Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 05:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mania - objawy oczyszczania u Toma  (Przeczytany 11232 razy)
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« : 10-02-2011, 19:37 »

Mam 37 lat, w dzieciństwie brałem dużo antybiotyków, głównie podczas infekcji górnych dróg oddechowych (przeziębienia, anginy). Później wystąpiły problemy alergiczne (katar sienny), wada postawy (skrzywienie boczne prawostronne kręgosłupa) oraz pojedynczy epizod psychotyczny (manię, a następnie depresję) w 2005r.
Katar sienny w okresie dziecięcym próbowano odczulać szczepionkami (nie pamiętam nazwy), doraźnie stosowałem leki antyalergiczne (Zyrtec).

Na problemy psychotyczne brałem całą masę różnych leków – klopixol, zolafren, pernazyna, rispolept, powrót do zolafrenu (leczenie szpitalne), asentra na depresję. Ostatecznie, po wyjściu ze szpitala został zolafren i asentra przez ok. 1,5 roku. Psychoza poprzedzona była okresem wzmożonego zażywania alkoholu oraz marihuany.

W dzieciństwie odżywiałem się „zdrowo” – rodzice mieli kury, kaczki, mleko od krowy. Potem nie przywiązywałem większej wagi do odżywiania, a więc nie było ono w pełni zdrowe – jadłem co popadnie. Obecnie zwracam uwagę na to co jem i stosuję zasady DP (nie dieta, tylko główne zasady), KB – najczęściej owocowe.

Praca siedząca, biurowa umysłowa zrównoważona aktywnym trybem życia (spacery, wyjazdy, trochę sportu, basen)

Przebieg oczyszczania:
- gęsty, zielony katar przez ok. 3 miesiące
- silne bóle w dolnej części kręgosłupa, w efekcie których moim zdaniem zmniejszyło się skrzywienie - jestem sam w szoku, gdyż nie spodziewałem się, że jest to w ogóle możliwe.
- liszaje na skórze, złuszczający się naskórek na głowie, wysychające usta
- język, który był obłożony nalotem poprawił się; obecnie zostały plamy nalotu

Wspomaganie oczyszczania:
- kąpiele w oleju
- płukanie ust alocitem i wodą propolisową na zmianę
- zakraplanie nosa roztworem alocitu

PROBLEM obecny:
Ostatnio ponownie nastąpił okres wzmożonego zażywania alkoholu (1x w tyg.) oraz marihuany (1 x w miesiącu).
Ok. 2 tygodnie temu zaczął się u mnie problem ze snem i natłokiem myśli. W ciągu dnia byłem bardzo pobudzony, czułem się jak nakręcony. Nie spałem przez 3 noce (nad ranem wpadałem w płytki 2-godzinny sen). Wystąpiła też gorączka – 37,5-38,5.Zgłosiłem się po poradę do szpitala psychiatrycznego. Lekarz psychiatra określił to jako manię i zaordynował powrót do stosowania zolafrenu 10mg. Po kilku dniach zażywania leku mój stan wrócił do normy, sen się unormował.

W związku z chorobą przerwałem oczyszczanie, do którego chciałbym powrócić.
Będę wdzięczny za sugestie, w jaki sposób wznowić proces oczyszczania .
« Ostatnia zmiana: 28-02-2011, 08:45 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1 : 10-02-2011, 20:36 »

To jest bez sensu. Wiesz, że szkodzi Ci picie i gras, robisz to a potem idziesz do psychiatryka. Po co? Szybciej i taniej byłoby, jakbyś się puknął w czoło.
Ty nie przerwałeś oczyszczania w związku z chorobą, bo żadnej choroby nie było. Ty sobie specjalnie zaszkodziłeś, bo wystraszyłeś się zdrowienia. Wiedziałeś jak sprowokować objawy choroby i to po prostu zrobiłeś. Lubisz użalać się nad sobą? Lubisz, jak inni się nad Tobą użalają? Zdrowy byłbyś mniej wyjątkowy, atrakcyjny, godny uwagi?
« Ostatnia zmiana: 14-02-2011, 07:53 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #2 : 10-02-2011, 20:54 »

Zosia_ , pomijając kilka Twoich złośliwości, to masz rację. Alkohol i gras idą w odstawkę na zawsze, ale ja chcę wiedzieć co dalej, jak powrócić do oczyszczania i co zrobić z lekami. Nie uśmiecha mi się branie leków psychotropowych i oczyszczanie, bo wydaje mi się to bez sensu.
« Ostatnia zmiana: 14-02-2011, 07:52 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #3 : 10-02-2011, 21:22 »

Oczyszczanie nigdy nie jest bez sensu. Czy branie leków ma sens, musisz ocenić sam.
Weź się za MO, DP i KB jak należy. Przeczytaj książki, Portal.
Nikt Ci nie powie, co masz robić, sam musisz to wiedzieć.
« Ostatnia zmiana: 14-02-2011, 07:51 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Gary
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 17.04.2010
Wiadomości: 87

« Odpowiedz #4 : 13-02-2011, 23:34 »

Teraz nie ma nawet dobrej marihuany - jeśli sam nie wyhodujesz, palisz moczoną w przeróżnych świństwach - schiza murowana.
« Ostatnia zmiana: 14-02-2011, 07:52 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #5 : 28-02-2011, 23:21 »

Cytat
Alkohol i gras idą w odstawkę na zawsze, ale ja chcę wiedzieć co dalej, jak powrócić do oczyszczania i co zrobić z lekami. Nie uśmiecha mi się branie leków psychotropowych i oczyszczanie, bo wydaje mi się to bez sensu.

Wdrażaj to, co cię postawi na nogi. Na całe życie ma cię postawić na nogi, a nie na chwilę. To nowy tryb życia i odżywiania, a także nowe podejście do dbania o siebie we właściwy sposób. Nurt Biosłone jest doskonałą odpowiedzią na twoje potrzeby.
« Ostatnia zmiana: 01-03-2011, 08:41 wysłane przez Apollo » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!