Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:38 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Mieszanka zio³owa na drogi moczowe - w trakcie infekcji  (Przeczytany 10426 razy)
Meagi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 49
MO: 22-01-2010
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 146

« : 15-02-2011, 11:03 »

Zaczê³am podawaæ mojej córce (6 lat) mieszankê zio³ow± na drogi moczowe, bo mia³a problem z pêcherzem (czêsto siusia³a). Ale teraz przechodzi jak±¶ infekcjê: 2 dni gor±czki, teraz ból gard³a i swêdz±ca wysypka, g³ównie na kolanach, ale i udach i okolicach pasa. Na czas gor±czki nie podawa³am jej mieszanki. Ale ci±gle jej chce siê siusiu. Wiêc mo¿e dalej jej podawaæ. Sama ju¿ nie wiem... Z jednej strony mieszanka mo¿e usprawniæ proces wydalania, ale poniewa¿ nic jej nie dajê je¶æ - to siê zastanawiam czy mo¿e piæ same zio³a?
« Ostatnia zmiana: 15-02-2011, 11:34 wys³ane przez Meagi » Zapisane
Meagi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 49
MO: 22-01-2010
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 146

« Odpowiedz #1 : 17-02-2011, 17:05 »

U córki pojawi³a siê krew w moczu. Nie wiem co o tym my¶leæ. Proszê o sugestie. Bardzo proszê. Z czym to siê mo¿e wi±zaæ?
« Ostatnia zmiana: 17-02-2011, 17:12 wys³ane przez Meagi » Zapisane
Meagi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 49
MO: 22-01-2010
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 146

« Odpowiedz #2 : 18-10-2011, 11:26 »

Zakoñczê ten w±tek, póki jeszcze pamiêtam jak to by³o.
To by³a d³uga infekcja. Ponad miesi±c. Za jakie¶ 2 dni znowu pojawi³a siê gor±czka. Powiêkszy³ siê wêze³ ch³onny. By³ tak du¿y, ¿e na pocz±tku my¶la³am, ¿e to ¶winka.
Kosztowa³o mnie to du¿o nerwów, ale oby³o siê bez lekarstw. Mieszanki na drogi moczowe w czasie infekcji równie¿ nie podawa³am.
Po miesi±cu rodzice praktycznie wymusili na mnie wizytê u lekarza i ze zleconych badañ wysz³o, ¿e córka ma infekcjê i chyba bakterie w moczu.
Z perspektywy czasu wydaje mi siê, ¿e mo¿e powinnam pój¶æ wcze¶niej do tego lekarza, a i tak zrobiæ po swojemu. Bo chyba najwiêcej nerwów mnie kosztowa³o odpieranie ataków  - ¿e jestem z³± matk±. I ¿e nic nie robiê.
« Ostatnia zmiana: 18-10-2011, 11:28 wys³ane przez Meagi » Zapisane
Meagi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 49
MO: 22-01-2010
Sk±d: Lublin
Wiadomo¶ci: 146

« Odpowiedz #3 : 25-10-2012, 05:23 »

Dopiszê jeszcze parê zdañ jak widzê t± infekcjê z perspektywy czasu. Po pó³tora roku widzê to tak.
Organizm córki zacz±³ siê oczyszczaæ. Czêste siusianie by³o tego objawem.
Zaczê³am podawaæ córce zio³a. Zio³a przyspieszy³y jeszcze oczyszczanie. Pojawi³ siê stan ostry, czyli infekcja.

Doprecyzujê jeszcze, je¿eli chodzi o krew. To nie by³o tak, ¿e by³a krew w moczu, tylko takie zakrzepy krwi. Pojawi³o siê tak dwukrotnie.

Dalej znowu gor±czka i wielki wêze³ ch³onny. Czyli dalsze oczyszczanie.

Podczas infekcji oczywi¶cie nie podawa³am mieszanki na drogi moczowe (moje pierwsze pytanie by³o trochê g³upawe, a odpowied¼ oczywista, ale wtedy nie mia³a jeszcze do¶wiadczenia).
Wêze³ siê wch³on±³ po jakim¶ miesi±cu czy dwóch. W czasie infekcji nie podawa³am ¿adnych lekarstw, nie by³o ¿adnego wspomagania infekcji. W czasie gor±czki le¿enie w ³ó¿ku i woda. To wszystko.
Teraz raczej bym ju¿ nie posz³a to tego lekarza smile
  
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!