Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 00:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO i mieszanka oczyszczająca drogi oddechowe  (Przeczytany 9147 razy)
Kurdkowa
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 4 luty 2011
Skąd: Mosty
Wiadomości: 4

« : 16-02-2011, 14:00 »

Witam serdecznie.

Jestem raczkującym forumowiczem, od niedawna także zainteresowałam się tematyką propagowaną przez "Biosłone". Staram się wdrażać w życie swoje i mojej rodziny Wasze rozwiązania.

Mam pytanie, czy można jednocześnie stosować miksturę oczyszczającą i pić mieszankę oczyszczającą drogi oddechowe?
Chodzi mi o dziecko 7 letnie? Dodam, że córka jest dzieckiem, które rzadko choruje, głównie katar i potem ciągnący się kaszel. Antybiotyki miała może ze 4 w swoim życiu, i z pewnością podawane były bez sensu.
Młoda ma jednak tendencje do przewlekłych kaszli po swoich mini infekcjach. Myślę, że było to spowodowane tym, że jak kaszlała, atakowałam ją syropami hamującymi kaszel i potem organizm mimo wszystko musiał się oczyszczać, więc kaszel mniejszy/większy potrafił się ciągnąć od infekcji do infekcji.
Teraz stawiam na "Biosłone" - dwie infekcje "przeleczone" w 100% zgodnie z zaleceniami "Biosłone", po dwóch dniach dziecko zdrowe, tylko mokry czyli "dobry" kaszel został.
Nie chcę jednak przedobrzyć i nie wiem czy wstrzymać MO na czas 6 tygodni oczyszczania dróg oddechowych, czy nie? Boję się wzmożonego efektu oczyszczania - meeeeeeeega kaszlu. smile

Pozdrawiam, Marta.

Witaj Marto, postaraj się następnym razem pisać trochę staranniej. //Apollo
« Ostatnia zmiana: 17-02-2011, 06:54 wysłane przez Apollo » Zapisane

Marta
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1 : 16-02-2011, 14:44 »

Jeżeli kaszel jest mokry to nie ma sensu dodatkowo podawać mieszanki ziołowej. Organizm, jak widać po dziecku, ładnie oczyszcza się więc daj spokój. Podawaj nadal MO. Staraj się wprowadzić koktajle błonnikowe (KB)

P.S. Pisz poprawnie. Masz szczęście, że (przez przypadek zapewne) Twój post pojawił się na forum.
Zapisane

Kurdkowa
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 4 luty 2011
Skąd: Mosty
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #2 : 16-02-2011, 14:54 »

Przepraszam, rzeczywiście szybko pisałam i "pozjadałam" literki...
Zapisane

Marta
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #3 : 02-11-2011, 13:40 »

Czy mogę z mieszanki na drogi oddechowe zrezygnować z melisy. Śpię jak suseł po tej mieszance. Jestem nieprzytomny.
Zapisane

Pragmatism
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!