd: Poznań
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #45 : 16-06-2009, 17:24 »

Dobre efekty przynosi też smarowanie pod pachami sokiem z cytryny - gdzieś już o tym było na forum.
Zapisane
Pistacja
« Odpowiedz #46 : 24-08-2009, 12:10 »

Kierując się pozytywnymi opiniami w tym wątku, kupiłam dezodorant Aloe Ever Shield (firmy Forever Living) - jako naturalny dezodorant nie hamujący pocenia się. Niestety właśnie patrzę, że w składzie zawiera Propylene Glycol oraz Triclosan będące na czarnej liście dr. Różańskiego. Może więc nie warto go tutaj polecać. Ja byłam zadowolona z mojego dotychczasowego dezodorantu, z reguły działał, co z tego skoro zawiera z 25 różnych substancji chemicznych.
W przypadku Forever Living postąpiłam naiwnie kupując coś co jest opisywane jako naturalne (na stronie www) i w dodatku osoby z tego forum są zadowolone z używania, bez sprawdzenia rzeczywistego składu. Także przestrzegam innych.
I nadal szukam alternatywy. Niestety sok z cytryny, alantan, czy alocit do dla mnie za mało. Może za jakiś czas tak, ale teraz za mało (próbowałam)
Zapisane
sylviapl
« Odpowiedz #47 : 24-08-2009, 13:20 »

W moim odczuciu Super deo nie hamuje pocenia. Zdarza mi się, zwłszcza teraz latem, mieć mokre pachy. Zapach jednak jest znikomy i po wyschnięciu ciuchy  nie cuchną potem.
Zapisane
aga-stachu
« Odpowiedz #48 : 24-08-2009, 15:24 »

Tez u siebie zauwazylam, ze Super deo hamuje zapach przykry potu , ale sama potliwosc jest, zreszta to normalne, nie chcemy toksyn zatrzymywac w sobie...
Na mnie tez dobrze dziala sok z cytryny - kilka kropel na wacik wystarczy.
Zapisane
Zoska_ka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 02-07-2008
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #49 : 26-08-2009, 11:10 »

Super deo u mnie też się nie sprawdził. Ciemne koszulki odpadają, bo widać na nich jeszcze bardziej mokre plamy. Widać rok z MO w moim przypadku to za krótki czas na uzyskanie poprawy. Nic to, poczekamy cierpliwie.
« Ostatnia zmiana: 26-08-2009, 11:13 wysłane przez Zoska_ka » Zapisane

MO pije też mąż, starsza córka i moja mała sznaucerka i od 06.2010 młodsza córka.
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #50 : 03-09-2009, 10:41 »

Ja jestem zadowolona z alocitu. Kiedy jest gorąco, przemywam nim paszki parę razy dziennie i jest ok smile
Zapisane
book
« Odpowiedz #51 : 23-09-2009, 18:42 »

Wypróbowałam prawie wszystkie sposoby opisane w tym wątku niestety, dalej męczę się z okropnym poceniem pod pachami. Zawsze miałam problemy z poceniem pod pachami ale teraz strasznie się to nasiliło. Czuję się okropnie skrępowana szczególnie w pracy, kiedy to staram sie maskować mokre prawie po sam pas rękawy. Potu jest tak dużo, że przesiąka bluzka, założony na nią w celu maskowania sweter czy żakiet. Zdaję sobie sprawę z tego, że wszelkie antyperspiranty są szkodliwe, ale sytuacja zmusiła mnie do wypróbowanie wielu z nich, niestety z marnym skutkiem. Może znacie jeszcze jakieś sposoby, które pomogłyby  uporać  się z tym problemem? 
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #52 : 24-09-2009, 07:55 »

Widziałam ten dezodorant w moim mieście na Targach Interregion. Niestety kupilam inne produkty a facet mnie tak zagadał, że zapomniałam o dezodrancie więc nie mogę go rekomendować. Ale może warto spróbować ?
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #53 : 24-09-2009, 08:28 »

Wypróbowałam prawie wszystkie sposoby opisane w tym wątku niestety, dalej męczę się z okropnym poceniem pod pachami. Zawsze miałam problemy z poceniem pod pachami ale teraz strasznie się to nasiliło. Czuję się okropnie skrępowana szczególnie w pracy, kiedy to staram sie maskować mokre prawie po sam pas rękawy. Potu jest tak dużo, że przesiąka bluzka, założony na nią w celu maskowania sweter czy żakiet. Zdaję sobie sprawę z tego, że wszelkie antyperspiranty są szkodliwe, ale sytuacja zmusiła mnie do wypróbowanie wielu z nich, niestety z marnym skutkiem. Może znacie jeszcze jakieś sposoby, które pomogłyby  uporać  się z tym problemem? 
Może zostanę za to zbanowana, ale jest pewien środek - nie wiem dokładnie jak działa, jest dośc kontrowersyjny, bo to musi być jakaś silna chemia, ale myślę, że od czasu do czasu w sytuacjach kryzysowych, nie wiem, np. jakaś bardzo waża, istotna uroczystość, na której ostatnie czego chcesz to mokre pachy i rękawy, może Ci pomóc.
Nazywa się Etiaxil - jest to antyperspirant, który używasz ze dwa razy w tygodniu, ale działa cały czas. Jednak czytałam też o skutkach ubocznych - no bo jak hamuje pocenie i wydalanie toksyn, to one wychodzą innymi drogami, np. przez skórę. Ale może "raz na ruski rok" nie zaszkodzi. Ale dla pewności poczytaj w necie o skutkach ubocznych i zastanów się, zanim się na coś zdecydujesz.
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #54 : 24-09-2009, 11:16 »

Widziałam ten dezodorant w moim mieście na Targach Interregion. Niestety kupilam inne produkty a facet mnie tak zagadał, że zapomniałam o dezodrancie więc nie mogę go rekomendować. Ale może warto spróbować ?
Przepraszam nie podałam linku do strony co niniejszym czynię : http://nami-web.pl/pages/zakupy/zakupy_index.php
Zapisane
book
« Odpowiedz #55 : 24-09-2009, 14:19 »

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Grażynko na szczęście nie czuć ode mnie tego potu, też mnie to dziwi, że tak mocno sie pocę, a "zapachu" nie ma.
Zapisane
book
« Odpowiedz #56 : 24-09-2009, 17:35 »

To już teraz wiem, dziękuję
Zapisane
Mika-Pika
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 05.12.2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #57 : 05-10-2009, 16:58 »

Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie mogę kupić szampon mariage albo super deo? Nigdzie nie mogę kupić.
Zapisane

mikapika
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #58 : 06-10-2009, 06:28 »

Czy mógłby mi ktoś napisać gdzie mogę kupić szampon mariage albo super deo? Nigdzie nie mogę kupić.
Zobacz w zielarni, albo poszukaj w internecie.
Zapisane
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #59 : 07-10-2009, 17:40 »

Cytat
super deo?
Dezodorant ten kupisz w aptece. smile
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!