Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 04:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni poplecznicy wszechwładnego lobby  (Przeczytany 5652 razy)
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« : 24-01-2011, 09:25 »

Portal Nasza klasa sponsoruje WOŚP albo WOŚP sponsorowany jest przez NK, albo sponsoring jest bilateralny. Nieistotne. Kto sponsoruje facebooka... nie jest trudno się domyślić.

W rubryce portalu Facebook jest napisane: - "O czym teraz myślisz?".

Myślę, że niepotrzebnie dałem się wciągnąć w ten durny, wręcz żenujący "przyjacielski quiz" - Badoo. Przykładowo: co ma oznaczać ta trzecia opcja: - "Nie palę"... Co pomysłodawcy/autorzy mieli na myśli: - że nie palę głupa, głąba; nie palę w piecu; nie palę się do odpowiedzi na beznadziejnie głupie pytania; czy też chodzi o pochwalenie się rzuceniem nałogu palenia papierosów, "marychy" czy innego badziewia...?

Przepraszam te osoby, które mogły poczuć się urażone moimi odpowiedziami POCZĄTKOWYMI, gdyż nie brałem pod uwagę właśnie tej trzeciej opcji, o której wyżej wspominam, a tylko: - "Tak" oraz "Może…”, choć sama nasuwała się na usta odpowiedz: - "Nie" - ale bez dodatku: - "palę" (tutaj czekałem na pytania odnośnie palenia papierosów, które na ironię - też się pojawiły).

To są chwyty, socjotechniczne, które służą do manipulowania ludzkim tzw. bydłem roboczym, żeby odrzeć go z resztek prywatności - w imię zasady: - im gorzej tym lepiej... (dla włodarzy tego świata). Poprzez ten quiz można sobie przysporzyć tylko więcej wrogów niż przyjaciół, a nazywa się go "przyjacielskim". Natychmiast mi przychodzi na myśl termin: "leki etyczne" lub "nowej generacji", po których faktycznie osoby szybko schodzą, najczęściej na chorobę nowotworową. Jest tupetem i szczytem bezczelności, aby nazywa je "etycznymi". Tak je nazywa wszechwładne lobby farmaceutyczno-medyczne, które wykorzystuje naiwność pacjentów (bezwolnych nabywców usług medycznych i leków) i robi biznes na krzywdzie ludzkiej, czyli na chorobach, którymi nakręca sobie koniunkturę biznesową.

Przykładem manipulowania społeczeństwem jest np. wprowadzenie nowych dowodów osobistych - w celu bieżącej inwigilacji szczególnej. Takie dowody będą miały w sobie czipa, który będzie określał położenie topograficzne/geograficzne danego obywatela (jak barana lub krowę na pastwisku, których pilnuje elektryczny pastuch, którymi można zdalnie sterować; niech sobie przeżuwają spokojnie swój pastwiskowy pokarm na owej zagrodzonej łączce i śpią w błogiej nieświadomości, że mają taką pełnię relaksu życia). A handel danymi osobowymi - skąd się niby bierze....

Sami dajemy przyzwolenie na to, żeby nami kierowano, żeby żywcem odzierano nas ze skóry, żeby nas strzyżono przy samej skórze jak baranów (nie obrażając owiec). I to wszystko tylko za to, by zwykły zjadacz chleba mógł się poczuć jak celebryta, jak osoba publiczna...  Ale niestety jest coś za coś.

Jestem na obu portalach, aby propagować ideę ruchu Biosłone.  Muszę cały czas uważać, aby nie dać się indagować w bzdurne, chore tematy.

Przykład:
Cytat
Pytania dotyczące:
Pokaz kolejne pytanie
Omiń tego znajomego
9 Co Twoi znajomi powiedzieli o Tobie:

Czy poszedłby z kimś do łóżka na pierwszej randce?

Zarobiłeś 6 z 99 (? kredytów)
Tak! Może… Nie palę
Umieść na tablicy swojego znajomego

Zdobądź 1 kredyt za każdą odpowiedź.
Zdobądź bonusa w postaci 5 kredytów za każde 30 odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 03-02-2011, 19:33 wysłane przez Zibi » Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #1 : 24-01-2011, 10:28 »

Dobre.  thumbsup
Zibi, znasz moje poglądy. Dzisiejszy świat, wierzący w nowego boga DEMOS, polega na sterowaniu - wróć - chamskiej manipulacji, na każdym kroku. hammer
Swoją drogą to mistrzostwo świata. Ludziska są manipulowani na każdym kroku i jeszcze się z tego cieszą, bo uczestniczą w życiu publicznym, bo "mają wpływ" na życie społeczne, bo oczywiście "wszyscy są sobie równi".
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #2 : 24-01-2011, 11:38 »

Tak tak, informacja to władza. Po co męczyć się i silić na produkowanie agentów, skoro każdy każdego może śledzić. Ważne jest kto ma władzę i środki.

Podobną metodę stosowali mongołowie i dlatego ich imperium było tak potężne. Główna sprawa to zwiad i sianie dezinformacji. Jak wiemy zmieniły się tylko narzędzia. Ludzie nie koniecznie się zmieniają, a już z pewnością nie koniecznie na lepsze. Wolny wybór.


Pytanie jest kto za tym stoi. Ale ważniejsze że mamy odpowiedź. Analogicznie do mongolskich hord. Dzisiejsze mongolskie hordy tak naprawdę niczym się nie różnią, być może są nawet bardziej dzikie (bestia).
« Ostatnia zmiana: 24-01-2011, 11:41 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #3 : 24-01-2011, 12:06 »

Dobre Zibi!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!